'Bayern verliest supertalent aan Juventus'

door
'Bayern verliest supertalent aan Juventus'

Bayern München liet zich niet onbetuigd op de transfermarkt. Der Rekordmeister haalde al Sadio Mané weg bij Liverpool. Daarmee lijken de Duitsers te anticiperen op een mogelijk vertrek van Robert Lewandowski. De Pool wil dolgraag naar FC Barcelona. Ondertussen dreigt Bayern een toptalent definitief te verliezen.


Zo is de 17-jarige Kenan Yildiz op weg naar de uitgang van de Allianz Arena. Dat verklaart technisch directeur Hasan Salihamidzic tegenover BILD. "Kenan is een jonge, talentvolle speler, die we graag hadden willen behouden. Maar we konden en wilden niet aan zijn financiële wensen voldoen", klinkt het bij het medium.

Naar verluidt is het Juventus dat met Yildiz aan de haal wil gaan. De Oude Dame wil het toptalent graag onder contract leggen. Bayern en Juve zouden wel nog meer zaakjes kunnen gaan doen deze zomer. Zo toont de Duitse kampioen interesse in Matthijs de Ligt. De Nederlander heeft zelfs al een mondeling akkoord met Bayern. Dat meldt Sport 1. Juve wil wel boter bij de vis bij een mogelijke transfer. De Turijnse club mikt naar verluidt op maar liefst 100 miljoen euro. Het valt te betwijfelen of Bayern - dat niet bekendstaat om astronomische transfersommen - dat bedrag op tafel zal willen leggen.

CHELSEA

Bayern krijgt bovendien af te rekenen met zware concurrentie vanuit England. Daar zou Chelsea De Ligt maar wat graag binnenhalen. De Londenaren zijn op zoek naar verdedigers na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen. Die eerste trok naar Real Madrid, die laatste naar FC Barcelona.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Is Yildiz een topspeler in wording?

Meest recent

Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

35
35
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

70
70
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

52
52
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

64
64
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

195
195
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

281
281
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

277
277
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

73
73
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

330
330
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

180
180
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

271
271
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

83
83
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

545
545
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

330
330
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

340
340
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

556
556
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

302
302
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

164
164
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

519
519
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

726
726
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

90
90
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

286
286
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

256
256
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

184
184

Meer sportnieuws