'Antwerp betaalt minder dan gedacht voor Alderweireld'

533 stemmen
'Antwerp betaalt minder dan gedacht voor Alderweireld'

De kogel is door de kerk: Toby Alderweireld speelt vanaf volgend seizoen op de Bosuil, waar Paul Gheysens zo opnieuw een grote naam terug naar België haalt. De 121-voudig Rode Duivel zet weldra zijn kribbel onder een contract van drie seizoenen bij Antwerp, dat zopas ook met zijn huidige werkgever Al-Duhail een overeenkomst heeft bereikt.


Dat maakte de Great Old eerder op de dag via de officiële kanalen bekend, al voegde het daar meteen wel aan toe dat het nog een aantal dagen zal duren vooraleer de overstap van Alderweireld helemaal in kannen en kruiken zal zijn. Behoudens een ommezwaai van formaat voegt de 33-jarige verdediger zich binnenkort dus echter gewoon bij de troepen van Mark van Bommel.

Gheysens levert op die manier andermaal een fikse inspanning, want hoewel hij eveneens inlevert strijkt Alderweireld een fors salaris op. Daarnaast wou Al-Duhail zelf een deel van haar investering recupereren. Volgens gespecialiseerde websites zoals Transfermarkt legden de Qatari een jaar geleden maar liefst 13 miljoen op tafel om onze landgenoot over te nemen van Tottenham.

5 MILJOEN
Het zag er dan ook naar uit dat Antwerp enorm diep in de buidel zou moeten tasten om een akkoord te bereiken, al valt dat blijkbaar toch nog mee. Het Laatste Nieuws meldt immers dat Al-Duhail uiteindelijk 'slechts' een vijftal miljoen betaalde voor Alderweireld, een bedrag dat nog kon oplopen via bonussen. Wellicht volstond een gelijkaardige som dus om hem daar nu alweer weg te plukken.

LEES OOK: 'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Alderweireld is minstens 5 miljoen waard

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

12
12
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

82
82
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

72
72
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

151
151
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

154
154
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

318
318
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

311
311
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

234
234
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

68
68
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

172
172
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

496
496
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

123
123
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

911
911
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

248
248
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws