Scifo voorspelt nu al Inter-succes door Lukaku

door
Scifo voorspelt nu al Inter-succes door Lukaku

Romelu Lukaku keerde terug naar Inter en dat was voor de drie partijen de beste oplossing. Enzo Scifo, die in het verleden voor Inter uitkwam, sprak over de terugkeer van ‘Big Rom’ naar de Serie A.


"Ik was niet verrast dat hij terugkeerde. Romelu was niet gelukkig bij Chelsea. Hij maakte een fout door terug te keren, maar in het leven kan je leren uit die fouten en die goedmaken. Hij zal met bijzonder veel honger terugkeren, want hij wil bewijzen dat hij weer de Lukaku van zijn eerste periode bij Inter kan worden”, zegt Scifo bij La Gazetta dello Sport.

Simone Inzaghi heeft er een topspits bij. “Ik heb veel Inter-wedstrijden onder Inzaghi gezien en ik kan met zekerheid zeggen dat als hij Romelu had gehad, hij de Scudetto zou hebben gewonnen.” Scifo geeft wel aan dat Inzghi een type voetbal zal moeten spelen dat Lukaku goed ligt. Daar liep het fout bij Chelsea, waar Thomas Tuchel een type voetbal speelde waar Lukaku niet in paste.

TOPVORM

Het was dan ook zeer vreemd dat Chelsea 115 miljoen euro betaalde voor een spits die totaal niet in hun concept paste. Het duidt aan dat er ook bij topclubs niet altijd even nauwkeurig wordt gewerkte inzake rekrutering. Bij Inter kennen ze de kwaliteiten van Lukaku maar al te goed en in zijn eerste periode speelde de ploeg in functie van hem. Gaan de Italianen Lukaku net op tijd voor het WK weer op zijn beste niveau krijgen?

LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Gaat Inter de titel winnen?

Meest recent

‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

10
10
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

206
206
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

72
72
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

129
129
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

26
26
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

35
35
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

62
62
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

34
34
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

160
160
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

80
80
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

121
121
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

62
62
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

214
214
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

213
213
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

170
170
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

196
196
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

239
239
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

287
287
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

132
132
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

125
125
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

82
82
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

369
369
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

270
270

Meer sportnieuws