Oververmoeide Kagawa bejubelt geniale Brüls

57 stemmen
Oververmoeide Kagawa bejubelt geniale Brüls

STVV haalde met Shinji Kagawa in januari veruit de grootste naam naar België. De ex-speler van Borussia Dortmund en Manchester United geraakte echter niet aan veel speelminuten. Komend seizoen wil hij beter doen al wordt dat niet makkelijk met Christian Brüls als concurrent. 

Een half jaar woont Kagawa al in Haspengouwen. Het leven hier bevalt hem en de Japanner moet één van de speerpunten worden bij de Kanaries komend seizoen. STVV beleeft onder Bern Hollerbach alvast een stevige voorbereiding, iets wat Kagawa nog niet vaak meemaakte. "Zo hard trainen bij Man United? Dortmund? Bijlange niet. Hier bij STVV trainen we bijna elke dag twee keer. Telkens voluit", reageert een vermoeide Kagawa. Bij Dortmund maakte de Japanner Klopp mee, maar zelfs hij legde er zo niet de pees op als Hollerbach. 

De middenvelder is blij een seizoen te kunnen meemaken vanaf het begin. Met een complete voorbereiding en zonder blessures kan hij van grote waarde zijn voor de club. Speelminuten vergaren wordt niet makkelijk, want zijn directe concurrent voor de 'nummer 10' is Christian Brüls. "Ik hoorde dat de club Christian in tweede klasse haalde. Dat is niet normaal, zo veel talent die gast", zei Kagawa in Het Belang van Limburg. 

WK DROOM
De Japanner droomt nog steeds van het WK, al moet hij dan echt wel minuten gaan maken. Sinds zijn overstap naar Sint-Truiden heeft hij nog maar 175 minuten op de teller, niet genoeg om zijn bondscoach te overtuigen. De 33-jarige middenvelder wil na zijn passages bij Dortmund en Manchester United nog één periode schitteren. Te beginnen op 23 juli, dan opent STVV het nieuwe seizoen met een lastige klant: Union Sint-Gillis reist dan af naar Stayen.

LEES OOK: 'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Zien we Shinji Kagawa op het WK in november?

Meest recent

Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

17
17
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

67
67
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

122
122
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

254
254
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

223
223
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

454
454
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

265
265
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

117
117
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

138
138
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

355
355
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

495
495
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

313
313
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

136
136
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

39
39
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

395
395
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

54
54
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

468
468
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

661
661
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

127
127
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

108
108
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

318
318
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

130
130
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

101
101
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

226
226

Meer sportnieuws