Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

door
Publiekslieveling dreigt uit de basis te vallen bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel in het Nederlandse Horst waar het op stage is. De pers mocht vandaag een deel van de training bijwonen. RTBF kwam met straf nieuws.


Volgens hen is er van een vertrek van Adrien Trebel geen sprake meer, zeker nu Josh Cullen op weg is naar Burnley. Meer zelfs, volgens hen gaat de dure Fransman aan het seizoen beginnen als verdedigende middenvelder en zal Yari Verschaeren als nummer acht opereren. Daardoor lijkt Marco Kana, dé uitblinker van Anderlecht in de play-offs, naast een basisplaats te grijpen. Felice Mazzu zou in dat geval al een opvallende keuze maken, maar het is uiteraard nog gissen wat de basisploeg zal zijn. 

GROTE TERUGKEER

Met Trebel en Verschaeren lijkt Anderlecht op defensief vlak toch kwetsbaar te zijn. In het verleden bleek al meermaals dat Trebel soms vaak uit positie loopt, aangezien hij vooral als nummer acht heeft gespeeld. Hij heeft veel drang naar voren, dus Mazzu zal toch een oplossing moeten vinden om het middenveld ook defensief sterk voor de dag te laten komen. Hendrik Van Crombrugge sprak over de terugkeer van Trebel in de A-kern.

"Hij heeft een grote mentaliteit, had blessures, leefde in de schaduw, maar hij is terug en de coach geeft hem een ​​kans, Het is aan hem om de beste versie van zichzelf te zijn", zegt de ervaren doelman aan La Dernière Heure. Trebel viert dus zijn grote terugkeer bij Anderlecht en de kans is dus zeer groot dat hij binnen twee weken aan de aftrap zal verschijnen tegen KV Oostende.

RTBF denkt dat Mazzu met het volgende elftal aan de competitie zal beginnen: Van Crombrugge - Delcroix, Hoedt, Debast - Gomez (Amuzu indien de Spanjaard niet tijdig fit is), Trebel, Verschaeren, Ishaq, Refaelov - Esposito en Raman.

LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Zal Kana alsnog in de basis komen?

Meest recent

'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

9
9
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

32
32
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

89
89
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

142
142
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

101
101
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

69
69
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

124
124
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

72
72
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

142
142
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

72
72
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

108
108
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

96
96
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

153
153
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

245
245
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

640
640
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

267
267
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

116
116
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

102
102
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

92
92
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

255
255
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

134
134
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

189
189
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

112
112

Meer sportnieuws