'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

0
'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

In februari werd de Premier League opgeschrikt door een vermeende verkrachtingszaak rond Mason Greenwood. De Man United-aanvaller is op borgtocht vrij. Ondertussen kwamen er nog verschillende andere incidenten aan het licht. Afgelopen nacht is de politie opnieuw binnengevallen bij een speler uit de Premier League. 

Een Premier League-voetballer is in Noord-Londen gearresteerd op verdenking van verkrachting in wat naar verluidt een dramatische inval van 3 uur 's nachts door de politie was. The Mirror meldt dat het om een speler achteraan de twintig gaat, maar dat zijn naam om juridische redenen niet kan worden genoemd. Hij zat maandagavond in hechtenis en werd ondervraagd over een vermeende aanval die eind vorige maand zou hebben plaatsgevonden. De ondervraging zou zo'n 15 uur hebben geduurd. 

De Metropolitan Police bevestigde in een verklaring dat op 4 juli bij de politie aangifte van verkrachting werd gedaan door een vrouw van in de twintig. "Er werd gemeld dat de vermeende verkrachting in juni 2022 heeft plaatsgevonden. Een man is gearresteerd op een adres in Barnet op verdenking van verkrachting en in hechtenis genomen waar hij nog steeds verblijft. Het onderzoek naar de omstandigheden loopt", aldus één van de onderzoekers. 

TOEKOMST GEFNUIKT 
Als het daadwerkelijk om een grote naam uit het Engelse voetbal blijkt te gaan, ziet die zijn speelkansen wel erg gefnuikt worden. Clubs in de Premier League gaan de komende dagen naar het buitenland voor een pre-season tour, wellicht zonder de speler in kwestie. En het seizoen begint reeds op 5 augustus. Als de spelers schuldig wordt bevonden, kan hij hoogstwaarschijnlijk een kruis maken over het WK, dat in november van start gaat in Qatar.

LEES OOK: Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

0
0
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

0
0
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

1
1
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

13
13
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

129
129
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

62
62
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

35
35
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

23
23
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

142
142
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

109
109
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

56
56
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

109
109
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

212
212
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

204
204

Meer sportnieuws