'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

342 stemmen
'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

Anderlecht heeft zich deze zomer al versterkt met Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo en Sebastiano Esposito en her en der werd gesuggereerd dat daarmee het huiswerk van Paars-Wit al af was. Maar nu lijkt er toch nog een aanwinst op weg te zijn naar het Lotto Park en het blijkt nog om een stevige naam te gaan ook.


Paars-Wit zou immers ook zijn zinnen nog gezet hebben op Fabio Silva, de Portugese aanvaller voor wie Wolverhampton in 2020 nog 40 miljoen euro op tafel legde. De 19-jarige had het echter moeilijk om zich door te zetten in de Premier League en Anderlecht zou hem nu op huurbasis willen binnenhalen. Silva zou dat zelf ook zien zitten, het leek alleen nog wachten op het fiat van de Wolves.

Daar duikt nu wel nog één struikelblok voor een overgang op, weet Het Laatste Nieuws. De Engelsen zouden namelijk eerst willen dat Silva zijn contract verlengt voor ze hem uitlenen. Het jonge talent ligt nochtans nog vast tot 2025, maar de Wolves lijken dus nog volop in zijn potentieel te geloven en willen dus geen enkel risico nemen dat het hem straks verliest.

GEEN ZIRKZEE
Met de komst van Silva lijkt Anderlecht ook de hoop op een terugkeer van Joshua Zirkzee definitief op te geven. Stiekem droomde Paars-Wit er de hele zomer van om de Nederlander nog minstens een jaar langer aan boord te houden, maar dat bleek al snel een vrijwel onmogelijke opgave. Hij gaat bij Bayern immers zijn laatste contractjaar in, waardoor een nieuwe uitleenbeurt moeilijk ligt en de vraagprijs voor een definitieve transfer ligt te hoog.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Zal de transfer van Silva in orde komen?

Meest recent

'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

0
0
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

7
7
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

20
20
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

190
190
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

239
239
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

111
111
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

46
46
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

505
505
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

100
100
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

115
115
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

143
143
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

137
137
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

66
66
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

421
421
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

136
136
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

164
164
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

163
163
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

198
198
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

583
583
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

165
165
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

166
166
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

411
411
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

362
362

Meer sportnieuws