'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

door
'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

RSC Anderlecht kondigde vandaag de komst van Sebastiano Esposito aan. De Italiaanse aanvaller wordt op huurbasis van Internazionale overgenomen, en wordt in zijn thuisland als een groot talent gezien. Na Angulo en Isak is Esposito al de derde jongeling die de Paars-Witte rangen komt versterken. De visie van de Brusselse scoutingcel is inmiddels duidelijk, en dat blijkt ook uit de meest recente geruchten.


Enkele dagen geleden raakte al bekend dat Anderlecht interesse toonde in Yerson Ronaldo Chacon. Het Venezolaanse toptalent is op dit moment actief voor Deportivo Tachira, en werd onlangs ook Venezolaans international. Een overgang van de amper 19-jarige Chacon werd tot nu toe wel gedwarsboomd door zijn club. Zo zou een eerste bod van Anderlecht al zijn afgewezen.

Toch weten Venezolaanse media dat Anderlecht de hoop op Chacon niet heeft opgegeven. Zo zouden de Brusselaars nog steeds onderhandelen met Deportivo Tachira hopende een akkoord te bereiken. Welk bedrag Chacon dient te kosten, is voorlopig nog onbekend. Toch staat het vast – gezien de moeizame onderhandelingen – dat het talent een aardige duit zal kosten. Of Chacon als flankaanvaller ook meteen zijn kans zal krijgen bij de Brusselse hoofdmacht, blijft nog maar de vraag. Met de beloftenploeg uit Neerpede in 1B, heeft Anderlecht wel een 'plan B' achter de hand. 

Stevige concurrentie

De 19-jarige flankaanvaller was dit seizoen goed voor vier doelpunten en één assist in de Venezolaanse eerste klasse. Die prestaties werden ook opgemerkt door Galatasaray en West Ham, wat de onderhandelingen tussen Anderlecht en Deportivo Tachira ongetwijfeld niet zal vergemakkelijken. Of Paars-Wit korter op de bal zal spelen dan de kapitaalkrachtige andere geïnteresseerden, zal de komende dagen of weken duidelijk worden.

LEES OOK: Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Moet Anderlecht deze transfervisie blijven volgen?

Meest recent

Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

41
41
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

58
58
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

112
112
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

230
230
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

93
93
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

72
72
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

33
33
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

45
45
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

25
25
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

123
123
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

93
93
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

366
366
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

128
128
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

530
530
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

587
587
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

382
382
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

247
247
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

313
313
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

77
77
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

602
602
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87

Meer sportnieuws