Mazzu maakt zich populair bij supporters Anderlecht

door
Mazzu maakt zich populair bij supporters Anderlecht

Felice Mazzu stoomt deze week zijn spelers helemaal klaar voor het nieuwe seizoen in Horst, waar er zondag wel ruimte was voor ontspanning met een teambuildingactiviteit. Voorlopig loopt de voorbereiding van Anderlecht op rolletjes. De eerste oefenmatch tegen STVV werd nog pijnlijk verloren, maar daarna volgde wel een vlotte zege tegen Roda JC en dit weekend werd FC Nordsjaelland twee keer over de knie gelegd.


Het elftal van de nieuwe trainer lijkt stilaan vorm te krijgen, al zal het nog wachten worden tot na de eerste competitiewedstrijden voor er een eerste oordeel geveld kan worden. Mazzu zal in ieder geval nog veel sceptici moeten overwinnen, ook onder de eigen supporters. Zijn aanstelling werd immers lang niet overal even goed onthaald, ondanks dat hij vorig seizoen Union op onwaarschijnlijke wijze bijna naar de titel loodste.

Vele Anderlecht-fans verweten Mazzu immers een 'defensieve' coach te zijn, waarmee hij haaks staat op de huisstijl. Daarnaast werd ook verwezen naar zijn mislukte passage bij KRC Genk. Dat hij ook nog eens een geliefd clubicoon als Vincent Kompany moest opvolgen nadat die volgens velen door de schuld van het bestuur vertrok, maakte het alleen maar moeilijker.

CHARME
Maar Mazzu zal er alles aan doen om het Anderlecht-publiek voor zich te winnen en dat doet hij in volledig eigen stijl. Zo wendt hij zelfs sociale media aan. Een groep Anderlecht-fans had Mazzu uitgenodigd om deel te worden van hun groepschat op Instagram en de coach ging zowaar in op het verzoek. Hij gaf hen meteen ook een boodschap mee. "Ik zal er alles aan doen om die verdomde titel te winnen", schreef hij. De geste kon alvast op veel bijval rekenen.


LEES OOK: Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

Zal Mazzu met Anderlecht de titel winnen?

Meest recent

Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

10
10
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

129
129
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

52
52
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

395
395
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

212
212
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

132
132
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

76
76
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

160
160
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

73
73
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

262
262
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

933
933
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

292
292
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

327
327
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

89
89
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

426
426
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

188
188
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

24
24
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

338
338
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

125
125
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

135
135
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

275
275
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

151
151
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

465
465
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

408
408

Meer sportnieuws