Oververmoeide Kagawa bejubelt geniale Brüls

57 stemmen
Oververmoeide Kagawa bejubelt geniale Brüls

STVV haalde met Shinji Kagawa in januari veruit de grootste naam naar België. De ex-speler van Borussia Dortmund en Manchester United geraakte echter niet aan veel speelminuten. Komend seizoen wil hij beter doen al wordt dat niet makkelijk met Christian Brüls als concurrent. 

Een half jaar woont Kagawa al in Haspengouwen. Het leven hier bevalt hem en de Japanner moet één van de speerpunten worden bij de Kanaries komend seizoen. STVV beleeft onder Bern Hollerbach alvast een stevige voorbereiding, iets wat Kagawa nog niet vaak meemaakte. "Zo hard trainen bij Man United? Dortmund? Bijlange niet. Hier bij STVV trainen we bijna elke dag twee keer. Telkens voluit", reageert een vermoeide Kagawa. Bij Dortmund maakte de Japanner Klopp mee, maar zelfs hij legde er zo niet de pees op als Hollerbach. 

De middenvelder is blij een seizoen te kunnen meemaken vanaf het begin. Met een complete voorbereiding en zonder blessures kan hij van grote waarde zijn voor de club. Speelminuten vergaren wordt niet makkelijk, want zijn directe concurrent voor de 'nummer 10' is Christian Brüls. "Ik hoorde dat de club Christian in tweede klasse haalde. Dat is niet normaal, zo veel talent die gast", zei Kagawa in Het Belang van Limburg. 

WK DROOM
De Japanner droomt nog steeds van het WK, al moet hij dan echt wel minuten gaan maken. Sinds zijn overstap naar Sint-Truiden heeft hij nog maar 175 minuten op de teller, niet genoeg om zijn bondscoach te overtuigen. De 33-jarige middenvelder wil na zijn passages bij Dortmund en Manchester United nog één periode schitteren. Te beginnen op 23 juli, dan opent STVV het nieuwe seizoen met een lastige klant: Union Sint-Gillis reist dan af naar Stayen.

LEES OOK: 'Antwerp en STVV kruisen de degens om oude bekende'

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'Antwerp en STVV kruisen de degens om oude bekende'
'Antwerp en STVV kruisen de degens om oude bekende'
289

Zien we Shinji Kagawa op het WK in november?

Meest recent

Pro League dient Vitor Bruno meteen van antwoord

Voor Anderlecht breken drukke weken aan, want tot het einde van de maand zullen ze de voorrondes van ...

10
10
Van Bommel geeft aan hoe hij Rode Duivels wil laten spelen

Bij de KBVB hakten ze na het WK een harde knoop door, want ondanks dat hij zijn doelstellingen ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voor Romback, zesde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

104
104
‘Jackpot OHL voor supertalent: Feyenoord lonkt’

Oud-Heverlee Leuven heeft enkele jonge spelers in de rangen, maar het grootste talent is misschien ...

29
29
‘Straffe wending: verrassende club in pole voor Lukaku’

Romelu Lukaku is naarstig op zoek naar een oplossing voor zijn penibele situatie in Napels. De ...

152
152
‘Nieuwe topclub voor Mika Godts: PSG schiet in actie’

Mika Godts kende een persoonlijk wonderseizoen bij Ajax en deze zomer staat de buitenspeler voor een ...

91
91
Leko hakt meteen knopen door voor opener tegen KV Kortrijk

Club Brugge staat voor de seizoensopener tegen KV Kortrijk? De landskampioen hoopt sterk te beginnen ...

316
316
Genk heeft wéér goud: “De volgende grote toptransfer”

KRC Genk zag deze zomer Konstantinos Karetsas naar Borussia Dortmund vertrekken. Het Griekse ...

316
316
Anderlecht toont spierballen in Europa: “Echte mannenmatch”

RSC Anderlecht heeft een goede uitgangspositie in Europa na de 0-1 overwinning tegen PAOK. Al na ...

200
200
'Standard siddert: sterkhouder alnog weg?'

Standard lijkt zijn transferhuiswerk voor deze zomer al grotendeels op orde te hebben en lijkt ...

169
169
Coosemans zet Anderlecht met voeten op grond na zege

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd een uitstekende uitgangspositie te bemachtigen in de ...

228
228
'Orel Mangala heeft transfer eindelijk beet'

Met de aanstelling van Mark van Bommel als nieuwe bondscoach zullen verschillende spelers hopen op ...

49
49
'Club mag ex-speler én Barça danken voor transfer'

Club Brugge tastte deze week nog diep in de buidel voor de komst van Han-beom Lee en Freddie Potts, ...

529
529
'Essevee wil toeslaan met beproefd transferrecept'

Voor Zulte Waregem begint het nieuwe seizoen zondagnamiddag met meteen een pittige opdracht, want ze ...

154
154
'Club zet zinnen op peperdure opvolger Tresoldi'

Het zijn bij Club Brugge nog zeer drukke dagen op de transfermarkt. Nadat het eerder deze week met ...

465
465
'AA Gent veegt opmerkelijke aanbieding van tafel'

AA Gent ging donderdagavond in zijn heenwedstrijd in de derde voorronde van de Conference League met ...

203
203
Vanhaezebrouck velt eerste oordeel over Vitor Bruno

Anderlecht is voorlopig goed aan het seizoen begonnen, met twee zeges in zijn eerste drie Europese ...

591
591
‘Lukaku zet carrière op het spel bij miljoenenpuinhoop’

Romelu Lukaku wil Napoli verlaten en heeft zijn zinnen op de MLS gezet. De Rode Duivel kan er ...

272
272
'Peperdure Club-flop keert terug naar JPL'

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot de dominante kracht in het Belgische voetbal en ...

471
471
Tevreden De Mil ziet nog twee werkpunten bij AA Gent

AA Gent heeft donderdag opnieuw een grote stap gezet richting Europees voetbal tot Nieuwjaar. Het ...

140
140
'Union pakt weer uit met verrassende aanwinst'

Union heeft er al een zeer actieve zomermercato opzitten, waardoor het met een ruime kern aan het ...

88
88
Bruno doet vlak voor competitiestart verbazend voorstel

Anderlecht heeft donderdagavond een grote stap gezet richting kwalificatie voor de play-offs van de ...

498
498
Nieuwe blamage Vrancken; Godts krikt marktwaarde op

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de resterende heenmatchen van de derde ...

142
142
'Grote Verschaeren-schok: nieuwe Belgische club op tafel'

Sinds zijn contract bij RSC Anderlecht afliep, zit Yari Verschaeren nog steeds zonder ploeg. De ...

892
892
'Real staat perplex: waanzinnige transfertwist Rodri'

Rodri is bezig aan een voor hem onvergetelijke zomer. Nadat hij Spanje naar de wereldtitel leidde en ...

253
253

Meer sportnieuws