'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

door
'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

Het wordt uitkijken of PSV komend seizoen Ajax het vuur aan de schenen zal leggen, want er is deze zomer heel wat veranderd in Eindhoven. Met Ruud van Nistelrooij is er een nieuwe trainer en die kreeg al een pak fraaie versterkingen voorgeschoteld: Walter Benitez, Xavi Simons, Ki-Jana Hoever, Luuk de Jong en Guus Til streken allemaal al neer. Daarnaast geeft Van Nistelrooij ook enkele jonge Belgen de kans.


Zo mochten bijvoorbeeld net als Yorbe Vertessen ook Johan Bakayoko en Kjell Peersman mee op oefenstage. Die laatste wordt komend seizoen de vierde doelman in de A-kern na Benitez, Joël Drommel en Boy Waterman. Daar is wel een andere Belg het slachtoffer van. De voorbije twee seizoenen was Maxime Delanghe (21) immers derde keeper, maar de Jonge Duivel moest nu thuis blijven en traint met Jong PSV terwijl de hoofdmacht in andere oorden vertoeft.

Aanvankelijk werd gedacht dat PSV de jonge doelman zou gaan verhuren, maar volgens Eindhovens Dagblad is het definitief einde verhaal voor Delanghe in Eindhoven. Hij gaat zijn laatste contractjaar in en PSV is niet van plan om zijn overeenkomst nog te verlengen. Daardoor is de club deze zomer bereid om voor een zacht prijsje mee te werken aan een transfer.

BUITENKANSJE
Delanghe zal wellicht voor enkele honderdduizenden euro's op te halen zijn - Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 300.000 euro. Mogelijk ligt daar dus een buitenkansje voor een Belgische club die een jonge landgenoot een kans wil geven. Delanghe was vijf jaar aan de slag bij PSV, dat hem in 2017 wegplukte uit de jeugd van Anderlecht. Hij kwam nooit in actie voor de hoofdmacht, maar speelde wel 33 keer namens Jong PSV op het tweede niveau.

LEES OOK: Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

0
0
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

81
81
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

88
88
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

69
69
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

40
40
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

27
27
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

133
133
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

53
53
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

187
187
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

132
132
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

205
205
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

137
137
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

221
221
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

137
137
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

426
426
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

364
364
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

23
23
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

836
836
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

71
71
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

180
180
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

360
360
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

492
492
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195

Meer sportnieuws