'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

198 stemmen
'Chelsea bereikt akkoord met Man City-topper'

Chelsea heeft er al een bewogen mercato opzitten, want het zag met Andreas Christensen (FC Barcelona) en Antonio Rüdiger (Real Madrid) twee sterkhouders transfervrij de deur uitlopen en na een lange soap wist ook Romelu Lukaku een (tijdelijke) terugkeer naar Internazionale te forceren. Daardoor kwam er wel een opening in de aanval en Chelsea lijkt die nu te gaan vullen met een stevige aanwinst.


De eerste inkomende transfer van de zomer lijkt alsmaar meer die van Raheem Sterling te gaan worden. The Athletic meldt woensdagavond dat de Blues inmiddels al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met de Engelse aanvaller. Nu moeten ze wel nog hetzelfde doen met Manchester City, maar de verwachting is dat er zich daar geen probleem zal stellen. De transfer zou zo weleens snel afgerond kunnen worden.

Sterling gaat bij City zijn laatste contractjaar in en dus is de Engelse kampioen bereid om voor een prijsje mee te werken aan een transfer. Na een goed gesprek met Tuchel heeft de 27-jarige international bovendien zelf zijn zinnen gezet op een transfer naar Chelsea. Bij City had hij komend seizoen al minder uitzicht op speelminuten door de komst van Julian Alvarez en vooral Erling Haaland deze zomer.

DERDE ENGELSE GROOTMACHT
Het opvallende carrièrepad van Sterling gaat zo onverminderd verder. Hij debuteerde als enorm talent en op zeer jonge leeftijd bij Liverpool, maar koos in 2015 verrassend het hazenpad richting Manchester City, dat 64 miljoen euro neertelde. In het Etihad was Sterling zeven jaar aan de slag, waarin hij vier titels, een FA Cup en vijf League Cups op zijn palmares zette. In 320 wedstrijden was hij goed voor 109 goals en 77 assists.

🚀

Goede transfer van Chelsea?

Meest recent

Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

0
0
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

28
28
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

30
30
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

411
411
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

49
49
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

85
85
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

119
119
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

672
672
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

53
53
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

462
462
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

334
334
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

688
688
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

660
660
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

117
117
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

395
395
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

687
687
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

340
340
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

188
188
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

221
221
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

204
204
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

356
356
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

880
880
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

137
137
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

508
508
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

72
72

Meer sportnieuws