Hoefkens: "Zij vertrekken mogelijk nog"

door
Hoefkens:

Bij Club Brugge gaan er nog een aantal spelers de club mogen verlaten. Blauw-Zwart moet nog verlos geraken van een aantal dure flops. Carl Hoefkens sprak over hen in Het Nieuwsblad.


Hoefkens hield David Okereke, Owen Otasowie en Kamal Sowah bij de kern en de coach laat weten dat zij een nieuwe kans krijgen tijdens de voorbereiding. Hij is heel tevreden over hun gedrag, maar laat ook weten dat het perfect mogelijk is dat zij nog vertrekken.

Die kans is heel groot. Tegen FC Kopenhagen mocht Otasowie nog een uur meespelen, Sowah en Okereke kwamen aan 30 minuten. Het trio lijkt hoogstens een bijrol te gaan spelen als zij in Brugge blijven en de kans is zeker aanwezig dat zij allen al dan niet tijdelijk Brugge gaan verlaten.

WAARDE FORS GEZAKT

Blauw-Zwart investeerde in het trio maar liefst 21 miljoen euro die voorlopig nog totaal niet rendeerden. Dure miscasts. De totale waarde van Otasowie, Sowah en Okereke is volgens Transfermarkt.be overigens een heel stuk naar beneden gegaan. Volgens de gespecialiseerde website zijn ze samen op dit moment nog maar 8,6 miljoen euro waard. Okereke deed het vorig seizoen nog best goed op huurbasis bij Venezia en de kans bestaat dat hij in Italië weer aan de slag kan gaan, Sowah faalde bij AZ. Otasowie kwam een jaar niet aan spelen toe. Club gaat hen mogelijk uitlenen en hoopt dat hun waarde net zoals bij Loïs Openda weer kan stijgen. Hij deed het goed bij Vitesse en werd voor 10 miljoen euro verkocht aan RC Lens.

LEES OOK: 'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

Moet Club het trio van de hand doen?

Meest recent

Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

30
30
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

320
320
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

37
37
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

90
90
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

114
114
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

126
126
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

250
250
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

737
737
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

222
222
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

391
391
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

308
308
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

385
385
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

500
500
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

314
314
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

720
720
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

330
330
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

486
486
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

97
97
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

161
161
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

327
327
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

87
87
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

95
95
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

736
736
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

139
139
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

106
106

Meer sportnieuws