'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

door
'Horrorscenario in strijd om De Ketelaere'

De kans lijkt weer een beetje kleiner dat Charles De Ketelaere er volgende week nog bij zal zijn wanneer Club Brugge het in de Supercup opneemt tegen AA Gent. De Rode Duivel is wel nog gewoon mee met Blauw-Zwart op stage in Wageningen, maar intussen lijkt een transfer naar AC Milan met rasse schreden te naderen. Het lijkt erop dat de Rossoneri de jongste dagen een versnelling hoger geschakeld zijn.


Zo kwam donderdag al het nieuws dat Milan een persoonlijk akkoord bereikt zou hebben met De Ketelaere en daarnaast lijken ze ook bereid om hun bod gevoelig op te trekken om zo ook Club Brugge over de streep te trekken. Het lijkt erop dat de Italiaanse kampioen haast heeft en daar is volgens La Gazzetta dello Sport een goede reden voor.

Vanuit Engeland blijft de interesse immers maar groeien voor De Ketelaere. Leeds United bracht al een bod uit, terwijl ook Leicester City en Southampton al genoemd werden. Daar komt nu nog eens Everton bij, dat zijn belangstelling kenbaar gemaakt zou hebben zonder evenwel verdere stappen te ondernemen. In Milaan vrezen ze echter dat dit slechts het tipje van de ijsberg is.

GROTE ZES
Daar willen ze de komst van De Ketelaere zo snel mogelijk afronden, want ze zijn er zich van bewust dat ze kansloos zijn als er zich één van de Engelse 'grote zes' zou melden. Dat scenario willen ze tot elke prijs voorkomen, alleen heeft Club geen haast om De Ketelaere te verkopen. Zij willen hun goudhaantje liefst van al nog een jaartje houden en - als dat niet mogelijk zou blijken - een zo hoog mogelijke transfersom vangen. Zij hebben er dus baat bij om de strijd zo lang mogelijk te rekken en verschillende clubs tegen elkaar op te laten bieden. Milan kan dus maar beter zo snel mogelijk aan de eisen van Club voldoen.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Zie je De Ketelaere nog naar Engeland trekken?

Meest recent

Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

9
9
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

24
24
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

70
70
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

62
62
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

12
12
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

68
68
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

66
66
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

107
107
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

56
56
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

55
55
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

357
357
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

129
129
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

148
148
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

36
36
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

58
58
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

136
136
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

119
119
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

254
254
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

210
210
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

42
42
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

24
24
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

49
49
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

314
314
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

97
97

Meer sportnieuws