Besiktas-fans veroordelen nieuwe Club-spits: "Geldspeler!"

490 stemmen
Besiktas-fans veroordelen nieuwe Club-spits:

Club Brugge startte de transferperiode met een duidelijk doel. De landskampioen wilde zich zo snel mogelijk verzekeren van een nieuwe spits, en dat deden ze met verve. Enkele weken geleden versterkte Blauw-Zwart zich al met Ferran Jutgla, en vandaag sluitte Cyle Larin dat rijtje af. De Canadees maakte de transfervrije overgang van Besiktas, nadat de Turkse club besloot om het contract van de Canadese aanvaller niet te verlengen. 


Cyle Larin trok op 22-jarige leeftijd van Orlando City richting Besiktas. De Turkse topclub zag heel wat potentieel in de aanvaller, en betaalde amper twee miljoen euro voor de jonge Canadees. In zijn eerste twee seizoenen in Turkije kon Larin weinig liefhebbers bekoren. Besiktas besliste dan ook om de aanvaller een jaartje in België te stallen. Bij Zulte Waregem deed de Canadees het dan weer uitstekend, wat hem het seizoen erna een basisplaats opleverde bij zijn moederclub. 

In dat seizoen brak Larin volledig door. De Canadees was goed voor negentien doelpunten en vijf assists, en werd één van de smaakmakers van de Turkse competitie. Vorig seizoen zorgden enkele blessures en mindere prestaties er dan weer voor dat Larin meermaals op de bank belandde. Het feit dat de aanvaller een loonsverhoging eiste na zijn aflopend contract, schoot dan ook in het verkeerde keelgat bij het Besiktas-bestuur. Om die reden verliet Larin zijn voormalige club als vrije speler. 

Gebrek aan torinstinct

Ondanks de knappe statistieken van Larin in zijn debuutseizoen bij de Besiktas-hoofdmacht, wordt de Canadees door heel wat fans een gebrek aan 'torinstinct' verweten. Zo zou Larin enkele torenhoge kansen gemist hebben tijdens zijn periode bij de Turkse topclub, en dat lijken de fans allesbehalve vergeten te zijn. Op de sociale media wordt hem dan ook het verwijt van 'geldspeler' of 'slechte afwerker' gemaakt. 

LEES OOK: Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Zal Larin slagen bij Club Brugge?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

22
22
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

591
591
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

31
31
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

418
418
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

78
78
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

457
457
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

332
332
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

236
236
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

211
211
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

43
43
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

158
158
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

329
329
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

593
593
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

437
437
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

402
402
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

187
187
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

116
116
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

123
123
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

640
640
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

143
143
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

144
144
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

97
97
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

93
93
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194

Meer sportnieuws