'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

198 stemmen
'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

Chelsea heeft er al een bewogen mercato opzitten, want het zag met Andreas Christensen (FC Barcelona) en Antonio Rüdiger (Real Madrid) twee sterkhouders transfervrij de deur uitlopen en na een lange soap wist ook Romelu Lukaku een (tijdelijke) terugkeer naar Internazionale te forceren. Daardoor kwam er wel een opening in de aanval en Chelsea lijkt die nu te gaan vullen met een stevige aanwinst.


De eerste inkomende transfer van de zomer lijkt alsmaar meer die van Raheem Sterling te gaan worden. The Athletic meldt woensdagavond dat de Blues inmiddels al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de Engelse aanvaller. Nu moeten ze wel nog hetzelfde doen met Manchester City, maar de verwachting is dat er zich daar geen probleem zal stellen. De transfer zou zo weleens snel afgerond kunnen worden.

Sterling gaat bij City zijn laatste contractjaar in en dus is de Engelse kampioen bereid om voor een prijsje mee te werken aan een transfer. Na een goed gesprek met Tuchel heeft de 27-jarige international bovendien zelf zijn zinnen gezet op een transfer naar Chelsea. Bij City had hij komend seizoen al minder uitzicht op speelminuten door de komst van Julian Alvarez en vooral Erling Haaland deze zomer.

DERDE ENGELSE GROOTMACHT
Het opvallende carrièrepad van Sterling gaat zo onverminderd verder. Hij debuteerde als enorm talent en op zeer jonge leeftijd bij Liverpool, maar koos in 2015 verrassend het hazenpad richting Manchester City, dat 64 miljoen euro neertelde. In het Etihad was Sterling zeven jaar aan de slag, waarin hij vier titels, een FA Cup en vijf League Cups op zijn palmares zette. In 320 wedstrijden was hij goed voor 109 goals en 77 assists.

LEES OOK: 'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Goede transfer van Chelsea?

Meest recent

Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

32
32
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

58
58
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

61
61
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

80
80
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

187
187
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

219
219
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

160
160
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

145
145
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

229
229
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

196
196
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

70
70
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

49
49
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

442
442
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

214
214
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

334
334
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

161
161
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

241
241
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

116
116
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

447
447
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

191
191
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

344
344
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

258
258
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

139
139
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

162
162

Meer sportnieuws