'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

door
'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

In februari werd de Premier League opgeschrikt door een vermeende verkrachtingszaak rond Mason Greenwood. De Man United-aanvaller is op borgtocht vrij. Ondertussen kwamen er nog verschillende andere incidenten aan het licht. Afgelopen nacht is de politie opnieuw binnengevallen bij een speler uit de Premier League. 

Een Premier League-voetballer is in Noord-Londen gearresteerd op verdenking van verkrachting in wat naar verluidt een dramatische inval van 3 uur 's nachts door de politie was. The Mirror meldt dat het om een speler achteraan de twintig gaat, maar dat zijn naam om juridische redenen niet kan worden genoemd. Hij zat maandagavond in hechtenis en werd ondervraagd over een vermeende aanval die eind vorige maand zou hebben plaatsgevonden. De ondervraging zou zo'n 15 uur hebben geduurd. 

De Metropolitan Police bevestigde in een verklaring dat op 4 juli bij de politie aangifte van verkrachting werd gedaan door een vrouw van in de twintig. "Er werd gemeld dat de vermeende verkrachting in juni 2022 heeft plaatsgevonden. Een man is gearresteerd op een adres in Barnet op verdenking van verkrachting en in hechtenis genomen waar hij nog steeds verblijft. Het onderzoek naar de omstandigheden loopt", aldus één van de onderzoekers. 

TOEKOMST GEFNUIKT 
Als het daadwerkelijk om een grote naam uit het Engelse voetbal blijkt te gaan, ziet die zijn speelkansen wel erg gefnuikt worden. Clubs in de Premier League gaan de komende dagen naar het buitenland voor een pre-season tour, wellicht zonder de speler in kwestie. En het seizoen begint reeds op 5 augustus. Als de spelers schuldig wordt bevonden, kan hij hoogstwaarschijnlijk een kruis maken over het WK, dat in november van start gaat in Qatar.

LEES OOK: 'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Meest recent

Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

33
33
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

129
129
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

43
43
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

60
60
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

44
44
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

439
439
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

102
102
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

142
142
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

178
178
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

51
51
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

402
402
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

399
399
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

58
58
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

230
230
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

534
534
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

100
100
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

712
712
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

158
158
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

325
325
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

136
136
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

171
171
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

393
393
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

578
578

Meer sportnieuws