Hoefkens: "Zij vertrekken mogelijk nog"

door
Hoefkens:

Bij Club Brugge gaan er nog een aantal spelers de club mogen verlaten. Blauw-Zwart moet nog verlos geraken van een aantal dure flops. Carl Hoefkens sprak over hen in Het Nieuwsblad.


Hoefkens hield David Okereke, Owen Otasowie en Kamal Sowah bij de kern en de coach laat weten dat zij een nieuwe kans krijgen tijdens de voorbereiding. Hij is heel tevreden over hun gedrag, maar laat ook weten dat het perfect mogelijk is dat zij nog vertrekken.

Die kans is heel groot. Tegen FC Kopenhagen mocht Otasowie nog een uur meespelen, Sowah en Okereke kwamen aan 30 minuten. Het trio lijkt hoogstens een bijrol te gaan spelen als zij in Brugge blijven en de kans is zeker aanwezig dat zij allen al dan niet tijdelijk Brugge gaan verlaten.

WAARDE FORS GEZAKT

Blauw-Zwart investeerde in het trio maar liefst 21 miljoen euro die voorlopig nog totaal niet rendeerden. Dure miscasts. De totale waarde van Otasowie, Sowah en Okereke is volgens Transfermarkt.be overigens een heel stuk naar beneden gegaan. Volgens de gespecialiseerde website zijn ze samen op dit moment nog maar 8,6 miljoen euro waard. Okereke deed het vorig seizoen nog best goed op huurbasis bij Venezia en de kans bestaat dat hij in Italië weer aan de slag kan gaan, Sowah faalde bij AZ. Otasowie kwam een jaar niet aan spelen toe. Club gaat hen mogelijk uitlenen en hoopt dat hun waarde net zoals bij Loïs Openda weer kan stijgen. Hij deed het goed bij Vitesse en werd voor 10 miljoen euro verkocht aan RC Lens.

LEES OOK: Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Moet Club het trio van de hand doen?

Meest recent

Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

0
0
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

24
24
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

126
126
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

25
25
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

85
85
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

106
106
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

150
150
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

185
185
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

36
36
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

273
273
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

20
20
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

154
154
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

486
486
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

222
222
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

375
375
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

303
303
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

652
652
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

640
640
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

108
108
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

243
243
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

98
98
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

178
178
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

101
101

Meer sportnieuws