'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

door
'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

Het wordt uitkijken of PSV komend seizoen Ajax het vuur aan de schenen zal leggen, want er is deze zomer heel wat veranderd in Eindhoven. Met Ruud van Nistelrooij is er een nieuwe trainer en die kreeg al een pak fraaie versterkingen voorgeschoteld: Walter Benitez, Xavi Simons, Ki-Jana Hoever, Luuk de Jong en Guus Til streken allemaal al neer. Daarnaast geeft Van Nistelrooij ook enkele jonge Belgen de kans.


Zo mochten bijvoorbeeld net als Yorbe Vertessen ook Johan Bakayoko en Kjell Peersman mee op oefenstage. Die laatste wordt komend seizoen de vierde doelman in de A-kern na Benitez, Joël Drommel en Boy Waterman. Daar is wel een andere Belg het slachtoffer van. De voorbije twee seizoenen was Maxime Delanghe (21) immers derde keeper, maar de Jonge Duivel moest nu thuis blijven en traint met Jong PSV terwijl de hoofdmacht in andere oorden vertoeft.

Aanvankelijk werd gedacht dat PSV de jonge doelman zou gaan verhuren, maar volgens Eindhovens Dagblad is het definitief einde verhaal voor Delanghe in Eindhoven. Hij gaat zijn laatste contractjaar in en PSV is niet van plan om zijn overeenkomst nog te verlengen. Daardoor is de club deze zomer bereid om voor een zacht prijsje mee te werken aan een transfer.

BUITENKANSJE
Delanghe zal wellicht voor enkele honderdduizenden euro's op te halen zijn - Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 300.000 euro. Mogelijk ligt daar dus een buitenkansje voor een Belgische club die een jonge landgenoot een kans wil geven. Delanghe was vijf jaar aan de slag bij PSV, dat hem in 2017 wegplukte uit de jeugd van Anderlecht. Hij kwam nooit in actie voor de hoofdmacht, maar speelde wel 33 keer namens Jong PSV op het tweede niveau.

LEES OOK: Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

4
4
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

114
114
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

74
74
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

135
135
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

568
568
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

309
309
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

279
279
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

245
245
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

490
490
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

147
147
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

53
53
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

78
78
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

358
358
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

48
48
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

488
488
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

425
425
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

83
83
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

266
266
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

215
215
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

308
308
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

160
160

Meer sportnieuws