Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

door
Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel in het Nederlandse Horst waar het op stage is. De pers mocht vandaag een deel van de training bijwonen. RTBF kwam met straf nieuws.


Volgens hen is er van een vertrek van Adrien Trebel geen sprake meer, zeker nu Josh Cullen op weg is naar Burnley. Meer zelfs, volgens hen gaat de dure Fransman aan het seizoen beginnen als verdedigende middenvelder en zal Yari Verschaeren als nummer acht opereren. Daardoor lijkt Marco Kana, dé uitblinker van Anderlecht in de play-offs, naast een basisplaats te grijpen. Felice Mazzu zou in dat geval al een opvallende keuze maken, maar het is uiteraard nog gissen wat de basisploeg zal zijn. 

GROTE TERUGKEER

Met Trebel en Verschaeren lijkt Anderlecht op defensief vlak toch kwetsbaar te zijn. In het verleden bleek al meermaals dat Trebel soms vaak uit positie loopt, aangezien hij vooral als nummer acht heeft gespeeld. Hij heeft veel drang naar voren, dus Mazzu zal toch een oplossing moeten vinden om het middenveld ook defensief sterk voor de dag te laten komen. Hendrik Van Crombrugge sprak over de terugkeer van Trebel in de A-kern.

"Hij heeft een grote mentaliteit, had blessures, leefde in de schaduw, maar hij is terug en de coach geeft hem een ​​kans, Het is aan hem om de beste versie van zichzelf te zijn", zegt de ervaren doelman aan La Dernière Heure. Trebel viert dus zijn grote terugkeer bij Anderlecht en de kans is dus zeer groot dat hij binnen twee weken aan de aftrap zal verschijnen tegen KV Oostende.

RTBF denkt dat Mazzu met het volgende elftal aan de competitie zal beginnen: Van Crombrugge - Delcroix, Hoedt, Debast - Gomez (Amuzu indien de Spanjaard niet tijdig fit is), Trebel, Verschaeren, Ishaq, Refaelov - Esposito en Raman.

LEES OOK: ‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Zal Kana alsnog in de basis komen?

Meest recent

United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

0
0
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

120
120
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

127
127
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

193
193
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

379
379
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

127
127
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

67
67
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

621
621
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

342
342
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

143
143
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

319
319
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

871
871
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

138
138
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

334
334
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

121
121
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

351
351
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

348
348
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

137
137
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

195
195
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

177
177
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

336
336
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74

Meer sportnieuws