Scifo voorspelt nu al Inter-succes door Lukaku

door
Scifo voorspelt nu al Inter-succes door Lukaku

Romelu Lukaku keerde terug naar Inter en dat was voor de drie partijen de beste oplossing. Enzo Scifo, die in het verleden voor Inter uitkwam, sprak over de terugkeer van ‘Big Rom’ naar de Serie A.


"Ik was niet verrast dat hij terugkeerde. Romelu was niet gelukkig bij Chelsea. Hij maakte een fout door terug te keren, maar in het leven kan je leren uit die fouten en die goedmaken. Hij zal met bijzonder veel honger terugkeren, want hij wil bewijzen dat hij weer de Lukaku van zijn eerste periode bij Inter kan worden”, zegt Scifo bij La Gazetta dello Sport.

Simone Inzaghi heeft er een topspits bij. “Ik heb veel Inter-wedstrijden onder Inzaghi gezien en ik kan met zekerheid zeggen dat als hij Romelu had gehad, hij de Scudetto zou hebben gewonnen.” Scifo geeft wel aan dat Inzghi een type voetbal zal moeten spelen dat Lukaku goed ligt. Daar liep het fout bij Chelsea, waar Thomas Tuchel een type voetbal speelde waar Lukaku niet in paste.

TOPVORM

Het was dan ook zeer vreemd dat Chelsea 115 miljoen euro betaalde voor een spits die totaal niet in hun concept paste. Het duidt aan dat er ook bij topclubs niet altijd even nauwkeurig wordt gewerkte inzake rekrutering. Bij Inter kennen ze de kwaliteiten van Lukaku maar al te goed en in zijn eerste periode speelde de ploeg in functie van hem. Gaan de Italianen Lukaku net op tijd voor het WK weer op zijn beste niveau krijgen?

LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Gaat Inter de titel winnen?

Meest recent

Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

2
2
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

61
61
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

140
140
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

181
181
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

44
44
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

349
349
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

45
45
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

94
94
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

394
394
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

128
128
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

181
181
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

141
141
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

158
158
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

328
328
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

466
466
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

649
649
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

329
329
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

210
210
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

334
334
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

274
274
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1029
1029
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

478
478
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

328
328
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

160
160

Meer sportnieuws