Hoefkens: "Zij vertrekken mogelijk nog"

618 stemmen
Hoefkens:

Bij Club Brugge gaan er nog een aantal spelers de club mogen verlaten. Blauw-Zwart moet nog verlos geraken van een aantal dure flops. Carl Hoefkens sprak over hen in Het Nieuwsblad.


Hoefkens hield David Okereke, Owen Otasowie en Kamal Sowah bij de kern en de coach laat weten dat zij een nieuwe kans krijgen tijdens de voorbereiding. Hij is heel tevreden over hun gedrag, maar laat ook weten dat het perfect mogelijk is dat zij nog vertrekken.

Die kans is heel groot. Tegen FC Kopenhagen mocht Otasowie nog een uur meespelen, Sowah en Okereke kwamen aan 30 minuten. Het trio lijkt hoogstens een bijrol te gaan spelen als zij in Brugge blijven en de kans is zeker aanwezig dat zij allen al dan niet tijdelijk Brugge gaan verlaten.

WAARDE FORS GEZAKT

Blauw-Zwart investeerde in het trio maar liefst 21 miljoen euro die voorlopig nog totaal niet rendeerden. Dure miscasts. De totale waarde van Otasowie, Sowah en Okereke is volgens Transfermarkt.be overigens een heel stuk naar beneden gegaan. Volgens de gespecialiseerde website zijn ze samen op dit moment nog maar 8,6 miljoen euro waard. Okereke deed het vorig seizoen nog best goed op huurbasis bij Venezia en de kans bestaat dat hij in Italië weer aan de slag kan gaan, Sowah faalde bij AZ. Otasowie kwam een jaar niet aan spelen toe. Club gaat hen mogelijk uitlenen en hoopt dat hun waarde net zoals bij Loïs Openda weer kan stijgen. Hij deed het goed bij Vitesse en werd voor 10 miljoen euro verkocht aan RC Lens.

LEES OOK: Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Moet Club het trio van de hand doen?

Meest recent

'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

7
7
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

14
14
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

23
23
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

68
68
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

102
102
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

42
42
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

29
29
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

53
53
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

316
316
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

217
217
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

180
180
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

214
214
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

453
453
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

128
128
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

549
549
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

107
107
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

376
376
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

197
197
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

201
201
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

342
342
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

340
340
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

175
175

Meer sportnieuws