Lukaku mist zijn rentree bij Inter niet

227 stemmen
Lukaku mist zijn rentree bij Inter niet

Romelu Lukaku koos deze zomer eieren voor zijn geld nadat zijn terugkeer bij Chelsea op een ramp uitdraaide. Het klikte op Stamford Bridge helemaal niet met Thomas Tuchel en dus forceerde de Rode Duivel een terugkeer naar Internazionale, waar hij de twee voorgaande seizoenen wel nog geschitterd had. Bij de Nerazzurri werd hij met open armen op huurbasis weer ontvangen.


Zaterdag maakte Lukaku ook zijn eerste minuten sinds zijn grote terugkeer. Inter nam het in zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding op tegen FC Milanese en dat werd een schietoefening. Het werd maar liefst 10-0 en ook Lukaku liet zich daarbij zien. Hij scoorde één keer en leefde zich weer uit naast zijn maatje Lautaro Martinez, die twee keer de weg naar de netten vond.

Bij Inter lijken ze zich dus weer te mogen verheugen op het duo 'LuLa', zoals Lukaku en Lautaro samen genoemd werden. In hun laatste seizoen samen bij Inter loodsten ze de Milanezen naar de landstitel. Lukaku scoorde daarbij toen 24 keer en gaf tien assists, terwijl de Argentijn met zeventien goals en tien assists amper moest onderdoen voor zijn spitsbroeder.

NIEUWE TACTIEK
Andere opvallende vaststelling was dat trainer Simone Inzaghi in de wedstrijd experimenteerde met een nieuwe tactiek. Hij liet Inter met drie achterin spelen en een nummer tien in steun van het spitsenduo. Voor die positie zou Inter nog azen op Paulo Dybala, maar de komst van de Argentijn is nog niet rond.


LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Zal Lukaku meteen weer zijn beste niveau vinden?

Meest recent

'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

112
112
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

73
73
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

192
192
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

28
28
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

120
120
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

365
365
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

531
531
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

49
49
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

85
85
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

103
103
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

275
275
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

49
49
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

16
16
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

45
45
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

123
123
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

587
587
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

481
481
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

182
182
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

101
101
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

221
221
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

138
138

Meer sportnieuws