'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

342 stemmen
'Nog één obstakel voor transferstunt Anderlecht'

Anderlecht heeft zich deze zomer al versterkt met Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo en Sebastiano Esposito en her en der werd gesuggereerd dat daarmee het huiswerk van Paars-Wit al af was. Maar nu lijkt er toch nog een aanwinst op weg te zijn naar het Lotto Park en het blijkt nog om een stevige naam te gaan ook.


Paars-Wit zou immers ook zijn zinnen nog gezet hebben op Fabio Silva, de Portugese aanvaller voor wie Wolverhampton in 2020 nog 40 miljoen euro op tafel legde. De 19-jarige had het echter moeilijk om zich door te zetten in de Premier League en Anderlecht zou hem nu op huurbasis willen binnenhalen. Silva zou dat zelf ook zien zitten, het leek alleen nog wachten op het fiat van de Wolves.

Daar duikt nu wel nog één struikelblok voor een overgang op, weet Het Laatste Nieuws. De Engelsen zouden namelijk eerst willen dat Silva zijn contract verlengt voor ze hem uitlenen. Het jonge talent ligt nochtans nog vast tot 2025, maar de Wolves lijken dus nog volop in zijn potentieel te geloven en willen dus geen enkel risico nemen dat het hem straks verliest.

GEEN ZIRKZEE
Met de komst van Silva lijkt Anderlecht ook de hoop op een terugkeer van Joshua Zirkzee definitief op te geven. Stiekem droomde Paars-Wit er de hele zomer van om de Nederlander nog minstens een jaar langer aan boord te houden, maar dat bleek al snel een vrijwel onmogelijke opgave. Hij gaat bij Bayern immers zijn laatste contractjaar in, waardoor een nieuwe uitleenbeurt moeilijk ligt en de vraagprijs voor een definitieve transfer ligt te hoog.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Zal de transfer van Silva in orde komen?

Meest recent

Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

25
25
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

60
60
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

13
13
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

47
47
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

533
533
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

380
380
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

162
162
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

49
49
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

245
245
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

88
88
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

89
89
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

104
104
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

169
169
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

42
42
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

156
156
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

40
40
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

220
220
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

336
336
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

238
238
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

794
794
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

235
235
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

89
89
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

87
87
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

374
374

Meer sportnieuws