'Chelsea betaalt stevig voor toptransfer'

door
'Chelsea betaalt stevig voor toptransfer'

Na het vertrek van Romelu Lukaku kon de aanval van Chelsea FC nog wel wat versterking gebruiken. Eigenaar Boehly informeerde al naar de beschikbaarheid van Cristiano Ronaldo en Chelsea zou zelfs een bod gaan uitbrengen, maar eerst rondt het nog een andere spectaculaire transfer af. Transfergoeroe's Fabrizio Romano en David Ornstein melden immers dat de komst van Raheem Sterling in kannen en kruiken is.


Met de Engelse aanvaller had Chelsea al een persoonlijk akkoord over een contract tot 2027, met optie op nog een extra jaar. Nu zijn ze er echter ook helemaal uit met Manchester City wat betreft de transfersom. Enkel de laatste praktische zaken moeten nog geregeld worden voor de transfer helemaal afgerond kan worden.

Zo is Chelsea nog bezig met het regelen van zijn medische testen in Londen. Als die geen onverwachte problemen opleveren, kan Sterling snel aansluiten in de Verenigde Staten, waar de Blues momenteel op zomertoer zijn. Volgens The Guardian en The Telegraph zal Chelsea tussen 56 en 59 miljoen euro betalen voor Sterling.

ZESDE DUURSTE CLUBAANKOOP

Met bonussen kan de prijs nog oplopen tot maximaal 65 miljoen euro. Daarmee wordt Raheem Sterling de zesde duurste speler ooit van Chelsea. Romelu Lukaku (113 miljoen euro), Kai Havertz (80 miljoen euro), Kepa Arrizabalaga (80 miljoen euro), Alvaro Morata (66 miljoen euro) en Christian Pulisic (64 miljoen euro) waren in basisprijs nog duurder dan Sterling.

LEES OOK: 'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Zal Sterling slagen bij Chelsea?

Meest recent

Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

1
1
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

34
34
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

84
84
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

56
56
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

174
174
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

189
189
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

224
224
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

87
87
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

369
369
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

227
227
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

120
120
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

78
78
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

209
209
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

421
421
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

352
352
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

153
153
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

215
215
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

531
531
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

920
920
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

97
97
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

356
356
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

63
63

Meer sportnieuws