'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

286
'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

Het was deze zomer van bij het begin duidelijk dat Club Brugge zich in de eerste plaats in de aanval zou versterken, want daar zag het heel wat volk vertrekken. Bas Dost en Sargis Adamyan werden doorgestuurd, terwijl er ook rekening gehouden wordt met een vertrek van Charles De Ketelaere en Noa Lang en Loïs Openda woensdagavond al bij RC Lens tekende. Met Ferran Jutgla en Cyle Larin sloeg het al twee keer toe, maar het grootste geweld moest nog komen.


Woensdag werd immers duidelijk dat Club werk maakt van de komst van Vedat Muriqi en dat het zelfs zijn transferrecord zal laten sneuvelen voor de komst van de Kosovaarse spits, die zich de voorbije twee jaar niet kon doorzetten bij Lazio. Afhankelijk van de bron telt Club tussen de 9 en 11 miljoen euro neer en nu lijkt de deal zeer snel rond te zijn.

De Kosovaarse journalist Arlind Sadiku meldt dat Muriqi donderdag nog in Istanboel vertoeft om privéredenen, maar dat hij daarna naar België zal afzakken om zijn transfer af te ronden. Het Laatste Nieuws verwacht dat de 28-jarige vrijdag of zaterdag zijn medische testen zal afleggen en zijn handtekening zal zetten. Op die manier kan hij maandag al op training aansluiten en kan Club al op hem rekenen in de Supercup tegen AA Gent op 16 juli.

AANVAL COMPLEET
Met de komst van Muriqi heeft Club volgens HLN overigens zijn aanval voor het nieuwe seizoen compleet. Het lijkt erop dat Hoefkens met twee spitsen zal spelen en met Jutgla, Larin en Muriqi heeft hij drie meer dan valabele opties, met ook nog de jonge Nusa en Skov Olsen die eventueel kunnen depanneren. De Ketelaere en Lang lijken normaliter te vertrekken, ook al lopen zij voorlopig nog in Brugge rond. Ook Okereke en Sowah zijn er voorlopig nog, al is het niet duidelijk of zij zullen blijven.


LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Beschikt Club over een goede aanval volgend seizoen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

22
22
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

43
43
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

7
7
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

35
35
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

43
43
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

10
10
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

14
14
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

354
354
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

78
78
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

146
146
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

278
278
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

320
320
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

149
149
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws