Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

484 stemmen
Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel in het Nederlandse Horst waar het op stage is. De pers mocht vandaag een deel van de training bijwonen. RTBF kwam met straf nieuws.


Volgens hen is er van een vertrek van Adrien Trebel geen sprake meer, zeker nu Josh Cullen op weg is naar Burnley. Meer zelfs, volgens hen gaat de dure Fransman aan het seizoen beginnen als verdedigende middenvelder en zal Yari Verschaeren als nummer acht opereren. Daardoor lijkt Marco Kana, dé uitblinker van Anderlecht in de play-offs, naast een basisplaats te grijpen. Felice Mazzu zou in dat geval al een opvallende keuze maken, maar het is uiteraard nog gissen wat de basisploeg zal zijn. 

GROTE TERUGKEER

Met Trebel en Verschaeren lijkt Anderlecht op defensief vlak toch kwetsbaar te zijn. In het verleden bleek al meermaals dat Trebel soms vaak uit positie loopt, aangezien hij vooral als nummer acht heeft gespeeld. Hij heeft veel drang naar voren, dus Mazzu zal toch een oplossing moeten vinden om het middenveld ook defensief sterk voor de dag te laten komen. Hendrik Van Crombrugge sprak over de terugkeer van Trebel in de A-kern.

"Hij heeft een grote mentaliteit, had blessures, leefde in de schaduw, maar hij is terug en de coach geeft hem een ​​kans, Het is aan hem om de beste versie van zichzelf te zijn", zegt de ervaren doelman aan La Dernière Heure. Trebel viert dus zijn grote terugkeer bij Anderlecht en de kans is dus zeer groot dat hij binnen twee weken aan de aftrap zal verschijnen tegen KV Oostende.

RTBF denkt dat Mazzu met het volgende elftal aan de competitie zal beginnen: Van Crombrugge - Delcroix, Hoedt, Debast - Gomez (Amuzu indien de Spanjaard niet tijdig fit is), Trebel, Verschaeren, Ishaq, Refaelov - Esposito en Raman.

LEES OOK: ‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Zal Kana alsnog in de basis komen?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

32
32
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

15
15
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

430
430
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

88
88
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

128
128
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

246
246
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

61
61
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

356
356
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

84
84
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

177
177
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

101
101
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

225
225
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

79
79
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

63
63
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

202
202
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

171
171
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

69
69
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

434
434
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

216
216
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

64
64
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

294
294

Meer sportnieuws