'AC Milan zorgt snel voor nieuwe wending rond De Ketelaere'

door
'AC Milan zorgt snel voor nieuwe wending rond De Ketelaere'

Het lijkt er met de dag meer op dat Club Brugge er niet in zal slagen om Charles De Ketelaere nog een extra seizoen aan boord te houden. De Rode Duivel meldde zich wel nog gewoon braafjes op de stage in Wageningen, maar achter de schermen lijkt zijn transfer stilaan opgezet te worden. Hoewel Leeds United het hoogste bod uitgebracht zou hebben, zou de Rode Duivel zelf zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar AC Milan.


De Rossoneri legden eerder deze week ook al een officieel bod neer bij Club Brugge, maar dat lag met 20 miljoen euro veel te laag en werd door Blauw-Zwart dan ook van tafel geveegd. Milan wil zich echter absoluut versterken met de 21-jarige en die wil zelf ook graag naar de Italiaanse kampioen, waar hij gewoon in de Champions League kan blijven spelen.

De onderhandelingen gaan dan ook gewoon verder. Sky Sport Italia meldt dat de makelaars van De Ketelaere woensdag in Milaan waren om er over een contract te onderhandelen, terwijl ook op clubniveau de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Volgens Corriere della Sera zal Milan donderdag of vrijdag een nieuw en verhoogd bod neerleggen.

30 MILJOEN PLUS
Die laatste krant meent ook te weten wat Milan op tafel zal moeten leggen om Club te kunnen overtuigen. Zij stellen dat ze minstens 30 miljoen euro zullen moeten betalen, met daarbovenop nog een reeks bonussen en/of een percentage op een eventuele doorverkoop. Milan zal zijn bod dus nog gevoelig moeten optrekken.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Moet Club vrede nemen met 30 miljoen plus bonussen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

74
74
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

247
247
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

146
146
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

271
271
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

346
346
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

107
107
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

108
108
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

40
40
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

22
22
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

42
42
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

61
61
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

143
143
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

98
98
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

233
233
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

39
39
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

238
238
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

64
64
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

214
214
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

328
328
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

94
94
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

384
384
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

208
208

Meer sportnieuws