Fikse opdoffer voor KAA Gent na verloren oefenpartij

357
Fikse opdoffer voor KAA Gent na verloren oefenpartij

De spelers van KAA Gent zijn op dit moment volop bezig aan hun voorbereiding op het komende seizoen. Hein Vanhaezebrouck en co trokken voor de zomerstage richting Oostenrijk. Daar speelden de Buffalo's vandaag hun vierde oefenwedstrijd van de voorbereidingscampagne.


De tegenstander van dienst was het Griekse Aris Saloniki. Hein Vanhaezebrouck koos er meteen voor om enkele vaste waarden is het basiselftal te droppen. In een bijzonder potige partij waren de Buffalo's de betere ploeg. Toch zorgde een strafschop aan de overzijde voor een verliesbeurt voor KAA Gent. Toch was het uiteindelijke 0-1 verlies niet de enige opdoffer die de troepen van Vanhaezebrouck te verwerken kregen. 

Zo moest Joseph Okumu het veld verlaten met een hoofdblessure. Op de sociale media was al meermaals te zien dat de partij tegen de Griekse eersteklasser bijzonder 'potig' verliep. Ook KAA Gent zette die quote na de partij wat kracht bij. Hoelang de sterkhouder van de Buffalo's uit roulatie is, is nog niet bekend. 

Zonder Depoitre en De Sart

Ondanks de gevestigde waarden in het basiselftal van KAA Gent, moest Vanhaezebrouck toch nog enkele bekende namen missen. Zo waren Depoitre, De Sart, Godeau, Marreh, Owusu en Hanche-Olsen niet van de partij tegen de Saloniki. Zij worden verwacht om binnenkort aan te sluiten met de rest van de groep. Aanstaande zaterdag speelt Gent zijn laatste partij van de voorbereidingscampagne tegen het Deense FC Midtjylland. Nadien volgt op 17 juli de échte test tijdens de Supercup tegen Club Brugge. 

LEES OOK: Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

Wie zal het halen in de Supercup?

Meest recent

‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

5
5
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

71
71
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

74
74
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

28
28
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

210
210
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

212
212
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

128
128
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

107
107
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

103
103
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

165
165
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

163
163
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1452
1452
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

344
344
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

286
286
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

291
291
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

88
88
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

219
219
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

233
233
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

104
104
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

132
132
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

348
348

Meer sportnieuws