'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

door
'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

Het was deze zomer van bij het begin duidelijk dat Club Brugge zich in de eerste plaats in de aanval zou versterken, want daar zag het heel wat volk vertrekken. Bas Dost en Sargis Adamyan werden doorgestuurd, terwijl er ook rekening gehouden wordt met een vertrek van Charles De Ketelaere en Noa Lang en Loïs Openda woensdagavond al bij RC Lens tekende. Met Ferran Jutgla en Cyle Larin sloeg het al twee keer toe, maar het grootste geweld moest nog komen.


Woensdag werd immers duidelijk dat Club werk maakt van de komst van Vedat Muriqi en dat het zelfs zijn transferrecord zal laten sneuvelen voor de komst van de Kosovaarse spits, die zich de voorbije twee jaar niet kon doorzetten bij Lazio. Afhankelijk van de bron telt Club tussen de 9 en 11 miljoen euro neer en nu lijkt de deal zeer snel rond te zijn.

De Kosovaarse journalist Arlind Sadiku meldt dat Muriqi donderdag nog in Istanboel vertoeft om privéredenen, maar dat hij daarna naar België zal afzakken om zijn transfer af te ronden. Het Laatste Nieuws verwacht dat de 28-jarige vrijdag of zaterdag zijn medische testen zal afleggen en zijn handtekening zal zetten. Op die manier kan hij maandag al op training aansluiten en kan Club al op hem rekenen in de Supercup tegen AA Gent op 16 juli.

AANVAL COMPLEET
Met de komst van Muriqi heeft Club volgens HLN overigens zijn aanval voor het nieuwe seizoen compleet. Het lijkt erop dat Hoefkens met twee spitsen zal spelen en met Jutgla, Larin en Muriqi heeft hij drie meer dan valabele opties, met ook nog de jonge Nusa en Skov Olsen die eventueel kunnen depanneren. De Ketelaere en Lang lijken normaliter te vertrekken, ook al lopen zij voorlopig nog in Brugge rond. Ook Okereke en Sowah zijn er voorlopig nog, al is het niet duidelijk of zij zullen blijven.


LEES OOK: Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Beschikt Club over een goede aanval volgend seizoen?

Meest recent

Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

5
5
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

48
48
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

59
59
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

188
188
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

58
58
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

110
110
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

299
299
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

45
45
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

386
386
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

49
49
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1113
1113
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

508
508
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

242
242
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

221
221
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

122
122
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

247
247
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

74
74
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

529
529
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

612
612
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

158
158
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

200
200
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

162
162
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

354
354
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

144
144

Meer sportnieuws