'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

door
'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

Anderlecht heeft zich deze zomer al versterkt met Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo en Sebastiano Esposito en her en der werd gesuggereerd dat daarmee het huiswerk van Paars-Wit al af was. Maar nu lijkt er toch nog een aanwinst op weg te zijn naar het Lotto Park en het blijkt nog om een stevige naam te gaan ook.


Paars-Wit zou immers ook zijn zinnen nog gezet hebben op Fabio Silva, de Portugese aanvaller voor wie Wolverhampton in 2020 nog 40 miljoen euro op tafel legde. De 19-jarige had het echter moeilijk om zich door te zetten in de Premier League en Anderlecht zou hem nu op huurbasis willen binnenhalen. Silva zou dat zelf ook zien zitten, het leek alleen nog wachten op het fiat van de Wolves.

Daar duikt nu wel nog één struikelblok voor een overgang op, weet Het Laatste Nieuws. De Engelsen zouden namelijk eerst willen dat Silva zijn contract verlengt voor ze hem uitlenen. Het jonge talent ligt nochtans nog vast tot 2025, maar de Wolves lijken dus nog volop in zijn potentieel te geloven en willen dus geen enkel risico nemen dat het hem straks verliest.

GEEN ZIRKZEE
Met de komst van Silva lijkt Anderlecht ook de hoop op een terugkeer van Joshua Zirkzee definitief op te geven. Stiekem droomde Paars-Wit er de hele zomer van om de Nederlander nog minstens een jaar langer aan boord te houden, maar dat bleek al snel een vrijwel onmogelijke opgave. Hij gaat bij Bayern immers zijn laatste contractjaar in, waardoor een nieuwe uitleenbeurt moeilijk ligt en de vraagprijs voor een definitieve transfer ligt te hoog.

LEES OOK: Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Zal de transfer van Silva in orde komen?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

3
3
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

16
16
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

21
21
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

43
43
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

37
37
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

176
176
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

44
44
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

200
200
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

88
88
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

40
40
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

63
63
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

325
325
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

134
134
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

361
361
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

466
466
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

301
301
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

119
119
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

133
133
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

189
189
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

317
317
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

310
310
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

279
279
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

135
135
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

897
897
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

469
469

Meer sportnieuws