'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

371 stemmen
'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

De kans lijkt weer een beetje kleiner dat Charles De Ketelaere er volgende week nog bij zal zijn wanneer Club Brugge het in de Supercup opneemt tegen AA Gent. De Rode Duivel is wel nog gewoon mee met Blauw-Zwart op stage in Wageningen, maar intussen lijkt een transfer naar AC Milan met rasse schreden te naderen. Het lijkt erop dat de Rossoneri de jongste dagen een versnelling hoger geschakeld zijn.


Zo kwam donderdag al het nieuws dat Milan een persoonlijk akkoord bereikt zou hebben met De Ketelaere en daarnaast lijken ze ook bereid om hun bod gevoelig op te trekken om zo ook Club Brugge over de streep te trekken. Het lijkt erop dat de Italiaanse kampioen haast heeft en daar is volgens La Gazzetta dello Sport een goede reden voor.

Vanuit Engeland blijft de interesse immers maar groeien voor De Ketelaere. Leeds United bracht al een bod uit, terwijl ook Leicester City en Southampton al genoemd werden. Daar komt nu nog eens Everton bij, dat zijn belangstelling kenbaar gemaakt zou hebben zonder evenwel verdere stappen te ondernemen. In Milaan vrezen ze echter dat dit slechts het tipje van de ijsberg is.

GROTE ZES
Daar willen ze de komst van De Ketelaere zo snel mogelijk afronden, want ze zijn er zich van bewust dat ze kansloos zijn als er zich één van de Engelse 'grote zes' zou melden. Dat scenario willen ze tot elke prijs voorkomen, alleen heeft Club geen haast om De Ketelaere te verkopen. Zij willen hun goudhaantje liefst van al nog een jaartje houden en - als dat niet mogelijk zou blijken - een zo hoog mogelijke transfersom vangen. Zij hebben er dus baat bij om de strijd zo lang mogelijk te rekken en verschillende clubs tegen elkaar op te laten bieden. Milan kan dus maar beter zo snel mogelijk aan de eisen van Club voldoen.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Zie je De Ketelaere nog naar Engeland trekken?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

48
48
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

155
155
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

650
650
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

75
75
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

140
140
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

48
48
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

62
62
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

30
30
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

148
148
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

168
168
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

147
147
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

288
288
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

375
375
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

187
187
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

839
839
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

510
510
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

266
266
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws