'Barça zorgt voor stroomversnelling in dossier Lewandowski'

door
'Barça zorgt voor stroomversnelling in dossier Lewandowski'

FC Barcelona heeft de voorbije dagen met Franck Kessié en Andreas Christensen al zijn eerste aanwinsten voor het nieuwe seizoen voorgesteld, maar het echte vuurwerk moet in Camp Nou nog afgestoken worden. De absolute topaanwinst van de zomer moet Robert Lewandowski gaan worden. Het dossier van de Poolse sluipschutter bleek de voorbije weken echter complex.


Dat ligt zeker niet aan Lewandowski zelf, want hij gaf in mei al aan dat hij deze zomer Bayern wil verlaten. Op zijn 33ste en na acht jaar bij de Duitse kampioen is hij toe aan een nieuwe uitdaging en wil hij nog eens een andere grote competitie ontdekken. Intussen heeft hij ook al een hele tijd zijn zinnen gezet op een transfer naar Barça.

Alleen ligt Bayern nog steeds dwars. De club zwaait met het contract van Lewandowski, dat nog één jaar doorloopt, en herhaalde de voorbije weken al meermaals dat het niet van plan is zijn topschutter te verkopen. Hij wordt binnen enkele dagen gewoon op training verwacht, al kan zijn transfer tegen dan misschien in een stroomversnelling gekomen zijn.

NIEUW BOD
Nadat Bayern eerder al twee aanbiedingen van Barça naast zich neerlegde, zouden de Catalanen volgens Sport1 nu nogmaals een nieuw bod voorbereiden. Ze zouden daarbij bereid zijn om 50 miljoen euro neer te tellen en daarmee zitten ze stilaan toch op de vraagprijs van Bayern. Het wordt dus afwachten of ze zullen blijven weerstaan, zeker omdat Lewandowski zelf tot elke prijs wil vertrekken.

LEES OOK: 'Ramp Kompany: Hary Kane geeft jawoord aan deze grootmacht'

Zal Barça erin slagen Lewandowski te strikken?

Meest recent

Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

73
73
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

111
111
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

283
283
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

303
303
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

294
294
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

91
91
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1164
1164
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

401
401
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

155
155
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

287
287
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

135
135
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

265
265
Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

606
606
‘Vandenhaute stuurt zijn kat bij Anderlecht’

De toekomst van Wouter Vandenhaute is hoogst onzeker bij RSC Anderlecht. De voorzitter legde zijn ...

772
772
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

156
156
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

195
195
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

125
125
'Genk wil nog verbazen met aanwinst uit Serie A'

Genk beleefde nog enkele woelige dagen op de transfermarkt. Het zag Tolu Arokodare voor een ...

555
555
'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

128
128
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

244
244
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

440
440
Verrassende namen in Europese selectie Genk

Nu september aangebroken is, moesten de deelnemers aan de league phase van de Europese bekers hun ...

323
323
Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

479
479
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

186
186

Meer sportnieuws