'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

198 stemmen
'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

Chelsea heeft er al een bewogen mercato opzitten, want het zag met Andreas Christensen (FC Barcelona) en Antonio Rüdiger (Real Madrid) twee sterkhouders transfervrij de deur uitlopen en na een lange soap wist ook Romelu Lukaku een (tijdelijke) terugkeer naar Internazionale te forceren. Daardoor kwam er wel een opening in de aanval en Chelsea lijkt die nu te gaan vullen met een stevige aanwinst.


De eerste inkomende transfer van de zomer lijkt alsmaar meer die van Raheem Sterling te gaan worden. The Athletic meldt woensdagavond dat de Blues inmiddels al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de Engelse aanvaller. Nu moeten ze wel nog hetzelfde doen met Manchester City, maar de verwachting is dat er zich daar geen probleem zal stellen. De transfer zou zo weleens snel afgerond kunnen worden.

Sterling gaat bij City zijn laatste contractjaar in en dus is de Engelse kampioen bereid om voor een prijsje mee te werken aan een transfer. Na een goed gesprek met Tuchel heeft de 27-jarige international bovendien zelf zijn zinnen gezet op een transfer naar Chelsea. Bij City had hij komend seizoen al minder uitzicht op speelminuten door de komst van Julian Alvarez en vooral Erling Haaland deze zomer.

DERDE ENGELSE GROOTMACHT
Het opvallende carrièrepad van Sterling gaat zo onverminderd verder. Hij debuteerde als enorm talent en op zeer jonge leeftijd bij Liverpool, maar koos in 2015 verrassend het hazenpad richting Manchester City, dat 64 miljoen euro neertelde. In het Etihad was Sterling zeven jaar aan de slag, waarin hij vier titels, een FA Cup en vijf League Cups op zijn palmares zette. In 320 wedstrijden was hij goed voor 109 goals en 77 assists.

LEES OOK: Wonderkind wordt zorgenkind: Sterling opgepakt in Engeland

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
273

Goede transfer van Chelsea?

Meest recent

Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

59
59
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

38
38
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

598
598
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

70
70
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

122
122
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

114
114
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

35
35
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

263
263
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

290
290
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

117
117
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

139
139
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

43
43
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

363
363
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

43
43
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

358
358
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

122
122
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

338
338
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

136
136
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

257
257
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

201
201
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

128
128
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

115
115

Meer sportnieuws