OHL moet zonder smaakmaker aan seizoen beginnen

42 stemmen
OHL moet zonder smaakmaker aan seizoen beginnen

OH Leuven beleefde vorig jaar een grijs seizoen nadat het in zijn debuutjaar nog één van de teams geweest was die de Jupiler Pro League mee kleur gegeven hadden. Het ambitieuze OHL wil echter beter doen en dus werd er deze zomer al aan de kern gesleuteld, met onder meer de komst van het Beerschot-duo Joren Dom en Raphael Holzhauser.


Marc Brys bouwde de voorbije weken aan een elftal dat meteen klaar moet zijn voor de competitiestart, die voor OHL gepland staat op zaterdag 23 juli. Dan maken ze de verplaatsing naar KV Kortrijk. Maar Brys zal het dan zonder één van zijn smaakmakers moeten doen, want OHL kwam met slecht nieuws uit de ziekenboeg.

"Mandela Keita liep deze week een blessure op aan de voet tijdens de wedstrijd tegen Beerschot. Hij zal hierdoor enige tijd buiten strijd zijn", laten ze immers weten op sociale media weten. De precieze termijn van zijn afwezigheid werd niet verduidelijkt, maar het lijkt erop dat Keita minstens enkele weken aan de kant zal moeten blijven.

KOMPANY
De 20-jarige Keita brak vorig seizoen helemaal door en veroverde op het middenveld een basisplaats bij OHL. Hij kwam 28 keer in actie en gaf daarbij twee assists. Daarbij wist hij zich ook in de kijker te spelen, want Keita mocht ook debuteren bij de Jonge Duivels en werd de voorbije maanden al door verschillende clubs het hof gemaakt. Zo werd hij al gelinkt aan enkele Belgische topclubs en het Burnley van Vincent Kompany.


LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Zal hij snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

125
125
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

38
38
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

26
26
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

62
62
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

22
22
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

85
85
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

97
97
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

67
67
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

371
371
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

337
337
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

374
374
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

231
231
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

359
359
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

653
653
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

477
477
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

41
41
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

271
271
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

797
797
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

342
342
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

432
432
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

285
285
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

236
236
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

287
287
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

680
680

Meer sportnieuws