Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

484 stemmen
Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel in het Nederlandse Horst waar het op stage is. De pers mocht vandaag een deel van de training bijwonen. RTBF kwam met straf nieuws.


Volgens hen is er van een vertrek van Adrien Trebel geen sprake meer, zeker nu Josh Cullen op weg is naar Burnley. Meer zelfs, volgens hen gaat de dure Fransman aan het seizoen beginnen als verdedigende middenvelder en zal Yari Verschaeren als nummer acht opereren. Daardoor lijkt Marco Kana, dé uitblinker van Anderlecht in de play-offs, naast een basisplaats te grijpen. Felice Mazzu zou in dat geval al een opvallende keuze maken, maar het is uiteraard nog gissen wat de basisploeg zal zijn. 

GROTE TERUGKEER

Met Trebel en Verschaeren lijkt Anderlecht op defensief vlak toch kwetsbaar te zijn. In het verleden bleek al meermaals dat Trebel soms vaak uit positie loopt, aangezien hij vooral als nummer acht heeft gespeeld. Hij heeft veel drang naar voren, dus Mazzu zal toch een oplossing moeten vinden om het middenveld ook defensief sterk voor de dag te laten komen. Hendrik Van Crombrugge sprak over de terugkeer van Trebel in de A-kern.

"Hij heeft een grote mentaliteit, had blessures, leefde in de schaduw, maar hij is terug en de coach geeft hem een ​​kans, Het is aan hem om de beste versie van zichzelf te zijn", zegt de ervaren doelman aan La Dernière Heure. Trebel viert dus zijn grote terugkeer bij Anderlecht en de kans is dus zeer groot dat hij binnen twee weken aan de aftrap zal verschijnen tegen KV Oostende.

RTBF denkt dat Mazzu met het volgende elftal aan de competitie zal beginnen: Van Crombrugge - Delcroix, Hoedt, Debast - Gomez (Amuzu indien de Spanjaard niet tijdig fit is), Trebel, Verschaeren, Ishaq, Refaelov - Esposito en Raman.

LEES OOK: Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

Zal Kana alsnog in de basis komen?

Meest recent

KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

6
6
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

68
68
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

188
188
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

115
115
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

71
71
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

150
150
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

99
99
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

404
404
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

60
60
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

94
94
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

138
138
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

476
476
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

73
73
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

460
460
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

269
269
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

108
108
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

202
202
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

610
610
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

168
168
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

84
84
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

241
241
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

515
515
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

245
245
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

112
112

Meer sportnieuws