"De Ketelaere doet denken aan Kaka"

270

Charles De Ketelaere wil naar AC Milan, waar hij in een prachtige club zou terechtkomen. Walter Meeuws speelde in het verleden voor de Bruggelingen en hij gaf voor de Italiaanse media zijn mening over een mogelijke transfer van CDK naar de Italiaanse topclub.


Meeuws laat aan News Italy weten dat De Ketelaere volgens hem best nog een jaar bij Club Brugge zou blijven, aangezien er ook een WK voor de deur staat. Volgens hem zou de aanvallende middenvelder nog een jaar moeten bevestigen bij de Belgische landskampioen, maar de kans lijkt steeds groter te worden dat het talent Brugge gaat verlaten.

NOG GEEN WERELDTOP

De Ketelaere wordt door AC Milan niet aanzien als een spits, wat hij wegens gebrek aan beter wel was in Brugge. De Ketelaere deed het op die positie goed in Brugge, maar op een hoger niveau ligt zijn toekomst een rij achteruit. Meeuws vergelijkt De Ketelaere inzake manier van voetballen, niet qua kwaliteiten, met de Braziliaan Kaka. Die was in het verleden een legende bij AC Milan.

"Voor mij is hij vergelijkbaar met Kaka, vooral op fysiek niveau en met zijn présence. En net als Kaka is hij sterk met de bal aan de voet. Maar vergelijken is altijd lastig. Hij is Charles de Ketelaere, hij heeft zijn eigen stijl en hoeft niemand te kopiëren", aldus Meeuws. De ex-coach ziet De Ketelaere voorlopig als een speler voor net onder de wereldtop. De Ketelaere werd in het verleden gelinkt aan ploegen als Real Madrid, Manchester City, Liverpool en anderen, maar zij klopten niet aan in Brugge.

LEES OOK: De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Gaat CDK ooit de absolute wereldtop halen?

Meest recent

"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

11
11
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

2
2
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

30
30
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

34
34
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

59
59
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

92
92
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

203
203
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

403
403
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

184
184
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

152
152
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

373
373
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

63
63
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

364
364
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

66
66
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

118
118
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

273
273
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

151
151
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

21
21
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

382
382
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206

Meer sportnieuws