Besiktas-fans veroordelen nieuwe Club-spits: "Geldspeler!"

490 stemmen
Besiktas-fans veroordelen nieuwe Club-spits:

Club Brugge startte de transferperiode met een duidelijk doel. De landskampioen wilde zich zo snel mogelijk verzekeren van een nieuwe spits, en dat deden ze met verve. Enkele weken geleden versterkte Blauw-Zwart zich al met Ferran Jutgla, en vandaag sluitte Cyle Larin dat rijtje af. De Canadees maakte de transfervrije overgang van Besiktas, nadat de Turkse club besloot om het contract van de Canadese aanvaller niet te verlengen. 


Cyle Larin trok op 22-jarige leeftijd van Orlando City richting Besiktas. De Turkse topclub zag heel wat potentieel in de aanvaller, en betaalde amper twee miljoen euro voor de jonge Canadees. In zijn eerste twee seizoenen in Turkije kon Larin weinig liefhebbers bekoren. Besiktas besliste dan ook om de aanvaller een jaartje in België te stallen. Bij Zulte Waregem deed de Canadees het dan weer uitstekend, wat hem het seizoen erna een basisplaats opleverde bij zijn moederclub. 

In dat seizoen brak Larin volledig door. De Canadees was goed voor negentien doelpunten en vijf assists, en werd één van de smaakmakers van de Turkse competitie. Vorig seizoen zorgden enkele blessures en mindere prestaties er dan weer voor dat Larin meermaals op de bank belandde. Het feit dat de aanvaller een loonsverhoging eiste na zijn aflopend contract, schoot dan ook in het verkeerde keelgat bij het Besiktas-bestuur. Om die reden verliet Larin zijn voormalige club als vrije speler. 

Gebrek aan torinstinct

Ondanks de knappe statistieken van Larin in zijn debuutseizoen bij de Besiktas-hoofdmacht, wordt de Canadees door heel wat fans een gebrek aan 'torinstinct' verweten. Zo zou Larin enkele torenhoge kansen gemist hebben tijdens zijn periode bij de Turkse topclub, en dat lijken de fans allesbehalve vergeten te zijn. Op de sociale media wordt hem dan ook het verwijt van 'geldspeler' of 'slechte afwerker' gemaakt. 

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Zal Larin slagen bij Club Brugge?

Meest recent

Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

14
14
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

39
39
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

79
79
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

279
279
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

66
66
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

64
64
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

558
558
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

147
147
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

62
62
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

119
119
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

332
332
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

538
538
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

310
310
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

638
638
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

242
242
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

322
322
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

88
88
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

476
476
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

237
237
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

295
295
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

185
185

Meer sportnieuws