'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

door
'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

RSC Anderlecht kondigde vandaag de komst van Sebastiano Esposito aan. De Italiaanse aanvaller wordt op huurbasis van Internazionale overgenomen, en wordt in zijn thuisland als een groot talent gezien. Na Angulo en Isak is Esposito al de derde jongeling die de Paars-Witte rangen komt versterken. De visie van de Brusselse scoutingcel is inmiddels duidelijk, en dat blijkt ook uit de meest recente geruchten.


Enkele dagen geleden raakte al bekend dat Anderlecht interesse toonde in Yerson Ronaldo Chacon. Het Venezolaanse toptalent is op dit moment actief voor Deportivo Tachira, en werd onlangs ook Venezolaans international. Een overgang van de amper 19-jarige Chacon werd tot nu toe wel gedwarsboomd door zijn club. Zo zou een eerste bod van Anderlecht al zijn afgewezen.

Toch weten Venezolaanse media dat Anderlecht de hoop op Chacon niet heeft opgegeven. Zo zouden de Brusselaars nog steeds onderhandelen met Deportivo Tachira hopende een akkoord te bereiken. Welk bedrag Chacon dient te kosten, is voorlopig nog onbekend. Toch staat het vast – gezien de moeizame onderhandelingen – dat het talent een aardige duit zal kosten. Of Chacon als flankaanvaller ook meteen zijn kans zal krijgen bij de Brusselse hoofdmacht, blijft nog maar de vraag. Met de beloftenploeg uit Neerpede in 1B, heeft Anderlecht wel een 'plan B' achter de hand. 

Stevige concurrentie

De 19-jarige flankaanvaller was dit seizoen goed voor vier doelpunten en één assist in de Venezolaanse eerste klasse. Die prestaties werden ook opgemerkt door Galatasaray en West Ham, wat de onderhandelingen tussen Anderlecht en Deportivo Tachira ongetwijfeld niet zal vergemakkelijken. Of Paars-Wit korter op de bal zal spelen dan de kapitaalkrachtige andere geïnteresseerden, zal de komende dagen of weken duidelijk worden.

LEES OOK: 'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

Moet Anderlecht deze transfervisie blijven volgen?

Meest recent

Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

18
18
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

25
25
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

30
30
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

69
69
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

210
210
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

140
140
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

202
202
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

82
82
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

157
157
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

236
236
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

488
488
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

208
208
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

175
175
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

100
100
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

372
372
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

289
289
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

279
279
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

417
417
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1253
1253
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

101
101
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

457
457
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176

Meer sportnieuws