'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

door
'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

RSC Anderlecht kondigde vandaag de komst van Sebastiano Esposito aan. De Italiaanse aanvaller wordt op huurbasis van Internazionale overgenomen, en wordt in zijn thuisland als een groot talent gezien. Na Angulo en Isak is Esposito al de derde jongeling die de Paars-Witte rangen komt versterken. De visie van de Brusselse scoutingcel is inmiddels duidelijk, en dat blijkt ook uit de meest recente geruchten.


Enkele dagen geleden raakte al bekend dat Anderlecht interesse toonde in Yerson Ronaldo Chacon. Het Venezolaanse toptalent is op dit moment actief voor Deportivo Tachira, en werd onlangs ook Venezolaans international. Een overgang van de amper 19-jarige Chacon werd tot nu toe wel gedwarsboomd door zijn club. Zo zou een eerste bod van Anderlecht al zijn afgewezen.

Toch weten Venezolaanse media dat Anderlecht de hoop op Chacon niet heeft opgegeven. Zo zouden de Brusselaars nog steeds onderhandelen met Deportivo Tachira hopende een akkoord te bereiken. Welk bedrag Chacon dient te kosten, is voorlopig nog onbekend. Toch staat het vast – gezien de moeizame onderhandelingen – dat het talent een aardige duit zal kosten. Of Chacon als flankaanvaller ook meteen zijn kans zal krijgen bij de Brusselse hoofdmacht, blijft nog maar de vraag. Met de beloftenploeg uit Neerpede in 1B, heeft Anderlecht wel een 'plan B' achter de hand. 

Stevige concurrentie

De 19-jarige flankaanvaller was dit seizoen goed voor vier doelpunten en één assist in de Venezolaanse eerste klasse. Die prestaties werden ook opgemerkt door Galatasaray en West Ham, wat de onderhandelingen tussen Anderlecht en Deportivo Tachira ongetwijfeld niet zal vergemakkelijken. Of Paars-Wit korter op de bal zal spelen dan de kapitaalkrachtige andere geïnteresseerden, zal de komende dagen of weken duidelijk worden.

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Moet Anderlecht deze transfervisie blijven volgen?

Meest recent

Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1
1
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

24
24
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

118
118
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

84
84
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

235
235
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

316
316
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

277
277
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

106
106
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

93
93
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

91
91
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

64
64
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

57
57
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

67
67
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

206
206
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

233
233
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

216
216
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

186
186
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

291
291
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

53
53

Meer sportnieuws