"De Ketelaere doet denken aan Kaka"

door

Charles De Ketelaere wil naar AC Milan, waar hij in een prachtige club zou terechtkomen. Walter Meeuws speelde in het verleden voor de Bruggelingen en hij gaf voor de Italiaanse media zijn mening over een mogelijke transfer van CDK naar de Italiaanse topclub.


Meeuws laat aan News Italy weten dat De Ketelaere volgens hem best nog een jaar bij Club Brugge zou blijven, aangezien er ook een WK voor de deur staat. Volgens hem zou de aanvallende middenvelder nog een jaar moeten bevestigen bij de Belgische landskampioen, maar de kans lijkt steeds groter te worden dat het talent Brugge gaat verlaten.

NOG GEEN WERELDTOP

De Ketelaere wordt door AC Milan niet aanzien als een spits, wat hij wegens gebrek aan beter wel was in Brugge. De Ketelaere deed het op die positie goed in Brugge, maar op een hoger niveau ligt zijn toekomst een rij achteruit. Meeuws vergelijkt De Ketelaere inzake manier van voetballen, niet qua kwaliteiten, met de Braziliaan Kaka. Die was in het verleden een legende bij AC Milan.

"Voor mij is hij vergelijkbaar met Kaka, vooral op fysiek niveau en met zijn présence. En net als Kaka is hij sterk met de bal aan de voet. Maar vergelijken is altijd lastig. Hij is Charles de Ketelaere, hij heeft zijn eigen stijl en hoeft niemand te kopiëren", aldus Meeuws. De ex-coach ziet De Ketelaere voorlopig als een speler voor net onder de wereldtop. De Ketelaere werd in het verleden gelinkt aan ploegen als Real Madrid, Manchester City, Liverpool en anderen, maar zij klopten niet aan in Brugge.

LEES OOK: 'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Gaat CDK ooit de absolute wereldtop halen?

Meest recent

'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

11
11
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

61
61
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

27
27
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

61
61
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

275
275
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

54
54
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

26
26
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

177
177
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

35
35
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

142
142
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

157
157
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

155
155
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

176
176
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

384
384
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

244
244
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

354
354
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

245
245
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

243
243
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

187
187
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

153
153
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

376
376
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

208
208
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

189
189
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

408
408

Meer sportnieuws