'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

door
'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

Het wordt uitkijken of PSV komend seizoen Ajax het vuur aan de schenen zal leggen, want er is deze zomer heel wat veranderd in Eindhoven. Met Ruud van Nistelrooij is er een nieuwe trainer en die kreeg al een pak fraaie versterkingen voorgeschoteld: Walter Benitez, Xavi Simons, Ki-Jana Hoever, Luuk de Jong en Guus Til streken allemaal al neer. Daarnaast geeft Van Nistelrooij ook enkele jonge Belgen de kans.


Zo mochten bijvoorbeeld net als Yorbe Vertessen ook Johan Bakayoko en Kjell Peersman mee op oefenstage. Die laatste wordt komend seizoen de vierde doelman in de A-kern na Benitez, Joël Drommel en Boy Waterman. Daar is wel een andere Belg het slachtoffer van. De voorbije twee seizoenen was Maxime Delanghe (21) immers derde keeper, maar de Jonge Duivel moest nu thuis blijven en traint met Jong PSV terwijl de hoofdmacht in andere oorden vertoeft.

Aanvankelijk werd gedacht dat PSV de jonge doelman zou gaan verhuren, maar volgens Eindhovens Dagblad is het definitief einde verhaal voor Delanghe in Eindhoven. Hij gaat zijn laatste contractjaar in en PSV is niet van plan om zijn overeenkomst nog te verlengen. Daardoor is de club deze zomer bereid om voor een zacht prijsje mee te werken aan een transfer.

BUITENKANSJE
Delanghe zal wellicht voor enkele honderdduizenden euro's op te halen zijn - Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 300.000 euro. Mogelijk ligt daar dus een buitenkansje voor een Belgische club die een jonge landgenoot een kans wil geven. Delanghe was vijf jaar aan de slag bij PSV, dat hem in 2017 wegplukte uit de jeugd van Anderlecht. Hij kwam nooit in actie voor de hoofdmacht, maar speelde wel 33 keer namens Jong PSV op het tweede niveau.

LEES OOK: Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

7
7
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

63
63
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

65
65
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

268
268
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

227
227
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

66
66
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

506
506
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

178
178
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

215
215
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

209
209
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

89
89
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

47
47
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

163
163
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

466
466
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

198
198
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

93
93
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

397
397
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

496
496
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

56
56
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

201
201
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

713
713
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

198
198
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

149
149
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

204
204
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35

Meer sportnieuws