'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

door
'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

Chelsea heeft er al een bewogen mercato opzitten, want het zag met Andreas Christensen (FC Barcelona) en Antonio Rüdiger (Real Madrid) twee sterkhouders transfervrij de deur uitlopen en na een lange soap wist ook Romelu Lukaku een (tijdelijke) terugkeer naar Internazionale te forceren. Daardoor kwam er wel een opening in de aanval en Chelsea lijkt die nu te gaan vullen met een stevige aanwinst.


De eerste inkomende transfer van de zomer lijkt alsmaar meer die van Raheem Sterling te gaan worden. The Athletic meldt woensdagavond dat de Blues inmiddels al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de Engelse aanvaller. Nu moeten ze wel nog hetzelfde doen met Manchester City, maar de verwachting is dat er zich daar geen probleem zal stellen. De transfer zou zo weleens snel afgerond kunnen worden.

Sterling gaat bij City zijn laatste contractjaar in en dus is de Engelse kampioen bereid om voor een prijsje mee te werken aan een transfer. Na een goed gesprek met Tuchel heeft de 27-jarige international bovendien zelf zijn zinnen gezet op een transfer naar Chelsea. Bij City had hij komend seizoen al minder uitzicht op speelminuten door de komst van Julian Alvarez en vooral Erling Haaland deze zomer.

DERDE ENGELSE GROOTMACHT
Het opvallende carrièrepad van Sterling gaat zo onverminderd verder. Hij debuteerde als enorm talent en op zeer jonge leeftijd bij Liverpool, maar koos in 2015 verrassend het hazenpad richting Manchester City, dat 64 miljoen euro neertelde. In het Etihad was Sterling zeven jaar aan de slag, waarin hij vier titels, een FA Cup en vijf League Cups op zijn palmares zette. In 320 wedstrijden was hij goed voor 109 goals en 77 assists.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Goede transfer van Chelsea?

Meest recent

Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

25
25
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

21
21
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

56
56
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

35
35
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

56
56
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

41
41
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

97
97
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

123
123
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

177
177
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

99
99
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

250
250
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

85
85
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

170
170
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

129
129
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

230
230
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

217
217
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

197
197
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

576
576
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

185
185
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

242
242
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

653
653
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

69
69

Meer sportnieuws