KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

door
KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

KV Kortrijk vertoeft op dit moment in Nederland, waar het zijn zomerstage afwerkt in de provincie Zeeland. Bij de West-Vlamingen werden tijdens de voorbije weken al heel wat nieuwe spelers aangetrokken. Karim Belhocine lijkt dus gehoor te gekregen te hebben op zijn nadrukkelijke wens om de ploeg stevig te gaan versterken tijdens de transferperiode. 


Eergisteren verloor KV Kortrijk zijn eerste partij van de zomerstage tegen FC Dordrecht. De Nederlandse tweedeklasser was uiteindelijk een maatje te sterk voor de West-Vlamingen, en won de partij met 2-4. Twee dagen na het verlies krijgt de ploeg van Karim Belhocine een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo maakte KV Kotrijk bekend dat Abdelkahar Kadri is uitgevallen met een zware blessure. 

Over de specifieke details van de blessure is momenteel nog niets bekend. Toch wist Kortrijk te melden dat het over een zware knieblessure gaat, en dat Kadri morgen al onder het mes moet. Een lange revalidatie lijkt de Algerijn dus te wachten te staan. Met zes assists was de aanvallende middenvelder vorig seizoen nog één van de lichtpunten bij de Kerels. Voor de amper 22-jarige Kadri is het meteen de eerste zware blessure in zijn nog prille voetbalcarrière. 

Zeven aanwinsten

Tot nu toe heeft KV Kortrijk al zeven spelers aangetrokken met het oog op volgend seizoen. Youssef Challouk (Deinze), Tom Vandenberghe (Deinze), Dion De Neve (Zulte Waregem), Habib Keita (Olympique Lyon), Jimmy Tabidze (UFA), Bilal Messaouidi (vrije speler) en Massimo Bruno (Bursaspor) zijn de verse krachten van dienst. Laatstgenoemde is ongetwijfeld de meest opvallende aanwinst uit het rijtje te noemen. De voormalige Anderlecht-speler probeert het na één seizoen in de Turkse tweede klasse opnieuw in België. 

Zal Kortrijk een rustig seizoen draaien?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

4
4
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

4
4
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

22
22
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

72
72
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

142
142
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

50
50
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

65
65
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

41
41
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

178
178
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

60
60
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

99
99
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

282
282
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

126
126
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

173
173
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

132
132
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

100
100
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

454
454
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

90
90
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

163
163

Meer sportnieuws