'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

door
'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

Het was deze zomer van bij het begin duidelijk dat Club Brugge zich in de eerste plaats in de aanval zou versterken, want daar zag het heel wat volk vertrekken. Bas Dost en Sargis Adamyan werden doorgestuurd, terwijl er ook rekening gehouden wordt met een vertrek van Charles De Ketelaere en Noa Lang en Loïs Openda woensdagavond al bij RC Lens tekende. Met Ferran Jutgla en Cyle Larin sloeg het al twee keer toe, maar het grootste geweld moest nog komen.


Woensdag werd immers duidelijk dat Club werk maakt van de komst van Vedat Muriqi en dat het zelfs zijn transferrecord zal laten sneuvelen voor de komst van de Kosovaarse spits, die zich de voorbije twee jaar niet kon doorzetten bij Lazio. Afhankelijk van de bron telt Club tussen de 9 en 11 miljoen euro neer en nu lijkt de deal zeer snel rond te zijn.

De Kosovaarse journalist Arlind Sadiku meldt dat Muriqi donderdag nog in Istanboel vertoeft om privéredenen, maar dat hij daarna naar België zal afzakken om zijn transfer af te ronden. Het Laatste Nieuws verwacht dat de 28-jarige vrijdag of zaterdag zijn medische testen zal afleggen en zijn handtekening zal zetten. Op die manier kan hij maandag al op training aansluiten en kan Club al op hem rekenen in de Supercup tegen AA Gent op 16 juli.

AANVAL COMPLEET
Met de komst van Muriqi heeft Club volgens HLN overigens zijn aanval voor het nieuwe seizoen compleet. Het lijkt erop dat Hoefkens met twee spitsen zal spelen en met Jutgla, Larin en Muriqi heeft hij drie meer dan valabele opties, met ook nog de jonge Nusa en Skov Olsen die eventueel kunnen depanneren. De Ketelaere en Lang lijken normaliter te vertrekken, ook al lopen zij voorlopig nog in Brugge rond. Ook Okereke en Sowah zijn er voorlopig nog, al is het niet duidelijk of zij zullen blijven.


LEES OOK: 'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Beschikt Club over een goede aanval volgend seizoen?

Meest recent

Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

1
1
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

10
10
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

75
75
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

148
148
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

82
82
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

59
59
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

153
153
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

369
369
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

282
282
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

102
102
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

313
313
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

339
339
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

100
100
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

24
24
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

86
86
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

84
84
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

117
117
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

180
180
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

177
177
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

190
190
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

93
93
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

418
418
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

110
110

Meer sportnieuws