Besiktas-fans veroordelen nieuwe Club-spits: "Geldspeler!"

door
Besiktas-fans veroordelen nieuwe Club-spits:

Club Brugge startte de transferperiode met een duidelijk doel. De landskampioen wilde zich zo snel mogelijk verzekeren van een nieuwe spits, en dat deden ze met verve. Enkele weken geleden versterkte Blauw-Zwart zich al met Ferran Jutgla, en vandaag sluitte Cyle Larin dat rijtje af. De Canadees maakte de transfervrije overgang van Besiktas, nadat de Turkse club besloot om het contract van de Canadese aanvaller niet te verlengen. 


Cyle Larin trok op 22-jarige leeftijd van Orlando City richting Besiktas. De Turkse topclub zag heel wat potentieel in de aanvaller, en betaalde amper twee miljoen euro voor de jonge Canadees. In zijn eerste twee seizoenen in Turkije kon Larin weinig liefhebbers bekoren. Besiktas besliste dan ook om de aanvaller een jaartje in België te stallen. Bij Zulte Waregem deed de Canadees het dan weer uitstekend, wat hem het seizoen erna een basisplaats opleverde bij zijn moederclub. 

In dat seizoen brak Larin volledig door. De Canadees was goed voor negentien doelpunten en vijf assists, en werd één van de smaakmakers van de Turkse competitie. Vorig seizoen zorgden enkele blessures en mindere prestaties er dan weer voor dat Larin meermaals op de bank belandde. Het feit dat de aanvaller een loonsverhoging eiste na zijn aflopend contract, schoot dan ook in het verkeerde keelgat bij het Besiktas-bestuur. Om die reden verliet Larin zijn voormalige club als vrije speler. 

Gebrek aan torinstinct

Ondanks de knappe statistieken van Larin in zijn debuutseizoen bij de Besiktas-hoofdmacht, wordt de Canadees door heel wat fans een gebrek aan 'torinstinct' verweten. Zo zou Larin enkele torenhoge kansen gemist hebben tijdens zijn periode bij de Turkse topclub, en dat lijken de fans allesbehalve vergeten te zijn. Op de sociale media wordt hem dan ook het verwijt van 'geldspeler' of 'slechte afwerker' gemaakt. 

LEES OOK: Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Zal Larin slagen bij Club Brugge?

Meest recent

Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

6
6
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

18
18
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

19
19
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

7
7
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

72
72
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

191
191
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

325
325
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

152
152
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

130
130
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

139
139
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

76
76
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

57
57
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

331
331
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

82
82
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

55
55
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

199
199
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

239
239
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

201
201

Meer sportnieuws