'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

371 stemmen
'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

De kans lijkt weer een beetje kleiner dat Charles De Ketelaere er volgende week nog bij zal zijn wanneer Club Brugge het in de Supercup opneemt tegen AA Gent. De Rode Duivel is wel nog gewoon mee met Blauw-Zwart op stage in Wageningen, maar intussen lijkt een transfer naar AC Milan met rasse schreden te naderen. Het lijkt erop dat de Rossoneri de jongste dagen een versnelling hoger geschakeld zijn.


Zo kwam donderdag al het nieuws dat Milan een persoonlijk akkoord bereikt zou hebben met De Ketelaere en daarnaast lijken ze ook bereid om hun bod gevoelig op te trekken om zo ook Club Brugge over de streep te trekken. Het lijkt erop dat de Italiaanse kampioen haast heeft en daar is volgens La Gazzetta dello Sport een goede reden voor.

Vanuit Engeland blijft de interesse immers maar groeien voor De Ketelaere. Leeds United bracht al een bod uit, terwijl ook Leicester City en Southampton al genoemd werden. Daar komt nu nog eens Everton bij, dat zijn belangstelling kenbaar gemaakt zou hebben zonder evenwel verdere stappen te ondernemen. In Milaan vrezen ze echter dat dit slechts het tipje van de ijsberg is.

GROTE ZES
Daar willen ze de komst van De Ketelaere zo snel mogelijk afronden, want ze zijn er zich van bewust dat ze kansloos zijn als er zich één van de Engelse 'grote zes' zou melden. Dat scenario willen ze tot elke prijs voorkomen, alleen heeft Club geen haast om De Ketelaere te verkopen. Zij willen hun goudhaantje liefst van al nog een jaartje houden en - als dat niet mogelijk zou blijken - een zo hoog mogelijke transfersom vangen. Zij hebben er dus baat bij om de strijd zo lang mogelijk te rekken en verschillende clubs tegen elkaar op te laten bieden. Milan kan dus maar beter zo snel mogelijk aan de eisen van Club voldoen.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Zie je De Ketelaere nog naar Engeland trekken?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

117
117
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

89
89
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

106
106
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

185
185
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

359
359
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

114
114
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

649
649
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

765
765
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

464
464
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws