'Vanheusden kiest verrassende nieuwe uitdaging'

228 stemmen
'Vanheusden kiest verrassende nieuwe uitdaging'

Zinho Vanheusden wordt al jaren een grote toekomst voorspeld, maar op zijn 22ste dreigt stilaan de status van 'eeuwige belofte'. De grote doorbraak kwam er de voorbije jaren toch niet helemaal en dat heeft alles te maken met veelvuldig blessureleed. Ook vorig seizoen werd Vanheusden weer geplaagd door fysieke ongemakken, waardoor zijn eerste seizoen in de Serie A niet liep zoals verhoopt.


Internazionale haalde zijn jeugdproduct vorige zomer voor 16 miljoen euro terug van Standard en leende hem meteen uit aan Genoa, maar daar kwam Vanheusden door veelvuldige blessures slechts zestien keer in actie. Bovendien kenden de Genovezen op sportief vlak ook een rampjaar en degradeerden ze aan het einde van de rit naar de Serie B. Vanheusden keerde daardoor naar Milaan terug zonder adelbrieven om een basisplaats te veroveren.

Het was dan ook snel duidelijk dat de eenmalige Rode Duivel opnieuw verhuurd zou mogen worden en nu heeft hij ook een nieuwe club gevonden. Die zal velen verrassen, want Vanheusden blijft tegen de verwachtingen niet in Italië. Hij gaat wel zijn kans in de Eredivisie, waar volgens Sky Sport Italia en journalist Nicolo Schira AZ op het punt staat hem te strikken.

EUROPEES AVONTUUR
De club uit Alkmaar eindigde vorig seizoen als vijfde in de Eredivisie en wist vervolgens via de play-offs nog een ticket voor de Conference League af te dwingen. Vanheusden mag met zijn nieuwe club straks dus Europa in. De onderhandelingen zouden al zeer ver gevorderd zijn en er zouden enkel nog een paar details geregeld moeten worden. Vanheusden zou voor een jaar op huurbasis in Nederland gaan spelen, zonder aankoopoptie.


LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Goede club voor Vanheusden?

Meest recent

'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

4
4
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

9
9
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

51
51
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

23
23
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

128
128
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

111
111
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

461
461
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

125
125
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

52
52
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

51
51
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

328
328
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

538
538
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

45
45
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

432
432
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

123
123
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

51
51
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

246
246
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

231
231
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

648
648
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

204
204
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

459
459
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78

Meer sportnieuws