Anderlecht laat zich aftroeven door Club Brugge

door
Anderlecht laat zich aftroeven door Club Brugge

Bij Club Brugge hebben ze naar Belgische normen zeer veel geld. Als Club doorduwt moeten andere Belgische ploegen afhaken. Dat mocht Anderlecht aan den lijve ondervinden.


Club Brugge haalde Cyle Larin in huis. De Canadese aanvaller tekende voor drie jaar en kwam gratis over van Besiktas. Al is gratis relatief. Larin streek een mooie tekenbonus op en hij gaat ook meer dan een miljoen euro per jaar verdienen. Blauw-Zwart had concurrentie voor de spits.

Zo vernam onze redactie dat Anderlecht ook interesse had in Larin, maar de Brusselaars konden allerminst op tegen het contractvoorstel van Club Brugge, plus het feit dat Blauw-Zwart dit seizoen zeker in de Champions League speelt. Die twee factoren gaven de doorslag voor Larin - die in het verleden twee keer tevergeefs werd aangeboden in Brussel-  om voor een avontuur bij Club Brugge te kiezen. Larin is na Ferran Jutgla en Bjorn Meijer al de derde zomeraanwinst van Club Brugge.

EXTRA SPITS?

RSCA moet nog altijd heel erg op de centen letten en is voorlopig ook niet zeker van een Europese groepsfase. Felice Mazzu zou volgens Waalse media nog een spits willen en Anderlecht kijkt daarom rond naar mogelijke opportuniteiten, zoals Larin met zijn transfervrije statuut er één was. De Brusselaars haalden gisteren Sebastiano Esposito in huis, maar de kans bestaat dat er voor het einde van de transferperiode alsnog een extra spits zal neerstrijken in het Lotto Park. In een ideale wereld is dat Joshua Zirkzee, maar hij is voorlopig veel te duur voor Anderlecht.

CR

LEES OOK: Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Had RSCA hem goed kunnen gebruiken?

Meest recent

Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

23
23
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

91
91
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

81
81
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

116
116
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

183
183
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

435
435
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

151
151
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

215
215
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1301
1301
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

197
197
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

325
325
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

511
511
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

146
146
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

289
289
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

353
353
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

72
72
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

601
601
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

502
502
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

213
213
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

496
496
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

95
95
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

425
425
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

639
639
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

250
250

Meer sportnieuws