Mazzu maakt zich populair bij supporters Anderlecht

door
Mazzu maakt zich populair bij supporters Anderlecht

Felice Mazzu stoomt deze week zijn spelers helemaal klaar voor het nieuwe seizoen in Horst, waar er zondag wel ruimte was voor ontspanning met een teambuildingactiviteit. Voorlopig loopt de voorbereiding van Anderlecht op rolletjes. De eerste oefenmatch tegen STVV werd nog pijnlijk verloren, maar daarna volgde wel een vlotte zege tegen Roda JC en dit weekend werd FC Nordsjaelland twee keer over de knie gelegd.


Het elftal van de nieuwe trainer lijkt stilaan vorm te krijgen, al zal het nog wachten worden tot na de eerste competitiewedstrijden voor er een eerste oordeel geveld kan worden. Mazzu zal in ieder geval nog veel sceptici moeten overwinnen, ook onder de eigen supporters. Zijn aanstelling werd immers lang niet overal even goed onthaald, ondanks dat hij vorig seizoen Union op onwaarschijnlijke wijze bijna naar de titel loodste.

Vele Anderlecht-fans verweten Mazzu immers een 'defensieve' coach te zijn, waarmee hij haaks staat op de huisstijl. Daarnaast werd ook verwezen naar zijn mislukte passage bij KRC Genk. Dat hij ook nog eens een geliefd clubicoon als Vincent Kompany moest opvolgen nadat die volgens velen door de schuld van het bestuur vertrok, maakte het alleen maar moeilijker.

CHARME
Maar Mazzu zal er alles aan doen om het Anderlecht-publiek voor zich te winnen en dat doet hij in volledig eigen stijl. Zo wendt hij zelfs sociale media aan. Een groep Anderlecht-fans had Mazzu uitgenodigd om deel te worden van hun groepschat op Instagram en de coach ging zowaar in op het verzoek. Hij gaf hen meteen ook een boodschap mee. "Ik zal er alles aan doen om die verdomde titel te winnen", schreef hij. De geste kon alvast op veel bijval rekenen.


LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Zal Mazzu met Anderlecht de titel winnen?

Meest recent

'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

32
32
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

22
22
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

103
103
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

110
110
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

307
307
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

197
197
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

362
362
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

166
166
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

355
355
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

89
89
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

71
71
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

531
531
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

737
737
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

96
96
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

86
86
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

153
153
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1621
1621
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

171
171
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

232
232
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1514
1514
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

520
520
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

78
78

Meer sportnieuws