'AC Milan zorgt snel voor nieuwe wending rond De Ketelaere'

door
'AC Milan zorgt snel voor nieuwe wending rond De Ketelaere'

Het lijkt er met de dag meer op dat Club Brugge er niet in zal slagen om Charles De Ketelaere nog een extra seizoen aan boord te houden. De Rode Duivel meldde zich wel nog gewoon braafjes op de stage in Wageningen, maar achter de schermen lijkt zijn transfer stilaan opgezet te worden. Hoewel Leeds United het hoogste bod uitgebracht zou hebben, zou de Rode Duivel zelf zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar AC Milan.


De Rossoneri legden eerder deze week ook al een officieel bod neer bij Club Brugge, maar dat lag met 20 miljoen euro veel te laag en werd door Blauw-Zwart dan ook van tafel geveegd. Milan wil zich echter absoluut versterken met de 21-jarige en die wil zelf ook graag naar de Italiaanse kampioen, waar hij gewoon in de Champions League kan blijven spelen.

De onderhandelingen gaan dan ook gewoon verder. Sky Sport Italia meldt dat de makelaars van De Ketelaere woensdag in Milaan waren om er over een contract te onderhandelen, terwijl ook op clubniveau de gesprekken snel verdergezet zullen worden. Volgens Corriere della Sera zal Milan donderdag of vrijdag een nieuw en verhoogd bod neerleggen.

30 MILJOEN PLUS
Die laatste krant meent ook te weten wat Milan op tafel zal moeten leggen om Club te kunnen overtuigen. Zij stellen dat ze minstens 30 miljoen euro zullen moeten betalen, met daarbovenop nog een reeks bonussen en/of een percentage op een eventuele doorverkoop. Milan zal zijn bod dus nog gevoelig moeten optrekken.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Moet Club vrede nemen met 30 miljoen plus bonussen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

26
26
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

16
16
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

31
31
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

42
42
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

42
42
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

75
75
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

85
85
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

248
248
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

105
105
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

268
268
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

394
394
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

137
137
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

409
409
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

239
239
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws