Oververmoeide Kagawa bejubelt geniale Brüls

door
Oververmoeide Kagawa bejubelt geniale Brüls

STVV haalde met Shinji Kagawa in januari veruit de grootste naam naar België. De ex-speler van Borussia Dortmund en Manchester United geraakte echter niet aan veel speelminuten. Komend seizoen wil hij beter doen al wordt dat niet makkelijk met Christian Brüls als concurrent. 

Een half jaar woont Kagawa al in Haspengouwen. Het leven hier bevalt hem en de Japanner moet één van de speerpunten worden bij de Kanaries komend seizoen. STVV beleeft onder Bern Hollerbach alvast een stevige voorbereiding, iets wat Kagawa nog niet vaak meemaakte. "Zo hard trainen bij Man United? Dortmund? Bijlange niet. Hier bij STVV trainen we bijna elke dag twee keer. Telkens voluit", reageert een vermoeide Kagawa. Bij Dortmund maakte de Japanner Klopp mee, maar zelfs hij legde er zo niet de pees op als Hollerbach. 

De middenvelder is blij een seizoen te kunnen meemaken vanaf het begin. Met een complete voorbereiding en zonder blessures kan hij van grote waarde zijn voor de club. Speelminuten vergaren wordt niet makkelijk, want zijn directe concurrent voor de 'nummer 10' is Christian Brüls. "Ik hoorde dat de club Christian in tweede klasse haalde. Dat is niet normaal, zo veel talent die gast", zei Kagawa in Het Belang van Limburg. 

WK DROOM
De Japanner droomt nog steeds van het WK, al moet hij dan echt wel minuten gaan maken. Sinds zijn overstap naar Sint-Truiden heeft hij nog maar 175 minuten op de teller, niet genoeg om zijn bondscoach te overtuigen. De 33-jarige middenvelder wil na zijn passages bij Dortmund en Manchester United nog één periode schitteren. Te beginnen op 23 juli, dan opent STVV het nieuwe seizoen met een lastige klant: Union Sint-Gillis reist dan af naar Stayen.

LEES OOK: 'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Zien we Shinji Kagawa op het WK in november?

Meest recent

"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

15
15
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

34
34
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

113
113
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

140
140
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

68
68
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

108
108
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

371
371
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

47
47
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

90
90
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

35
35
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

450
450
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

547
547
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

194
194
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

339
339
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

225
225
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

242
242
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

239
239
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

482
482
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

521
521
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

416
416
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

201
201
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

491
491
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1232
1232

Meer sportnieuws