Bayern spreekt klare taal over komst Ronaldo

door
Bayern spreekt klare taal over komst Ronaldo

Bayern München was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en versterkte zich al met Sadio Mané, Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui. Maar de grootste coup moet bij de Duitse kampioen mogelijk nog komen. Robert Lewandowski dringt aan op een transfer naar FC Barcelona en als vervanger zou niemand minder dan Cristiano Ronaldo in beeld zijn.


De 37-jarige Portugese ster wil naar verluidt vertrekken bij Manchester United en kwam wegens 'persoonlijke redenen' niet opdagen voor de start van de voorbereiding. Het is nog niet duidelijk of en wanneer hij zich opnieuw zal melden en intussen wordt er volop gespeculeerd over wat zijn volgende bestemming zou kunnen worden. Daarbij worden vooral Chelsea en Bayern genoemd.

Bayern-CEO Oliver Kahn spreekt echter klare taal over een mogelijke transfer. "Hoezeer ik Cristiano Ronaldo ook één van de grootste spelers ooit vind, een transfer zou niet in onze filosofie passen", verklaarde hij aan Kicker. De Duitsers lijken deze zomer wat te willen verjongen met Gravenberch en Mazraoui en geven doorgaans niet het soort bedragen uit dat Ronaldo opstrijkt.

LEWANDOWSKI HOUDEN
Het lijkt erop dat de prioriteit van Bayern in eerste instantie nog steeds blijft om Lewandowski aan boord te houden. De Pool wil deze zomer absoluut na acht jaar de club verlaten, maar Bayern zwaait met een contract dat nog een jaar loopt. Club en speler staan daardoor neus aan neus, maar voorlopig is Lewandowski nog altijd een speler van Bayern.


LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

Zou Ronaldo een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

0
0
Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

191
191
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

80
80
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

388
388
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

39
39
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

73
73
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

161
161
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

62
62
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

145
145
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

441
441
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

67
67
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

28
28
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

183
183
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

244
244
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

489
489
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

186
186
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

165
165
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

146
146
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

91
91
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

76
76
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

386
386
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

94
94
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61

Meer sportnieuws