KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

78 stemmen
KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

KV Kortrijk vertoeft op dit moment in Nederland, waar het zijn zomerstage afwerkt in de provincie Zeeland. Bij de West-Vlamingen werden tijdens de voorbije weken al heel wat nieuwe spelers aangetrokken. Karim Belhocine lijkt dus gehoor te gekregen te hebben op zijn nadrukkelijke wens om de ploeg stevig te gaan versterken tijdens de transferperiode. 


Eergisteren verloor KV Kortrijk zijn eerste partij van de zomerstage tegen FC Dordrecht. De Nederlandse tweedeklasser was uiteindelijk een maatje te sterk voor de West-Vlamingen, en won de partij met 2-4. Twee dagen na het verlies krijgt de ploeg van Karim Belhocine een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo maakte KV Kotrijk bekend dat Abdelkahar Kadri is uitgevallen met een zware blessure. 

Over de specifieke details van de blessure is momenteel nog niets bekend. Toch wist Kortrijk te melden dat het over een zware knieblessure gaat, en dat Kadri morgen al onder het mes moet. Een lange revalidatie lijkt de Algerijn dus te wachten te staan. Met zes assists was de aanvallende middenvelder vorig seizoen nog één van de lichtpunten bij de Kerels. Voor de amper 22-jarige Kadri is het meteen de eerste zware blessure in zijn nog prille voetbalcarrière. 

Zeven aanwinsten

Tot nu toe heeft KV Kortrijk al zeven spelers aangetrokken met het oog op volgend seizoen. Youssef Challouk (Deinze), Tom Vandenberghe (Deinze), Dion De Neve (Zulte Waregem), Habib Keita (Olympique Lyon), Jimmy Tabidze (UFA), Bilal Messaouidi (vrije speler) en Massimo Bruno (Bursaspor) zijn de verse krachten van dienst. Laatstgenoemde is ongetwijfeld de meest opvallende aanwinst uit het rijtje te noemen. De voormalige Anderlecht-speler probeert het na één seizoen in de Turkse tweede klasse opnieuw in België. 

Zal Kortrijk een rustig seizoen draaien?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

3
3
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

42
42
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

41
41
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

86
86
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

16
16
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

158
158
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

129
129
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

657
657
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

853
853
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

304
304
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

173
173
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

248
248
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

148
148
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

169
169
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

114
114
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

166
166
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

344
344
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1123
1123

Meer sportnieuws