'Messi denkt aan sensationele terugkeer naar Barça'

601 stemmen
'Messi denkt aan sensationele terugkeer naar Barça'

Lionel Messi (35) deed de voetbalwereld afgelopen zomer daveren op zijn grondvesten. De Argentijn kon door de financiële situatie bij FC Barcelona niet bij de Catalanen blijven en koos voor een avontuur bij PSG. Daar loopt het vooralsnog nog niet zoals gewenst voor de Vlo.


Messi speelde in totaal 34 wedstrijden voor de Franse kampioen. Daarin scoorde hij 11 keer en gaf hij 15 assists. Mooie statistieken, maar niet de cijfers van de Messi bij Barça. Ook naast het veld loopt het niet echt vlotjes voor de meervoudige Gouden Bal. Naar verluidt zouden hij en zijn gezin zich niet echt thuis voelen in de Franse hoofdstad. Dat zou er wel eens kunnen voor zorgen dat Messi wil terugkeren naar Barça, waar hij sinds jaar en dag het mooie weer maakte.

Volgens journalist Eduaro Inda zou Messi al contact opgenomen hebben met Barça-coach Xavi om een terugkeer naar Camp Nou te bespreken. De oefenmeester zou Messi met open armen willen ontvangen, maar gaf aan dat alles afhangt van het oordeel van voorzitter Joan Laporta. "Messi heeft een goede relatie met Xavi, ze hebben alles samen gewonnen. Messi voelt zich niet op zijn gemak in Parijs. De eerste maanden heeft hij in een hotel gezeten en zijn gezin is niet geacclimatiseerd", legde Inda uit bij El Chiringuito de Jugones.

MBAPPÉ

"Leo Messi belde Xavi en vroeg hem over de mogelijkheid om terug te keren", vervolgde Inda. "Xavi zei hem dat hij verheugd zou zijn, maar dat hij met Laporta moest praten en dat het Laporta zou zijn die hem zou bellen. Tot op heden heeft dat telefoontje van Laporta nog niet plaatsgevonden. Momenteel is Mbappé de leider in Parijs," klonk het nog.

LEES OOK: Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

🚀

Zal Messi terugkeren naar Barça?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

24
24
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

61
61
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

59
59
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

108
108
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

409
409
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

926
926
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

935
935
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

446
446
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

823
823
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

355
355
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590

Meer sportnieuws