Overmars zoekt nog minstens drie toptransfers

door
Overmars zoekt nog minstens drie toptransfers

Royal Antwerp FC is bezig met samenstellen van een sterk elftal. Marc Overmars wil meteen meestrijden voor de landstitel en de Great OId mikt hoog. Er is nog volk op komst.


Als we naar de huidige selectie kijken en we gaan ervan uit dat Mark van Bommel voor een 4-3-3 kiest, dan kunnen we mogelijk al een elftal samenstellen: Butez – De Laet – Engels, Alderweireld (?), Bataille (?) – Nainggolan, Verstraete/Yussuf, Balikwisha/Fisher, ?, Benson, Janssen.

Achteraan mag er nog een linksachter bij, aangezien Sam Vines door de mand viel. Ritchie De Laet is ook niet de ideale flankverdediger en hij zou eventueel een concurrent kunnen worden voor Engels, als Alderweireld naar de Bosuil afzakt. Mogelijk kan er ook nog een rechtsachter bij, want Bataille blijft een twijfelgeval. Voor de linksachter polste Antwerp bij Bayern al naar Omar Richards, maar hij is voorlopig nog te duur.

EXTRA MIDDENVELDER

Op het middenveld is er Nainggolan, die dit seizoen moet bewijzen dat hij nog een topniveau kan halen, en Yussuf kan voor de nodige dynamiek zorgen. Een vlotscorende nummer tien is ook welkom, Til koos echter voor PSV. Daar kan dus ook nog iets bij. Op de flanken zijn er Fischer, Balikwisha en Benson, als die laatste blijft tenminste. In de spits lopen met Janssen en Frey twee doelpuntendieven. Overmars zal nog minstens een drietal toptransfers willen afronden en de fans van de Great Old mogen nu alvast nog een pittige mercato verwachten. Jonge talenten als Valencia en Scott zijn spelers die rustig gebracht zullen worden.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Gaat RAFC nog zwaar uithalen deze mercato?

Meest recent

Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

36
36
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

40
40
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

159
159
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

42
42
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

139
139
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

74
74
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

233
233
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

85
85
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

218
218
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

40
40
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

334
334
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

385
385
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

267
267
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

384
384
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

215
215
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

64
64
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

540
540
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

502
502
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

190
190
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

380
380
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

113
113
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

748
748
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

149
149
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

148
148
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

434
434

Meer sportnieuws