'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

door
'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

In februari werd de Premier League opgeschrikt door een vermeende verkrachtingszaak rond Mason Greenwood. De Man United-aanvaller is op borgtocht vrij. Ondertussen kwamen er nog verschillende andere incidenten aan het licht. Afgelopen nacht is de politie opnieuw binnengevallen bij een speler uit de Premier League. 

Een Premier League-voetballer is in Noord-Londen gearresteerd op verdenking van verkrachting in wat naar verluidt een dramatische inval van 3 uur 's nachts door de politie was. The Mirror meldt dat het om een speler achteraan de twintig gaat, maar dat zijn naam om juridische redenen niet kan worden genoemd. Hij zat maandagavond in hechtenis en werd ondervraagd over een vermeende aanval die eind vorige maand zou hebben plaatsgevonden. De ondervraging zou zo'n 15 uur hebben geduurd. 

De Metropolitan Police bevestigde in een verklaring dat op 4 juli bij de politie aangifte van verkrachting werd gedaan door een vrouw van in de twintig. "Er werd gemeld dat de vermeende verkrachting in juni 2022 heeft plaatsgevonden. Een man is gearresteerd op een adres in Barnet op verdenking van verkrachting en in hechtenis genomen waar hij nog steeds verblijft. Het onderzoek naar de omstandigheden loopt", aldus één van de onderzoekers. 

TOEKOMST GEFNUIKT 
Als het daadwerkelijk om een grote naam uit het Engelse voetbal blijkt te gaan, ziet die zijn speelkansen wel erg gefnuikt worden. Clubs in de Premier League gaan de komende dagen naar het buitenland voor een pre-season tour, wellicht zonder de speler in kwestie. En het seizoen begint reeds op 5 augustus. Als de spelers schuldig wordt bevonden, kan hij hoogstwaarschijnlijk een kruis maken over het WK, dat in november van start gaat in Qatar.

LEES OOK: 'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Meest recent

Leko geeft dé reden voor belabberde prestatie Club Brugge

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

0
0
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

34
34
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

128
128
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

69
69
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

18
18
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

423
423
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

367
367
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

97
97
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

163
163
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

446
446
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

289
289
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

493
493
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

145
145
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

43
43
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

212
212
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

168
168
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

125
125
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

204
204
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

79
79
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

357
357
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

317
317
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

324
324
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

730
730
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

104
104
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

373
373

Meer sportnieuws