KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

door
KV Kortrijk ziet sterkhouder langdurig uitvallen

KV Kortrijk vertoeft op dit moment in Nederland, waar het zijn zomerstage afwerkt in de provincie Zeeland. Bij de West-Vlamingen werden tijdens de voorbije weken al heel wat nieuwe spelers aangetrokken. Karim Belhocine lijkt dus gehoor te gekregen te hebben op zijn nadrukkelijke wens om de ploeg stevig te gaan versterken tijdens de transferperiode. 


Eergisteren verloor KV Kortrijk zijn eerste partij van de zomerstage tegen FC Dordrecht. De Nederlandse tweedeklasser was uiteindelijk een maatje te sterk voor de West-Vlamingen, en won de partij met 2-4. Twee dagen na het verlies krijgt de ploeg van Karim Belhocine een nieuwe opdoffer te verwerken. Zo maakte KV Kotrijk bekend dat Abdelkahar Kadri is uitgevallen met een zware blessure. 

Over de specifieke details van de blessure is momenteel nog niets bekend. Toch wist Kortrijk te melden dat het over een zware knieblessure gaat, en dat Kadri morgen al onder het mes moet. Een lange revalidatie lijkt de Algerijn dus te wachten te staan. Met zes assists was de aanvallende middenvelder vorig seizoen nog één van de lichtpunten bij de Kerels. Voor de amper 22-jarige Kadri is het meteen de eerste zware blessure in zijn nog prille voetbalcarrière. 

Zeven aanwinsten

Tot nu toe heeft KV Kortrijk al zeven spelers aangetrokken met het oog op volgend seizoen. Youssef Challouk (Deinze), Tom Vandenberghe (Deinze), Dion De Neve (Zulte Waregem), Habib Keita (Olympique Lyon), Jimmy Tabidze (UFA), Bilal Messaouidi (vrije speler) en Massimo Bruno (Bursaspor) zijn de verse krachten van dienst. Laatstgenoemde is ongetwijfeld de meest opvallende aanwinst uit het rijtje te noemen. De voormalige Anderlecht-speler probeert het na één seizoen in de Turkse tweede klasse opnieuw in België. 

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Zal Kortrijk een rustig seizoen draaien?

Meest recent

Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

22
22
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

32
32
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

264
264
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

36
36
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

181
181
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

432
432
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

126
126
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

173
173
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

271
271
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

281
281
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

341
341
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

498
498
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

167
167
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

283
283
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

475
475
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

372
372
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

189
189
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

412
412
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

329
329
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

193
193
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

724
724
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

275
275
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

363
363
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

300
300

Meer sportnieuws