'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

door
'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

RSC Anderlecht kondigde vandaag de komst van Sebastiano Esposito aan. De Italiaanse aanvaller wordt op huurbasis van Internazionale overgenomen, en wordt in zijn thuisland als een groot talent gezien. Na Angulo en Isak is Esposito al de derde jongeling die de Paars-Witte rangen komt versterken. De visie van de Brusselse scoutingcel is inmiddels duidelijk, en dat blijkt ook uit de meest recente geruchten.


Enkele dagen geleden raakte al bekend dat Anderlecht interesse toonde in Yerson Ronaldo Chacon. Het Venezolaanse toptalent is op dit moment actief voor Deportivo Tachira, en werd onlangs ook Venezolaans international. Een overgang van de amper 19-jarige Chacon werd tot nu toe wel gedwarsboomd door zijn club. Zo zou een eerste bod van Anderlecht al zijn afgewezen.

Toch weten Venezolaanse media dat Anderlecht de hoop op Chacon niet heeft opgegeven. Zo zouden de Brusselaars nog steeds onderhandelen met Deportivo Tachira hopende een akkoord te bereiken. Welk bedrag Chacon dient te kosten, is voorlopig nog onbekend. Toch staat het vast – gezien de moeizame onderhandelingen – dat het talent een aardige duit zal kosten. Of Chacon als flankaanvaller ook meteen zijn kans zal krijgen bij de Brusselse hoofdmacht, blijft nog maar de vraag. Met de beloftenploeg uit Neerpede in 1B, heeft Anderlecht wel een 'plan B' achter de hand. 

Stevige concurrentie

De 19-jarige flankaanvaller was dit seizoen goed voor vier doelpunten en één assist in de Venezolaanse eerste klasse. Die prestaties werden ook opgemerkt door Galatasaray en West Ham, wat de onderhandelingen tussen Anderlecht en Deportivo Tachira ongetwijfeld niet zal vergemakkelijken. Of Paars-Wit korter op de bal zal spelen dan de kapitaalkrachtige andere geïnteresseerden, zal de komende dagen of weken duidelijk worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

Moet Anderlecht deze transfervisie blijven volgen?

Meest recent

‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

29
29
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

24
24
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

50
50
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

142
142
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

87
87
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

232
232
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

120
120
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

81
81
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

52
52
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

465
465
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

181
181
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

70
70
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

113
113
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

113
113
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

138
138
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

166
166
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

87
87
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

100
100
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

70
70
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

174
174
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

170
170
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

205
205
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

357
357
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

197
197
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

126
126

Meer sportnieuws