OHL moet zonder smaakmaker aan seizoen beginnen

door
OHL moet zonder smaakmaker aan seizoen beginnen

OH Leuven beleefde vorig jaar een grijs seizoen nadat het in zijn debuutjaar nog één van de teams geweest was die de Jupiler Pro League mee kleur gegeven hadden. Het ambitieuze OHL wil echter beter doen en dus werd er deze zomer al aan de kern gesleuteld, met onder meer de komst van het Beerschot-duo Joren Dom en Raphael Holzhauser.


Marc Brys bouwde de voorbije weken aan een elftal dat meteen klaar moet zijn voor de competitiestart, die voor OHL gepland staat op zaterdag 23 juli. Dan maken ze de verplaatsing naar KV Kortrijk. Maar Brys zal het dan zonder één van zijn smaakmakers moeten doen, want OHL kwam met slecht nieuws uit de ziekenboeg.

"Mandela Keita liep deze week een blessure op aan de voet tijdens de wedstrijd tegen Beerschot. Hij zal hierdoor enige tijd buiten strijd zijn", laten ze immers weten op sociale media weten. De precieze termijn van zijn afwezigheid werd niet verduidelijkt, maar het lijkt erop dat Keita minstens enkele weken aan de kant zal moeten blijven.

KOMPANY
De 20-jarige Keita brak vorig seizoen helemaal door en veroverde op het middenveld een basisplaats bij OHL. Hij kwam 28 keer in actie en gaf daarbij twee assists. Daarbij wist hij zich ook in de kijker te spelen, want Keita mocht ook debuteren bij de Jonge Duivels en werd de voorbije maanden al door verschillende clubs het hof gemaakt. Zo werd hij al gelinkt aan enkele Belgische topclubs en het Burnley van Vincent Kompany.


LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Zal hij snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

80
80
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

95
95
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

104
104
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

42
42
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

267
267
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

143
143
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

453
453
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

172
172
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

232
232
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

465
465
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

708
708
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

322
322
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

709
709
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

604
604
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

440
440
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

584
584
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

333
333
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

337
337

Meer sportnieuws