Profiteert Anderlecht? 'Spits barricadeert speelkansen Kouamé'

door
Profiteert Anderlecht? 'Spits barricadeert speelkansen Kouamé'

Het wordt voor Anderlecht komende zomer nog maar eens bouwen aan een nieuwe ploeg. De speculaties over een verlengd verblijf van Christian Kouamé blijven de ronde doen. De Ivoriaan heeft wel oren naar een extra jaartje Brussel en ziet nu een optie in Italië gebarricadeerd door Luka Jovic. 

Christian Kouame keerde na zijn uitleenbeurt terug naar Firenze. De Ivoriaanse spits ligt er nog tot juni 2024 onder contract, maar zijn toekomst is er hoogst onzeker. Volgens Marca zou Luka Jovic, spits van Real Madrid, zich de komende uren laten zien in de Renaissancestad. Een transfer die de Viola niets zou kosten. De Koninklijke zou wel een clausule met een doorverkooppercentage van 50% opnemen in de overeenkomst. Zijn komst zou stokken in de wielen steken voor de speelkansen van Kouamé. 

Zeer opmerkelijk wetende dat Real Madrid in 2019 nog 63 miljoen euro neertelde voor de Servische spits. Jovic zou voor het eerst actief zijn op Italiaanse bodem, nadat hij schitterde bij Frankfurt in Duitsland. Als hij zijn handtekening zet, is Kouamé de derde spits na Jovic en Arthur Cabral (ex-Basel). Een nieuwe huurbeurt of definitief vertrek dringt zich dus op. Vorige maand maakte La Nazione nog gewag van interesse uit Bergamo. Atalanta en Fiorentina zouden Kouamé en doelman Gollini betrekken in een ruildeal. 

VERRASSING VAN FORMAAT 
De Ivoriaanse spits liet in mei al verstaan een verlengd verblijf in Brussel wel te zien zitten. Kouamé was één van de aangename verrassingen bij Anderlecht. De Ivoriaan leek eerst gehaald als stand-in voor Zirkzee. Hij bleek echter zeer complementair te zijn met de lange Nederlander en kon aardige statistieken voor de dag leggen. Kouamé lukte dertien goals en tien assists in 36 wedstrijden voor Paars-Wit. Iets wat de bestuurskamer ook niet is ontgaan, al valt de Ivoriaan voorlopig te duur uit. Afwachten dus of men in het Lotto Park iets kan forceren in dit transferdossier.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Anderlecht moet vol voor Christian Kouamé gaan

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

38
38
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

191
191
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

123
123
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

341
341
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

96
96
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

473
473
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

280
280
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

793
793
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

852
852
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

301
301
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

635
635
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

371
371
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

259
259
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

409
409

Meer sportnieuws