Anderlecht laat zich aftroeven door Club Brugge

door
Anderlecht laat zich aftroeven door Club Brugge

Bij Club Brugge hebben ze naar Belgische normen zeer veel geld. Als Club doorduwt moeten andere Belgische ploegen afhaken. Dat mocht Anderlecht aan den lijve ondervinden.


Club Brugge haalde Cyle Larin in huis. De Canadese aanvaller tekende voor drie jaar en kwam gratis over van Besiktas. Al is gratis relatief. Larin streek een mooie tekenbonus op en hij gaat ook meer dan een miljoen euro per jaar verdienen. Blauw-Zwart had concurrentie voor de spits.

Zo vernam onze redactie dat Anderlecht ook interesse had in Larin, maar de Brusselaars konden allerminst op tegen het contractvoorstel van Club Brugge, plus het feit dat Blauw-Zwart dit seizoen zeker in de Champions League speelt. Die twee factoren gaven de doorslag voor Larin - die in het verleden twee keer tevergeefs werd aangeboden in Brussel-  om voor een avontuur bij Club Brugge te kiezen. Larin is na Ferran Jutgla en Bjorn Meijer al de derde zomeraanwinst van Club Brugge.

EXTRA SPITS?

RSCA moet nog altijd heel erg op de centen letten en is voorlopig ook niet zeker van een Europese groepsfase. Felice Mazzu zou volgens Waalse media nog een spits willen en Anderlecht kijkt daarom rond naar mogelijke opportuniteiten, zoals Larin met zijn transfervrije statuut er één was. De Brusselaars haalden gisteren Sebastiano Esposito in huis, maar de kans bestaat dat er voor het einde van de transferperiode alsnog een extra spits zal neerstrijken in het Lotto Park. In een ideale wereld is dat Joshua Zirkzee, maar hij is voorlopig veel te duur voor Anderlecht.

CR

LEES OOK: 'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

Had RSCA hem goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

6
6
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

184
184
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

94
94
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

122
122
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

336
336
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

595
595
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

241
241
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

534
534
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

117
117
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

333
333
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

508
508
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

480
480
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

56
56
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

247
247
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

382
382
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

529
529
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

136
136
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

308
308
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

327
327
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

186
186
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

391
391
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

736
736
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

248
248
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

35
35

Meer sportnieuws