'Venezia ontvangt bod van 9 miljoen euro op Henry'

door
'Venezia ontvangt bod van 9 miljoen euro op Henry'

Thomas Henry kende een goed seizoen in de Serie A, maar Venezia zakte wel naar de Serie B. De Franse aanvaller speelde zich in de kijker en hij kan een transfer naar Engeland versieren. Er werd een concreet bod gedaan op de spits.


Sky Sports meldt dat Middlesbrough een bod van maar liefst 9 miljoen euro heeft neergelegd bij Venezia. De kans is groot dat de club zijn spits weldra ziet vertrekken. De 27-jarige aanvaller werd afgelopen zomer te min geacht door Hein Vanhaezebrouck en Venezia haalde hem voor 5,5 miljoen euro weg bij Oud-Heverlee Leuven. Henry deed het goed met 9 goals en 3 assists in 33 competitiewedstrijden.

MOOIE STAP VOORWAARTS

Henry speelde zich daardoor in de kijker van een aantal ploegen uit binnen- en buitenland. Italiaanse media linkten hem eerder al aan Hellas Verona, maar Middlesbrough lijkt een zeer goede kans te maken om hem naar Engeland te halen. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid gaan komen over de toekomst van Henry, maar het lijkt nu al vast te staan dat hij het prachtige Venetië gaat verlaten. Henry mag dus het ongelijk van Vanhaezebrouck nog maar eens gaan bewijzen, die dit seizoen de nodige problemen in de aanval kende want jongens als Vakoun Bayo, Gianni Bruno en Ilombé Mboyo waren allen een miscast. Mede daardoor haalde AA Gent onlangs Hugo Cuypers voor 4 miljoen euro weg bij KV Mechelen. Hij moet de aanval van de Buffalo’s een kwaliteitsinjectie geven.

Zal hij Venezia gaan verlaten?

Meest recent

Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

35
35
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

112
112
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

33
33
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

46
46
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

26
26
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

61
61
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

178
178
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

72
72
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

337
337
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

80
80
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

194
194
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

136
136
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

328
328
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

100
100
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

88
88
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

873
873
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

476
476
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

12
12
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

281
281
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

310
310
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

224
224
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

209
209
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

27
27
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

58
58

Meer sportnieuws