'Onhoudbaar Club Brugge legt nieuw bod van 10 miljoen neer'

door
'Onhoudbaar Club Brugge legt nieuw bod van 10 miljoen neer'

Club Brugge lijkt zeer snel zijn transferrecord opnieuw te gaan verbreken. Nadat het vorige zomer nog 9 miljoen euro neertelde voor Kamal Sowah, lijkt nu Vedat Muriqi op het punt te staan om voor een bedrag van 10 à 11 miljoen naar het Jan Breydelstadion te komen. De 28-jarige Kosovaar streek donderdagavond al in België neer om zijn transfer af te ronden. Maar zelfs daarmee zou Club nog niet voldaan zijn.


Er zitten immers nog steeds transfers voor Noa Lang en Charles De Ketelaere in de pijplijn en met nog een druk seizoen in het vooruitzicht kunnen zij maar beter goed vervangen worden. Daarvoor zou Vincent Mannaert nu in Argentinië aanbeland zijn, want volgens journalist Martin Arevalo heeft Club een bod van maar liefst 10 miljoen euro neergelegd bij Boca Juniors.

Nadat er vorig jaar al een lange soap ontspon rond een mogelijke transfer van Sebastian Villa, zou Blauw-Zwart deze keer Luis Vazquez willen weghalen bij de Argentijnse topclub. Vazquez is een 21-jarige spits en Argentijns jeugdinternational. Bij Boca pendelt hij tussen bank en basis, maar desondanks heeft hij toch al 58 wedstrijden op de teller voor de club. Daarin scoorde hij twaalf keer en gaf hij twee assists.

LAUWE REACTIE
Het bod van Club zou door Boca echter wel maar lauw onthaald zijn. Afgewezen werd het niet meteen, maar de Argentijnen staan ook niet te springen om aan de onderhandelingstafel te gaan zitten. Het wordt dus afwachten of de interesse nog een vervolg zal krijgen of Club uiteindelijk toch elders zal gaan speuren.


LEES OOK: Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Moet Club nog een extra aanvaller halen?

Meest recent

Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

22
22
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

22
22
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

9
9
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

14
14
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

40
40
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

525
525
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

25
25
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

47
47
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

109
109
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

63
63
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

57
57
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

140
140
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

32
32
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

39
39
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

27
27
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

110
110
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

20
20
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

136
136
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

196
196
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

251
251
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

258
258
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

153
153
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

36
36
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

300
300
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

69
69

Meer sportnieuws