KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

door
KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

KV Kortrijk vertoeft op dit moment in Nederland, waar het zijn zomerstage afwerkt in de provincie Zeeland. Bij de West-Vlamingen werden tijdens de voorbije weken al heel wat nieuwe spelers aangetrokken. Karim Belhocine lijkt dus gehoor te gekregen te hebben op zijn nadrukkelijke wens om de ploeg stevig te gaan versterken tijdens de transferperiode. 


Eergisteren verloor KV Kortrijk zijn eerste partij van de zomerstage tegen FC Dordrecht. De Nederlandse tweedeklasser was uiteindelijk een maatje te sterk voor de West-Vlamingen, en won de partij met 2-4. Twee dagen na het verlies krijgt de ploeg van Karim Belhocine een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo maakte KV Kotrijk bekend dat Abdelkahar Kadri is uitgevallen met een zware blessure. 

Over de specifieke details van de blessure is momenteel nog niets bekend. Toch wist Kortrijk te melden dat het over een zware knieblessure gaat, en dat Kadri morgen al onder het mes moet. Een lange revalidatie lijkt de Algerijn dus te wachten te staan. Met zes assists was de aanvallende middenvelder vorig seizoen nog één van de lichtpunten bij de Kerels. Voor de amper 22-jarige Kadri is het meteen de eerste zware blessure in zijn nog prille voetbalcarrière. 

Zeven aanwinsten

Tot nu toe heeft KV Kortrijk al zeven spelers aangetrokken met het oog op volgend seizoen. Youssef Challouk (Deinze), Tom Vandenberghe (Deinze), Dion De Neve (Zulte Waregem), Habib Keita (Olympique Lyon), Jimmy Tabidze (UFA), Bilal Messaouidi (vrije speler) en Massimo Bruno (Bursaspor) zijn de verse krachten van dienst. Laatstgenoemde is ongetwijfeld de meest opvallende aanwinst uit het rijtje te noemen. De voormalige Anderlecht-speler probeert het na één seizoen in de Turkse tweede klasse opnieuw in België. 

LEES OOK: Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

Zal Kortrijk een rustig seizoen draaien?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

69
69
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

33
33
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

58
58
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

381
381
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

79
79
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

38
38
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

105
105
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

146
146
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

703
703
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

101
101
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

169
169
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

60
60
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

212
212
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

960
960
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

261
261
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

191
191
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

170
170
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

203
203
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

471
471
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

612
612
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

58
58
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

35
35
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

76
76
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

35
35

Meer sportnieuws