'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

0 stemmen
'Premier League-verkrachter' in boeien geslagen

In februari werd de Premier League opgeschrikt door een vermeende verkrachtingszaak rond Mason Greenwood. De Man United-aanvaller is op borgtocht vrij. Ondertussen kwamen er nog verschillende andere incidenten aan het licht. Afgelopen nacht is de politie opnieuw binnengevallen bij een speler uit de Premier League. 

Een Premier League-voetballer is in Noord-Londen gearresteerd op verdenking van verkrachting in wat naar verluidt een dramatische inval van 3 uur 's nachts door de politie was. The Mirror meldt dat het om een speler achteraan de twintig gaat, maar dat zijn naam om juridische redenen niet kan worden genoemd. Hij zat maandagavond in hechtenis en werd ondervraagd over een vermeende aanval die eind vorige maand zou hebben plaatsgevonden. De ondervraging zou zo'n 15 uur hebben geduurd. 

De Metropolitan Police bevestigde in een verklaring dat op 4 juli bij de politie aangifte van verkrachting werd gedaan door een vrouw van in de twintig. "Er werd gemeld dat de vermeende verkrachting in juni 2022 heeft plaatsgevonden. Een man is gearresteerd op een adres in Barnet op verdenking van verkrachting en in hechtenis genomen waar hij nog steeds verblijft. Het onderzoek naar de omstandigheden loopt", aldus één van de onderzoekers. 

TOEKOMST GEFNUIKT 
Als het daadwerkelijk om een grote naam uit het Engelse voetbal blijkt te gaan, ziet die zijn speelkansen wel erg gefnuikt worden. Clubs in de Premier League gaan de komende dagen naar het buitenland voor een pre-season tour, wellicht zonder de speler in kwestie. En het seizoen begint reeds op 5 augustus. Als de spelers schuldig wordt bevonden, kan hij hoogstwaarschijnlijk een kruis maken over het WK, dat in november van start gaat in Qatar.

LEES OOK: 'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

34
34
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

30
30
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

166
166
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

128
128
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

341
341
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

141
141
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

439
439
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

55
55
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

326
326
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

681
681
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

509
509
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

148
148
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1101
1101
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

661
661
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

248
248
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

510
510
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

251
251
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1263
1263
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

640
640

Meer sportnieuws