Anderlecht laat zich aftroeven door Club Brugge

door
Anderlecht laat zich aftroeven door Club Brugge

Bij Club Brugge hebben ze naar Belgische normen zeer veel geld. Als Club doorduwt moeten andere Belgische ploegen afhaken. Dat mocht Anderlecht aan den lijve ondervinden.


Club Brugge haalde Cyle Larin in huis. De Canadese aanvaller tekende voor drie jaar en kwam gratis over van Besiktas. Al is gratis relatief. Larin streek een mooie tekenbonus op en hij gaat ook meer dan een miljoen euro per jaar verdienen. Blauw-Zwart had concurrentie voor de spits.

Zo vernam onze redactie dat Anderlecht ook interesse had in Larin, maar de Brusselaars konden allerminst op tegen het contractvoorstel van Club Brugge, plus het feit dat Blauw-Zwart dit seizoen zeker in de Champions League speelt. Die twee factoren gaven de doorslag voor Larin - die in het verleden twee keer tevergeefs werd aangeboden in Brussel-  om voor een avontuur bij Club Brugge te kiezen. Larin is na Ferran Jutgla en Bjorn Meijer al de derde zomeraanwinst van Club Brugge.

EXTRA SPITS?

RSCA moet nog altijd heel erg op de centen letten en is voorlopig ook niet zeker van een Europese groepsfase. Felice Mazzu zou volgens Waalse media nog een spits willen en Anderlecht kijkt daarom rond naar mogelijke opportuniteiten, zoals Larin met zijn transfervrije statuut er één was. De Brusselaars haalden gisteren Sebastiano Esposito in huis, maar de kans bestaat dat er voor het einde van de transferperiode alsnog een extra spits zal neerstrijken in het Lotto Park. In een ideale wereld is dat Joshua Zirkzee, maar hij is voorlopig veel te duur voor Anderlecht.

CR

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Had RSCA hem goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

5
5
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

4
4
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

38
38
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

81
81
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

132
132
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

84
84
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

215
215
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

71
71
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

136
136
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

111
111
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

71
71
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

201
201
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

207
207
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

171
171
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

552
552
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

163
163
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

224
224
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

588
588
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

59
59
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

234
234
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

143
143
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

176
176
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

78
78
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

382
382

Meer sportnieuws