'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

282 stemmen
'Anderlecht blijft gaan en richt vizier op Zuid-Amerika'

RSC Anderlecht kondigde vandaag de komst van Sebastiano Esposito aan. De Italiaanse aanvaller wordt op huurbasis van Internazionale overgenomen, en wordt in zijn thuisland als een groot talent gezien. Na Angulo en Isak is Esposito al de derde jongeling die de Paars-Witte rangen komt versterken. De visie van de Brusselse scoutingcel is inmiddels duidelijk, en dat blijkt ook uit de meest recente geruchten.


Enkele dagen geleden raakte al bekend dat Anderlecht interesse toonde in Yerson Ronaldo Chacon. Het Venezolaanse toptalent is op dit moment actief voor Deportivo Tachira, en werd onlangs ook Venezolaans international. Een overgang van de amper 19-jarige Chacon werd tot nu toe wel gedwarsboomd door zijn club. Zo zou een eerste bod van Anderlecht al zijn afgewezen.

Toch weten Venezolaanse media dat Anderlecht de hoop op Chacon niet heeft opgegeven. Zo zouden de Brusselaars nog steeds onderhandelen met Deportivo Tachira hopende een akkoord te bereiken. Welk bedrag Chacon dient te kosten, is voorlopig nog onbekend. Toch staat het vast – gezien de moeizame onderhandelingen – dat het talent een aardige duit zal kosten. Of Chacon als flankaanvaller ook meteen zijn kans zal krijgen bij de Brusselse hoofdmacht, blijft nog maar de vraag. Met de beloftenploeg uit Neerpede in 1B, heeft Anderlecht wel een 'plan B' achter de hand. 

Stevige concurrentie

De 19-jarige flankaanvaller was dit seizoen goed voor vier doelpunten en één assist in de Venezolaanse eerste klasse. Die prestaties werden ook opgemerkt door Galatasaray en West Ham, wat de onderhandelingen tussen Anderlecht en Deportivo Tachira ongetwijfeld niet zal vergemakkelijken. Of Paars-Wit korter op de bal zal spelen dan de kapitaalkrachtige andere geïnteresseerden, zal de komende dagen of weken duidelijk worden.

LEES OOK: Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Moet Anderlecht deze transfervisie blijven volgen?

Meest recent

Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

1
1
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

28
28
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

209
209
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

115
115
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

98
98
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

327
327
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

172
172
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

191
191
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

362
362
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

645
645
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

310
310
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3493
3493
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

65
65
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

211
211
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

230
230
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

204
204
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124

Meer sportnieuws