'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

371 stemmen
'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

De kans lijkt weer een beetje kleiner dat Charles De Ketelaere er volgende week nog bij zal zijn wanneer Club Brugge het in de Supercup opneemt tegen AA Gent. De Rode Duivel is wel nog gewoon mee met Blauw-Zwart op stage in Wageningen, maar intussen lijkt een transfer naar AC Milan met rasse schreden te naderen. Het lijkt erop dat de Rossoneri de jongste dagen een versnelling hoger geschakeld zijn.


Zo kwam donderdag al het nieuws dat Milan een persoonlijk akkoord bereikt zou hebben met De Ketelaere en daarnaast lijken ze ook bereid om hun bod gevoelig op te trekken om zo ook Club Brugge over de streep te trekken. Het lijkt erop dat de Italiaanse kampioen haast heeft en daar is volgens La Gazzetta dello Sport een goede reden voor.

Vanuit Engeland blijft de interesse immers maar groeien voor De Ketelaere. Leeds United bracht al een bod uit, terwijl ook Leicester City en Southampton al genoemd werden. Daar komt nu nog eens Everton bij, dat zijn belangstelling kenbaar gemaakt zou hebben zonder evenwel verdere stappen te ondernemen. In Milaan vrezen ze echter dat dit slechts het tipje van de ijsberg is.

GROTE ZES
Daar willen ze de komst van De Ketelaere zo snel mogelijk afronden, want ze zijn er zich van bewust dat ze kansloos zijn als er zich één van de Engelse 'grote zes' zou melden. Dat scenario willen ze tot elke prijs voorkomen, alleen heeft Club geen haast om De Ketelaere te verkopen. Zij willen hun goudhaantje liefst van al nog een jaartje houden en - als dat niet mogelijk zou blijken - een zo hoog mogelijke transfersom vangen. Zij hebben er dus baat bij om de strijd zo lang mogelijk te rekken en verschillende clubs tegen elkaar op te laten bieden. Milan kan dus maar beter zo snel mogelijk aan de eisen van Club voldoen.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Zie je De Ketelaere nog naar Engeland trekken?

Meest recent

Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

10
10
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

14
14
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

98
98
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

118
118
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

147
147
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

93
93
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

113
113
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

253
253
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

264
264
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

195
195
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

168
168
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

262
262
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

219
219
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

82
82
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

54
54
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

490
490
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

232
232
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

366
366
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

172
172
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

120
120
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

483
483
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

204
204
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

373
373

Meer sportnieuws