OHL moet zonder smaakmaker aan seizoen beginnen

42 stemmen
OHL moet zonder smaakmaker aan seizoen beginnen

OH Leuven beleefde vorig jaar een grijs seizoen nadat het in zijn debuutjaar nog één van de teams geweest was die de Jupiler Pro League mee kleur gegeven hadden. Het ambitieuze OHL wil echter beter doen en dus werd er deze zomer al aan de kern gesleuteld, met onder meer de komst van het Beerschot-duo Joren Dom en Raphael Holzhauser.


Marc Brys bouwde de voorbije weken aan een elftal dat meteen klaar moet zijn voor de competitiestart, die voor OHL gepland staat op zaterdag 23 juli. Dan maken ze de verplaatsing naar KV Kortrijk. Maar Brys zal het dan zonder één van zijn smaakmakers moeten doen, want OHL kwam met slecht nieuws uit de ziekenboeg.

"Mandela Keita liep deze week een blessure op aan de voet tijdens de wedstrijd tegen Beerschot. Hij zal hierdoor enige tijd buiten strijd zijn", laten ze immers weten op sociale media weten. De precieze termijn van zijn afwezigheid werd niet verduidelijkt, maar het lijkt erop dat Keita minstens enkele weken aan de kant zal moeten blijven.

KOMPANY
De 20-jarige Keita brak vorig seizoen helemaal door en veroverde op het middenveld een basisplaats bij OHL. Hij kwam 28 keer in actie en gaf daarbij twee assists. Daarbij wist hij zich ook in de kijker te spelen, want Keita mocht ook debuteren bij de Jonge Duivels en werd de voorbije maanden al door verschillende clubs het hof gemaakt. Zo werd hij al gelinkt aan enkele Belgische topclubs en het Burnley van Vincent Kompany.


LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Zal hij snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

14
14
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

12
12
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

48
48
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

233
233
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

124
124
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

142
142
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

105
105
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

81
81
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

357
357
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

304
304
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

129
129
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

127
127
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

108
108
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

18
18
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

502
502
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

315
315
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

207
207
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

193
193
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

62
62
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

108
108
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1072
1072
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

540
540
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

233
233
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

83
83

Meer sportnieuws