'Venezia ontvangt bod van 9 miljoen euro op Henry'

door
'Venezia ontvangt bod van 9 miljoen euro op Henry'

Thomas Henry kende een goed seizoen in de Serie A, maar Venezia zakte wel naar de Serie B. De Franse aanvaller speelde zich in de kijker en hij kan een transfer naar Engeland versieren. Er werd een concreet bod gedaan op de spits.


Sky Sports meldt dat Middlesbrough een bod van maar liefst 9 miljoen euro heeft neergelegd bij Venezia. De kans is groot dat de club zijn spits weldra ziet vertrekken. De 27-jarige aanvaller werd afgelopen zomer te min geacht door Hein Vanhaezebrouck en Venezia haalde hem voor 5,5 miljoen euro weg bij Oud-Heverlee Leuven. Henry deed het goed met 9 goals en 3 assists in 33 competitiewedstrijden.

MOOIE STAP VOORWAARTS

Henry speelde zich daardoor in de kijker van een aantal ploegen uit binnen- en buitenland. Italiaanse media linkten hem eerder al aan Hellas Verona, maar Middlesbrough lijkt een zeer goede kans te maken om hem naar Engeland te halen. De komende dagen zal er wellicht meer duidelijkheid gaan komen over de toekomst van Henry, maar het lijkt nu al vast te staan dat hij het prachtige Venetië gaat verlaten. Henry mag dus het ongelijk van Vanhaezebrouck nog maar eens gaan bewijzen, die dit seizoen de nodige problemen in de aanval kende want jongens als Vakoun Bayo, Gianni Bruno en Ilombé Mboyo waren allen een miscast. Mede daardoor haalde AA Gent onlangs Hugo Cuypers voor 4 miljoen euro weg bij KV Mechelen. Hij moet de aanval van de Buffalo’s een kwaliteitsinjectie geven.

Zal hij Venezia gaan verlaten?

Meest recent

Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

10
10
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

35
35
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

37
37
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

46
46
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

251
251
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

55
55
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

227
227
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

142
142
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

75
75
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

156
156
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

280
280
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

156
156
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

442
442
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

316
316
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

174
174
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

273
273
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

81
81
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

57
57
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

85
85
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

817
817
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

160
160
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

492
492
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

350
350
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

107
107

Meer sportnieuws