KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

door
KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

KV Kortrijk vertoeft op dit moment in Nederland, waar het zijn zomerstage afwerkt in de provincie Zeeland. Bij de West-Vlamingen werden tijdens de voorbije weken al heel wat nieuwe spelers aangetrokken. Karim Belhocine lijkt dus gehoor te gekregen te hebben op zijn nadrukkelijke wens om de ploeg stevig te gaan versterken tijdens de transferperiode. 


Eergisteren verloor KV Kortrijk zijn eerste partij van de zomerstage tegen FC Dordrecht. De Nederlandse tweedeklasser was uiteindelijk een maatje te sterk voor de West-Vlamingen, en won de partij met 2-4. Twee dagen na het verlies krijgt de ploeg van Karim Belhocine een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo maakte KV Kotrijk bekend dat Abdelkahar Kadri is uitgevallen met een zware blessure. 

Over de specifieke details van de blessure is momenteel nog niets bekend. Toch wist Kortrijk te melden dat het over een zware knieblessure gaat, en dat Kadri morgen al onder het mes moet. Een lange revalidatie lijkt de Algerijn dus te wachten te staan. Met zes assists was de aanvallende middenvelder vorig seizoen nog één van de lichtpunten bij de Kerels. Voor de amper 22-jarige Kadri is het meteen de eerste zware blessure in zijn nog prille voetbalcarrière. 

Zeven aanwinsten

Tot nu toe heeft KV Kortrijk al zeven spelers aangetrokken met het oog op volgend seizoen. Youssef Challouk (Deinze), Tom Vandenberghe (Deinze), Dion De Neve (Zulte Waregem), Habib Keita (Olympique Lyon), Jimmy Tabidze (UFA), Bilal Messaouidi (vrije speler) en Massimo Bruno (Bursaspor) zijn de verse krachten van dienst. Laatstgenoemde is ongetwijfeld de meest opvallende aanwinst uit het rijtje te noemen. De voormalige Anderlecht-speler probeert het na één seizoen in de Turkse tweede klasse opnieuw in België. 

LEES OOK: KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

Zal Kortrijk een rustig seizoen draaien?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

9
9
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

104
104
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

91
91
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

158
158
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

165
165
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

279
279
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

295
295
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

259
259
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

220
220
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

99
99
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

139
139
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

217
217
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

107
107
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1017
1017
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

76
76
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

36
36
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

95
95
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

522
522
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

131
131
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

445
445
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

161
161
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

222
222
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

337
337
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

104
104

Meer sportnieuws