Bayern spreekt klare taal over komst Ronaldo

door
Bayern spreekt klare taal over komst Ronaldo

Bayern München was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en versterkte zich al met Sadio Mané, Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui. Maar de grootste coup moet bij de Duitse kampioen mogelijk nog komen. Robert Lewandowski dringt aan op een transfer naar FC Barcelona en als vervanger zou niemand minder dan Cristiano Ronaldo in beeld zijn.


De 37-jarige Portugese ster wil naar verluidt vertrekken bij Manchester United en kwam wegens 'persoonlijke redenen' niet opdagen voor de start van de voorbereiding. Het is nog niet duidelijk of en wanneer hij zich opnieuw zal melden en intussen wordt er volop gespeculeerd over wat zijn volgende bestemming zou kunnen worden. Daarbij worden vooral Chelsea en Bayern genoemd.

Bayern-CEO Oliver Kahn spreekt echter klare taal over een mogelijke transfer. "Hoezeer ik Cristiano Ronaldo ook één van de grootste spelers ooit vind, een transfer zou niet in onze filosofie passen", verklaarde hij aan Kicker. De Duitsers lijken deze zomer wat te willen verjongen met Gravenberch en Mazraoui en geven doorgaans niet het soort bedragen uit dat Ronaldo opstrijkt.

LEWANDOWSKI HOUDEN
Het lijkt erop dat de prioriteit van Bayern in eerste instantie nog steeds blijft om Lewandowski aan boord te houden. De Pool wil deze zomer absoluut na acht jaar de club verlaten, maar Bayern zwaait met een contract dat nog een jaar loopt. Club en speler staan daardoor neus aan neus, maar voorlopig is Lewandowski nog altijd een speler van Bayern.


LEES OOK: 'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Zou Ronaldo een goede transfer zijn van Bayern?

Meest recent

Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

3
3
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

142
142
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

69
69
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

48
48
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

241
241
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

216
216
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

65
65
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

115
115
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

177
177
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

160
160
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

49
49
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

257
257
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

533
533
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

79
79
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

157
157
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

156
156
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

483
483
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

368
368
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

251
251
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

263
263
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

224
224
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

154
154
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

168
168
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

70
70
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

216
216

Meer sportnieuws