'Bayern verliest supertalent aan Juventus'

63 stemmen
'Bayern verliest supertalent aan Juventus'

Bayern München liet zich niet onbetuigd op de transfermarkt. Der Rekordmeister haalde al Sadio Mané weg bij Liverpool. Daarmee lijken de Duitsers te anticiperen op een mogelijk vertrek van Robert Lewandowski. De Pool wil dolgraag naar FC Barcelona. Ondertussen dreigt Bayern een toptalent definitief te verliezen.


Zo is de 17-jarige Kenan Yildiz op weg naar de uitgang van de Allianz Arena. Dat verklaart technisch directeur Hasan Salihamidzic tegenover BILD. "Kenan is een jonge, talentvolle speler, die we graag hadden willen behouden. Maar we konden en wilden niet aan zijn financiële wensen voldoen", klinkt het bij het medium.

Naar verluidt is het Juventus dat met Yildiz aan de haal wil gaan. De Oude Dame wil het toptalent graag onder contract leggen. Bayern en Juve zouden wel nog meer zaakjes kunnen gaan doen deze zomer. Zo toont de Duitse kampioen interesse in Matthijs de Ligt. De Nederlander heeft zelfs al een mondeling akkoord met Bayern. Dat meldt Sport 1. Juve wil wel boter bij de vis bij een mogelijke transfer. De Turijnse club mikt naar verluidt op maar liefst 100 miljoen euro. Het valt te betwijfelen of Bayern - dat niet bekendstaat om astronomische transfersommen - dat bedrag op tafel zal willen leggen.

CHELSEA

Bayern krijgt bovendien af te rekenen met zware concurrentie vanuit England. Daar zou Chelsea De Ligt maar wat graag binnenhalen. De Londenaren zijn op zoek naar verdedigers na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen. Die eerste trok naar Real Madrid, die laatste naar FC Barcelona.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Is Yildiz een topspeler in wording?

Meest recent

Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

1
1
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

89
89
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

81
81
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

387
387
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

129
129
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

59
59
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

84
84
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

72
72
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

50
50
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

218
218
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

91
91
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

312
312
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

348
348
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

92
92
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

349
349
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

497
497
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

352
352
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

444
444
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

162
162
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

79
79
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

137
137
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

235
235

Meer sportnieuws