'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

door
'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

Het wordt uitkijken of PSV komend seizoen Ajax het vuur aan de schenen zal leggen, want er is deze zomer heel wat veranderd in Eindhoven. Met Ruud van Nistelrooij is er een nieuwe trainer en die kreeg al een pak fraaie versterkingen voorgeschoteld: Walter Benitez, Xavi Simons, Ki-Jana Hoever, Luuk de Jong en Guus Til streken allemaal al neer. Daarnaast geeft Van Nistelrooij ook enkele jonge Belgen de kans.


Zo mochten bijvoorbeeld net als Yorbe Vertessen ook Johan Bakayoko en Kjell Peersman mee op oefenstage. Die laatste wordt komend seizoen de vierde doelman in de A-kern na Benitez, Joël Drommel en Boy Waterman. Daar is wel een andere Belg het slachtoffer van. De voorbije twee seizoenen was Maxime Delanghe (21) immers derde keeper, maar de Jonge Duivel moest nu thuis blijven en traint met Jong PSV terwijl de hoofdmacht in andere oorden vertoeft.

Aanvankelijk werd gedacht dat PSV de jonge doelman zou gaan verhuren, maar volgens Eindhovens Dagblad is het definitief einde verhaal voor Delanghe in Eindhoven. Hij gaat zijn laatste contractjaar in en PSV is niet van plan om zijn overeenkomst nog te verlengen. Daardoor is de club deze zomer bereid om voor een zacht prijsje mee te werken aan een transfer.

BUITENKANSJE
Delanghe zal wellicht voor enkele honderdduizenden euro's op te halen zijn - Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 300.000 euro. Mogelijk ligt daar dus een buitenkansje voor een Belgische club die een jonge landgenoot een kans wil geven. Delanghe was vijf jaar aan de slag bij PSV, dat hem in 2017 wegplukte uit de jeugd van Anderlecht. Hij kwam nooit in actie voor de hoofdmacht, maar speelde wel 33 keer namens Jong PSV op het tweede niveau.

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

21
21
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

104
104
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

16
16
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

13
13
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

35
35
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

67
67
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

15
15
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

44
44
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

38
38
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

40
40
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

78
78
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

156
156
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

105
105
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

677
677
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

201
201
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws