Mazzu maakt zich populair bij supporters Anderlecht

door
Mazzu maakt zich populair bij supporters Anderlecht

Felice Mazzu stoomt deze week zijn spelers helemaal klaar voor het nieuwe seizoen in Horst, waar er zondag wel ruimte was voor ontspanning met een teambuildingactiviteit. Voorlopig loopt de voorbereiding van Anderlecht op rolletjes. De eerste oefenmatch tegen STVV werd nog pijnlijk verloren, maar daarna volgde wel een vlotte zege tegen Roda JC en dit weekend werd FC Nordsjaelland twee keer over de knie gelegd.


Het elftal van de nieuwe trainer lijkt stilaan vorm te krijgen, al zal het nog wachten worden tot na de eerste competitiewedstrijden voor er een eerste oordeel geveld kan worden. Mazzu zal in ieder geval nog veel sceptici moeten overwinnen, ook onder de eigen supporters. Zijn aanstelling werd immers lang niet overal even goed onthaald, ondanks dat hij vorig seizoen Union op onwaarschijnlijke wijze bijna naar de titel loodste.

Vele Anderlecht-fans verweten Mazzu immers een 'defensieve' coach te zijn, waarmee hij haaks staat op de huisstijl. Daarnaast werd ook verwezen naar zijn mislukte passage bij KRC Genk. Dat hij ook nog eens een geliefd clubicoon als Vincent Kompany moest opvolgen nadat die volgens velen door de schuld van het bestuur vertrok, maakte het alleen maar moeilijker.

CHARME
Maar Mazzu zal er alles aan doen om het Anderlecht-publiek voor zich te winnen en dat doet hij in volledig eigen stijl. Zo wendt hij zelfs sociale media aan. Een groep Anderlecht-fans had Mazzu uitgenodigd om deel te worden van hun groepschat op Instagram en de coach ging zowaar in op het verzoek. Hij gaf hen meteen ook een boodschap mee. "Ik zal er alles aan doen om die verdomde titel te winnen", schreef hij. De geste kon alvast op veel bijval rekenen.


LEES OOK: 'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

Zal Mazzu met Anderlecht de titel winnen?

Meest recent

Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

0
0
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

13
13
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

174
174
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

54
54
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

23
23
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

25
25
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

201
201
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

188
188
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

103
103
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

330
330
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

295
295
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

172
172
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

62
62
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

323
323
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

111
111
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

67
67
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

232
232
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

345
345
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

394
394
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

310
310
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

368
368
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

150
150
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

398
398
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

242
242

Meer sportnieuws