'Bayern verliest supertalent aan Juventus'

door
'Bayern verliest supertalent aan Juventus'

Bayern München liet zich niet onbetuigd op de transfermarkt. Der Rekordmeister haalde al Sadio Mané weg bij Liverpool. Daarmee lijken de Duitsers te anticiperen op een mogelijk vertrek van Robert Lewandowski. De Pool wil dolgraag naar FC Barcelona. Ondertussen dreigt Bayern een toptalent definitief te verliezen.


Zo is de 17-jarige Kenan Yildiz op weg naar de uitgang van de Allianz Arena. Dat verklaart technisch directeur Hasan Salihamidzic tegenover BILD. "Kenan is een jonge, talentvolle speler, die we graag hadden willen behouden. Maar we konden en wilden niet aan zijn financiële wensen voldoen", klinkt het bij het medium.

Naar verluidt is het Juventus dat met Yildiz aan de haal wil gaan. De Oude Dame wil het toptalent graag onder contract leggen. Bayern en Juve zouden wel nog meer zaakjes kunnen gaan doen deze zomer. Zo toont de Duitse kampioen interesse in Matthijs de Ligt. De Nederlander heeft zelfs al een mondeling akkoord met Bayern. Dat meldt Sport 1. Juve wil wel boter bij de vis bij een mogelijke transfer. De Turijnse club mikt naar verluidt op maar liefst 100 miljoen euro. Het valt te betwijfelen of Bayern - dat niet bekendstaat om astronomische transfersommen - dat bedrag op tafel zal willen leggen.

CHELSEA

Bayern krijgt bovendien af te rekenen met zware concurrentie vanuit England. Daar zou Chelsea De Ligt maar wat graag binnenhalen. De Londenaren zijn op zoek naar verdedigers na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen. Die eerste trok naar Real Madrid, die laatste naar FC Barcelona.

LEES OOK: Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

Is Yildiz een topspeler in wording?

Meest recent

Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

21
21
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

11
11
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

93
93
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

84
84
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

175
175
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

109
109
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

574
574
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

79
79
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

477
477
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

58
58
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

409
409
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

200
200
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

337
337
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

412
412
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

397
397
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

132
132
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

221
221
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

261
261
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

169
169
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1195
1195
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90

Meer sportnieuws