'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

342 stemmen
'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

Anderlecht heeft zich deze zomer al versterkt met Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo en Sebastiano Esposito en her en der werd gesuggereerd dat daarmee het huiswerk van Paars-Wit al af was. Maar nu lijkt er toch nog een aanwinst op weg te zijn naar het Lotto Park en het blijkt nog om een stevige naam te gaan ook.


Paars-Wit zou immers ook zijn zinnen nog gezet hebben op Fabio Silva, de Portugese aanvaller voor wie Wolverhampton in 2020 nog 40 miljoen euro op tafel legde. De 19-jarige had het echter moeilijk om zich door te zetten in de Premier League en Anderlecht zou hem nu op huurbasis willen binnenhalen. Silva zou dat zelf ook zien zitten, het leek alleen nog wachten op het fiat van de Wolves.

Daar duikt nu wel nog één struikelblok voor een overgang op, weet Het Laatste Nieuws. De Engelsen zouden namelijk eerst willen dat Silva zijn contract verlengt voor ze hem uitlenen. Het jonge talent ligt nochtans nog vast tot 2025, maar de Wolves lijken dus nog volop in zijn potentieel te geloven en willen dus geen enkel risico nemen dat het hem straks verliest.

GEEN ZIRKZEE
Met de komst van Silva lijkt Anderlecht ook de hoop op een terugkeer van Joshua Zirkzee definitief op te geven. Stiekem droomde Paars-Wit er de hele zomer van om de Nederlander nog minstens een jaar langer aan boord te houden, maar dat bleek al snel een vrijwel onmogelijke opgave. Hij gaat bij Bayern immers zijn laatste contractjaar in, waardoor een nieuwe uitleenbeurt moeilijk ligt en de vraagprijs voor een definitieve transfer ligt te hoog.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Zal de transfer van Silva in orde komen?

Meest recent

'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

5
5
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

74
74
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

102
102
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

193
193
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

28
28
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

47
47
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

88
88
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

66
66
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

296
296
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

217
217
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

53
53
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

435
435
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

186
186
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

525
525
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

67
67
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

120
120
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

54
54
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

398
398
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

727
727
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

575
575
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

169
169
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1198
1198
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

697
697

Meer sportnieuws