'Messi denkt aan sensationele terugkeer naar Barça'

601 stemmen
'Messi denkt aan sensationele terugkeer naar Barça'

Lionel Messi (35) deed de voetbalwereld afgelopen zomer daveren op zijn grondvesten. De Argentijn kon door de financiële situatie bij FC Barcelona niet bij de Catalanen blijven en koos voor een avontuur bij PSG. Daar loopt het vooralsnog nog niet zoals gewenst voor de Vlo.


Messi speelde in totaal 34 wedstrijden voor de Franse kampioen. Daarin scoorde hij 11 keer en gaf hij 15 assists. Mooie statistieken, maar niet de cijfers van de Messi bij Barça. Ook naast het veld loopt het niet echt vlotjes voor de meervoudige Gouden Bal. Naar verluidt zouden hij en zijn gezin zich niet echt thuis voelen in de Franse hoofdstad. Dat zou er wel eens kunnen voor zorgen dat Messi wil terugkeren naar Barça, waar hij sinds jaar en dag het mooie weer maakte.

Volgens journalist Eduaro Inda zou Messi al contact opgenomen hebben met Barça-coach Xavi om een terugkeer naar Camp Nou te bespreken. De oefenmeester zou Messi met open armen willen ontvangen, maar gaf aan dat alles afhangt van het oordeel van voorzitter Joan Laporta. "Messi heeft een goede relatie met Xavi, ze hebben alles samen gewonnen. Messi voelt zich niet op zijn gemak in Parijs. De eerste maanden heeft hij in een hotel gezeten en zijn gezin is niet geacclimatiseerd", legde Inda uit bij El Chiringuito de Jugones.

MBAPPÉ

"Leo Messi belde Xavi en vroeg hem over de mogelijkheid om terug te keren", vervolgde Inda. "Xavi zei hem dat hij verheugd zou zijn, maar dat hij met Laporta moest praten en dat het Laporta zou zijn die hem zou bellen. Tot op heden heeft dat telefoontje van Laporta nog niet plaatsgevonden. Momenteel is Mbappé de leider in Parijs," klonk het nog.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Zal Messi terugkeren naar Barça?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

26
26
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

18
18
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

58
58
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

318
318
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

46
46
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

157
157
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

191
191
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

148
148
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

451
451
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

113
113
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

107
107
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

53
53
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

151
151
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

303
303
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

119
119
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

57
57
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

75
75
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

239
239
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

71
71
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

158
158
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

431
431
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

284
284
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

544
544
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws