Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

484 stemmen
Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel in het Nederlandse Horst waar het op stage is. De pers mocht vandaag een deel van de training bijwonen. RTBF kwam met straf nieuws.


Volgens hen is er van een vertrek van Adrien Trebel geen sprake meer, zeker nu Josh Cullen op weg is naar Burnley. Meer zelfs, volgens hen gaat de dure Fransman aan het seizoen beginnen als verdedigende middenvelder en zal Yari Verschaeren als nummer acht opereren. Daardoor lijkt Marco Kana, dé uitblinker van Anderlecht in de play-offs, naast een basisplaats te grijpen. Felice Mazzu zou in dat geval al een opvallende keuze maken, maar het is uiteraard nog gissen wat de basisploeg zal zijn. 

GROTE TERUGKEER

Met Trebel en Verschaeren lijkt Anderlecht op defensief vlak toch kwetsbaar te zijn. In het verleden bleek al meermaals dat Trebel soms vaak uit positie loopt, aangezien hij vooral als nummer acht heeft gespeeld. Hij heeft veel drang naar voren, dus Mazzu zal toch een oplossing moeten vinden om het middenveld ook defensief sterk voor de dag te laten komen. Hendrik Van Crombrugge sprak over de terugkeer van Trebel in de A-kern.

"Hij heeft een grote mentaliteit, had blessures, leefde in de schaduw, maar hij is terug en de coach geeft hem een ​​kans, Het is aan hem om de beste versie van zichzelf te zijn", zegt de ervaren doelman aan La Dernière Heure. Trebel viert dus zijn grote terugkeer bij Anderlecht en de kans is dus zeer groot dat hij binnen twee weken aan de aftrap zal verschijnen tegen KV Oostende.

RTBF denkt dat Mazzu met het volgende elftal aan de competitie zal beginnen: Van Crombrugge - Delcroix, Hoedt, Debast - Gomez (Amuzu indien de Spanjaard niet tijdig fit is), Trebel, Verschaeren, Ishaq, Refaelov - Esposito en Raman.

LEES OOK: Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Zal Kana alsnog in de basis komen?

Meest recent

WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

17
17
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

41
41
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

248
248
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

132
132
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

226
226
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

261
261
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

236
236
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

370
370
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

91
91
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

701
701
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

735
735
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

385
385
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

477
477
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

78
78
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

233
233
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

81
81
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

127
127
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

574
574
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

747
747
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

241
241
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

183
183
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

125
125
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

129
129

Meer sportnieuws