'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

door
'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

Het was deze zomer van bij het begin duidelijk dat Club Brugge zich in de eerste plaats in de aanval zou versterken, want daar zag het heel wat volk vertrekken. Bas Dost en Sargis Adamyan werden doorgestuurd, terwijl er ook rekening gehouden wordt met een vertrek van Charles De Ketelaere en Noa Lang en Loïs Openda woensdagavond al bij RC Lens tekende. Met Ferran Jutgla en Cyle Larin sloeg het al twee keer toe, maar het grootste geweld moest nog komen.


Woensdag werd immers duidelijk dat Club werk maakt van de komst van Vedat Muriqi en dat het zelfs zijn transferrecord zal laten sneuvelen voor de komst van de Kosovaarse spits, die zich de voorbije twee jaar niet kon doorzetten bij Lazio. Afhankelijk van de bron telt Club tussen de 9 en 11 miljoen euro neer en nu lijkt de deal zeer snel rond te zijn.

De Kosovaarse journalist Arlind Sadiku meldt dat Muriqi donderdag nog in Istanboel vertoeft om privéredenen, maar dat hij daarna naar België zal afzakken om zijn transfer af te ronden. Het Laatste Nieuws verwacht dat de 28-jarige vrijdag of zaterdag zijn medische testen zal afleggen en zijn handtekening zal zetten. Op die manier kan hij maandag al op training aansluiten en kan Club al op hem rekenen in de Supercup tegen AA Gent op 16 juli.

AANVAL COMPLEET
Met de komst van Muriqi heeft Club volgens HLN overigens zijn aanval voor het nieuwe seizoen compleet. Het lijkt erop dat Hoefkens met twee spitsen zal spelen en met Jutgla, Larin en Muriqi heeft hij drie meer dan valabele opties, met ook nog de jonge Nusa en Skov Olsen die eventueel kunnen depanneren. De Ketelaere en Lang lijken normaliter te vertrekken, ook al lopen zij voorlopig nog in Brugge rond. Ook Okereke en Sowah zijn er voorlopig nog, al is het niet duidelijk of zij zullen blijven.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

Beschikt Club over een goede aanval volgend seizoen?

Meest recent

'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

12
12
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

59
59
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

59
59
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

183
183
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

193
193
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

97
97
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

279
279
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

66
66
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

262
262
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

98
98
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

77
77
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

171
171
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

209
209
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

486
486
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

115
115
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

80
80
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

192
192
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

701
701
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

299
299
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

261
261
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

858
858
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

413
413
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

160
160
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

153
153

Meer sportnieuws