'Vier wereldtoppers strijden om handtekening Bellingham'

127 stemmen
'Vier wereldtoppers strijden om handtekening Bellingham'

Jude Bellingham gaf enkele weken geleden al aan dat hij volgend seizoen niet wil vertrekken bij Borussia Dortmund. De Engelsman staat immers wel open voor een transfer in de zomer van 2023. Heel wat clubs willen dan ook kort op de bal spelen, en nu al een akkoord vinden met het jonge toptalent.


The Athletic geeft aan dat vier clubs zich reeds hebben gemeld voor de diensten van Jude Bellingham. Het zou gaan om Chelsea, Manchester United, Real Madrid en Liverpool. Welke van deze vier clubs de voorkeur draagt van de jongeling, is nog onbekend. Het prijskaartje dat Dortmund rond de nek van Bellingham hangt, bedraagt 120 miljoen euro.

Een bedrag dat volgens het Engelse medium geen probleem vormt voor eender van bovenstaande clubs. De nog steeds maar 19-jarige Bellingham kan in 2023 dus eindelijk staan voor een absolute toptransfer. Gezien de huidige marktwaarde van de middenvelder op 80 miljoen euro wordt geschat, lijkt 120 miljoen euro alvast een ‘koopje’ voor het goudhaantje van Dortmund.

Van Birmingham naar Duitsland

Het parcours van Jude Bellingham kan allesbehalve als ‘logisch’ bestempeld worden. De jongeling maakte op 16-jarige leeftijd zijn debuut in de Engelse tweede klasse bij Birmingham. Zijn talent werd onmiddellijk opgemerkt door de Engelse topclubs, maar toch ging Dortmund met zijn handtekening lopen in de zomer van 2020. De Borussen betaalden ‘amper’ 25 miljoen euro voor de Engelsman, en zien dat bedrag volgende zomer dus vervijfvoudigd worden.

LEES OOK: 'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

🚀

Welke club past het best bij Bellingham?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

0
0
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

10
10
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

32
32
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

49
49
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

25
25
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

233
233
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

224
224
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

56
56
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

207
207
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

269
269
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

91
91
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

55
55
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

357
357
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

52
52
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

241
241
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

455
455
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

133
133
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

741
741
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

294
294
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

380
380
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

617
617
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws