'AC Milan zorgt snel voor nieuwe wending rond De Ketelaere'

door
'AC Milan zorgt snel voor nieuwe wending rond De Ketelaere'

Het lijkt er met de dag meer op dat Club Brugge er niet in zal slagen om Charles De Ketelaere nog een extra seizoen aan boord te houden. De Rode Duivel meldde zich wel nog gewoon braafjes op de stage in Wageningen, maar achter de schermen lijkt zijn transfer stilaan opgezet te worden. Hoewel Leeds United het hoogste bod uitgebracht zou hebben, zou de Rode Duivel zelf zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar AC Milan.


De Rossoneri legden eerder deze week ook al een officieel bod neer bij Club Brugge, maar dat lag met 20 miljoen euro veel te laag en werd door Blauw-Zwart dan ook van tafel geveegd. Milan wil zich echter absoluut versterken met de 21-jarige en die wil zelf ook graag naar de Italiaanse kampioen, waar hij gewoon in de Champions League kan blijven spelen.

De onderhandelingen gaan dan ook gewoon verder. Sky Sport Italia meldt dat de makelaars van De Ketelaere woensdag in Milaan waren om er over een contract te onderhandelen, terwijl ook op clubniveau de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Volgens Corriere della Sera zal Milan donderdag of vrijdag een nieuw en verhoogd bod neerleggen.

30 MILJOEN PLUS
Die laatste krant meent ook te weten wat Milan op tafel zal moeten leggen om Club te kunnen overtuigen. Zij stellen dat ze minstens 30 miljoen euro zullen moeten betalen, met daarbovenop nog een reeks bonussen en/of een percentage op een eventuele doorverkoop. Milan zal zijn bod dus nog gevoelig moeten optrekken.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Moet Club vrede nemen met 30 miljoen plus bonussen?

Meest recent

De vermoedelijke 11: Still en Oosting hakken knopen door

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

0
0
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

13
13
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

42
42
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

103
103
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

33
33
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

625
625
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

42
42
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

18
18
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

72
72
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

106
106
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

40
40
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

385
385
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

137
137
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

169
169
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

313
313
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

93
93
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

125
125
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

169
169
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

201
201
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1230
1230
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

149
149

Meer sportnieuws