'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

door
'Alles klaar voor recordtransfer Club Brugge'

Het was deze zomer van bij het begin duidelijk dat Club Brugge zich in de eerste plaats in de aanval zou versterken, want daar zag het heel wat volk vertrekken. Bas Dost en Sargis Adamyan werden doorgestuurd, terwijl er ook rekening gehouden wordt met een vertrek van Charles De Ketelaere en Noa Lang en Loïs Openda woensdagavond al bij RC Lens tekende. Met Ferran Jutgla en Cyle Larin sloeg het al twee keer toe, maar het grootste geweld moest nog komen.


Woensdag werd immers duidelijk dat Club werk maakt van de komst van Vedat Muriqi en dat het zelfs zijn transferrecord zal laten sneuvelen voor de komst van de Kosovaarse spits, die zich de voorbije twee jaar niet kon doorzetten bij Lazio. Afhankelijk van de bron telt Club tussen de 9 en 11 miljoen euro neer en nu lijkt de deal zeer snel rond te zijn.

De Kosovaarse journalist Arlind Sadiku meldt dat Muriqi donderdag nog in Istanboel vertoeft om privéredenen, maar dat hij daarna naar België zal afzakken om zijn transfer af te ronden. Het Laatste Nieuws verwacht dat de 28-jarige vrijdag of zaterdag zijn medische testen zal afleggen en zijn handtekening zal zetten. Op die manier kan hij maandag al op training aansluiten en kan Club al op hem rekenen in de Supercup tegen AA Gent op 16 juli.

AANVAL COMPLEET
Met de komst van Muriqi heeft Club volgens HLN overigens zijn aanval voor het nieuwe seizoen compleet. Het lijkt erop dat Hoefkens met twee spitsen zal spelen en met Jutgla, Larin en Muriqi heeft hij drie meer dan valabele opties, met ook nog de jonge Nusa en Skov Olsen die eventueel kunnen depanneren. De Ketelaere en Lang lijken normaliter te vertrekken, ook al lopen zij voorlopig nog in Brugge rond. Ook Okereke en Sowah zijn er voorlopig nog, al is het niet duidelijk of zij zullen blijven.


LEES OOK: 'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Beschikt Club over een goede aanval volgend seizoen?

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

63
63
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

60
60
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

117
117
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

126
126
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

495
495
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

62
62
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

249
249
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

74
74
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

130
130
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

795
795
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

93
93
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

216
216
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

507
507
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

132
132
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

388
388
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

79
79
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

431
431
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

832
832
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

234
234
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

790
790
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

184
184
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

416
416
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

81
81
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

120
120
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

251
251

Meer sportnieuws