Hoefkens: "Zij vertrekken mogelijk nog"

618 stemmen
Hoefkens:

Bij Club Brugge gaan er nog een aantal spelers de club mogen verlaten. Blauw-Zwart moet nog verlos geraken van een aantal dure flops. Carl Hoefkens sprak over hen in Het Nieuwsblad.


Hoefkens hield David Okereke, Owen Otasowie en Kamal Sowah bij de kern en de coach laat weten dat zij een nieuwe kans krijgen tijdens de voorbereiding. Hij is heel tevreden over hun gedrag, maar laat ook weten dat het perfect mogelijk is dat zij nog vertrekken.

Die kans is heel groot. Tegen FC Kopenhagen mocht Otasowie nog een uur meespelen, Sowah en Okereke kwamen aan 30 minuten. Het trio lijkt hoogstens een bijrol te gaan spelen als zij in Brugge blijven en de kans is zeker aanwezig dat zij allen al dan niet tijdelijk Brugge gaan verlaten.

WAARDE FORS GEZAKT

Blauw-Zwart investeerde in het trio maar liefst 21 miljoen euro die voorlopig nog totaal niet rendeerden. Dure miscasts. De totale waarde van Otasowie, Sowah en Okereke is volgens Transfermarkt.be overigens een heel stuk naar beneden gegaan. Volgens de gespecialiseerde website zijn ze samen op dit moment nog maar 8,6 miljoen euro waard. Okereke deed het vorig seizoen nog best goed op huurbasis bij Venezia en de kans bestaat dat hij in Italië weer aan de slag kan gaan, Sowah faalde bij AZ. Otasowie kwam een jaar niet aan spelen toe. Club gaat hen mogelijk uitlenen en hoopt dat hun waarde net zoals bij Loïs Openda weer kan stijgen. Hij deed het goed bij Vitesse en werd voor 10 miljoen euro verkocht aan RC Lens.

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Moet Club het trio van de hand doen?

Meest recent

JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

1
1
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

46
46
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

159
159
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

375
375
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

83
83
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

366
366
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

635
635
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

196
196
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

591
591
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

507
507
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

172
172
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

333
333
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1058
1058
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

432
432
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

310
310
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

445
445
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

386
386
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

272
272
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

207
207
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

461
461
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

370
370
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

130
130
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

205
205

Meer sportnieuws