'Venezia ontvangt bod van 9 miljoen euro op Henry'

72 stemmen
'Venezia ontvangt bod van 9 miljoen euro op Henry'

Thomas Henry kende een goed seizoen in de Serie A, maar Venezia zakte wel naar de Serie B. De Franse aanvaller speelde zich in de kijker en hij kan een transfer naar Engeland versieren. Er werd een concreet bod gedaan op de spits.


Sky Sports meldt dat Middlesbrough een bod van maar liefst 9 miljoen euro heeft neergelegd bij Venezia. De kans is groot dat de club zijn spits weldra ziet vertrekken. De 27-jarige aanvaller werd afgelopen zomer te min geacht door Hein Vanhaezebrouck en Venezia haalde hem voor 5,5 miljoen euro weg bij Oud-Heverlee Leuven. Henry deed het goed met 9 goals en 3 assists in 33 competitiewedstrijden.

MOOIE STAP VOORWAARTS

Henry speelde zich daardoor in de kijker van een aantal ploegen uit binnen- en buitenland. Italiaanse media linkten hem eerder al aan Hellas Verona, maar Middlesbrough lijkt een zeer goede kans te maken om hem naar Engeland te halen. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid gaan komen over de toekomst van Henry, maar het lijkt nu al vast te staan dat hij het prachtige Venetië gaat verlaten. Henry mag dus het ongelijk van Vanhaezebrouck nog maar eens gaan bewijzen, die dit seizoen de nodige problemen in de aanval kende want jongens als Vakoun Bayo, Gianni Bruno en Ilombé Mboyo waren allen een miscast. Mede daardoor haalde AA Gent onlangs Hugo Cuypers voor 4 miljoen euro weg bij KV Mechelen. Hij moet de aanval van de Buffalo’s een kwaliteitsinjectie geven.

Zal hij Venezia gaan verlaten?

Meest recent

Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

6
6
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

37
37
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

40
40
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

114
114
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

328
328
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

94
94
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

160
160
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

330
330
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

75
75
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

520
520
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

46
46
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

214
214
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

47
47
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

227
227
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

394
394
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

884
884
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

505
505
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

162
162
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

482
482
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

268
268
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

749
749
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

193
193
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

694
694
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

136
136

Meer sportnieuws