'Club Brugge wil nog een topspits aantrekken'

door
'Club Brugge wil nog een topspits aantrekken'

Club Brugge haalde Cyle Larin in huis, maar hij zal niet dé aanvalsleider worden van de ploeg. Dat weet Het Laatste Nieuws. Er volgt wellicht nog een spits.


Club Brugge haalde Ferran Jutgla als vervanger in huis voor Sargis Adamyan en Cyle Larin is de vervanger van Bas Dost. Beiden kwamen vorig jaar regelmatig aan spelen toe, maar zij waren vooral de back-ups. Gaan Larin en Jutgla aanvankelijk als invaller in het veld komen?

Alles hangt af van het dossier van Charles De Ketelaere. Als het talent Brugge gaat verlaten, AC Milan deed al een openingsbod van 20 miljoen euro plus bonussen, dan zal Club Brugge volgens de krant nog een absolute topspits van een groter kaliber dan Larin aantrekken. De Brugse mercato is dus zeker nog niet voorbij. Daarnaast is er ook nog het dossier van Noa Lang, die mogelijk nog wordt vervangen in de aanval.

CHAMPIONS LEAGUE

Club Brugge versterkte zich al met Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Cyle Larin. Dat zijn voorlopig versterkingen in de breedte, ook al kostten zij 10 miljoen euro. Club Brugge heeft de nodige tijd voor andere transfers, want het moet pas in september aan de bak in de Champions League. Carl Hoefkens heeft dus nog tijd genoeg om de ploeg klaar te krijgen voor de Europese campagne. Voor de Jupiler Pro League is Club met de huidige kern nu al meer dan voldoende gewapend om een goede start te nemen.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Verwacht je nog straffe transfers bij Club?

Meest recent

Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

18
18
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

138
138
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

114
114
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

86
86
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

133
133
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

171
171
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

116
116
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

92
92
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

170
170
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

45
45
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

61
61
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

307
307
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

245
245
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

228
228
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

152
152
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

125
125
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

68
68
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

105
105
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

330
330
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

147
147
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

479
479
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

161
161
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

411
411

Meer sportnieuws