'Club Brugge wil nog een topspits aantrekken'

door
'Club Brugge wil nog een topspits aantrekken'

Club Brugge haalde Cyle Larin in huis, maar hij zal niet dé aanvalsleider worden van de ploeg. Dat weet Het Laatste Nieuws. Er volgt wellicht nog een spits.


Club Brugge haalde Ferran Jutgla als vervanger in huis voor Sargis Adamyan en Cyle Larin is de vervanger van Bas Dost. Beiden kwamen vorig jaar regelmatig aan spelen toe, maar zij waren vooral de back-ups. Gaan Larin en Jutgla aanvankelijk als invaller in het veld komen?

Alles hangt af van het dossier van Charles De Ketelaere. Als het talent Brugge gaat verlaten, AC Milan deed al een openingsbod van 20 miljoen euro plus bonussen, dan zal Club Brugge volgens de krant nog een absolute topspits van een groter kaliber dan Larin aantrekken. De Brugse mercato is dus zeker nog niet voorbij. Daarnaast is er ook nog het dossier van Noa Lang, die mogelijk nog wordt vervangen in de aanval.

CHAMPIONS LEAGUE

Club Brugge versterkte zich al met Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Cyle Larin. Dat zijn voorlopig versterkingen in de breedte, ook al kostten zij 10 miljoen euro. Club Brugge heeft de nodige tijd voor andere transfers, want het moet pas in september aan de bak in de Champions League. Carl Hoefkens heeft dus nog tijd genoeg om de ploeg klaar te krijgen voor de Europese campagne. Voor de Jupiler Pro League is Club met de huidige kern nu al meer dan voldoende gewapend om een goede start te nemen.

LEES OOK: 'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Verwacht je nog straffe transfers bij Club?

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

5
5
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

34
34
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

57
57
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

66
66
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

84
84
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

205
205
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

25
25
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

78
78
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

133
133
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

145
145
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

122
122
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

85
85
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

498
498
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

318
318
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

90
90
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

886
886
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

131
131
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

174
174
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

335
335
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

189
189
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

876
876
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

394
394

Meer sportnieuws