Ex-Antwerp target Marin verlaat degradant voor promovendus

84 stemmen
Ex-Antwerp target Marin verlaat degradant voor promovendus

Als jong talent aangekomen bij Standard in 2017 presteerde Razvan Marin goed bij de Luikenaars. Twee jaar later leverde hem dat een transfer op naar Ajax. Schitteren deed hij nooit in ArenA waarna een Italiaans avontuur volgde. Zijn tijd in de laars zet hij nu verder bij promovendus Empoli. 

In Nederland slaagde de Roemeen er niet in om dezelfde prestaties te reproduceren als bij Sclessin en de Ajacieden besloten hem uit te lenen aan Cagliari. Nadat hij het bestuur van Sardiniërs had overtuigd, zou hij afgelopen zomer definitief bij de club tekenen. 

De ex-club van Radja Nainggolan kende echter een gecompliceerd seizoen en zakte uiteindelijk naar de Serie B. Omdat Marin bij de elite van het Italiaanse voetbal wil blijven, maakt hij de overstap naar de ploeg die de plaats van zijn ex-club inneemt. 

BIJNA OP BOSUIL 
Deze woensdag maakte de speler bekend dat hij getekend had voor Empoli, maar vorige zomer viel zijn naam nadrukkelijk op de Bosuil. De Roemeen had echter geen zin in een terugkeer naar de Belgische competitie. Na een matig seizoen bij Cagliari was er opnieuw even sprake van een transfer naar Antwerp. Reden te meer omdat Marc Overmars hem destijds nog van Standard naar Ajax had geloodst. Hopelijk kan Marin bij Empoli opnieuw aanknopen met zijn oude vorm en laten zien waarom Ajax enkele jaren geleden 12,5 miljoen voor hem betaalde.

LEES OOK: "Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Ajax heeft teveel betaald voor Razvan Marin

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

3
3
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

15
15
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

128
128
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

33
33
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

50
50
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

52
52
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

50
50
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

86
86
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

165
165
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

190
190
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

606
606
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

297
297
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

151
151
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

161
161
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

130
130
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

162
162
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

147
147
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

58
58
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

426
426
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

235
235
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

262
262
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

407
407
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

552
552

Meer sportnieuws