'Club Brugge haalt opgelucht adem over supertalent'

450 stemmen
'Club Brugge haalt opgelucht adem over supertalent'

Club Brugge bevindt zich momenteel in het Nederlandse Wageningen. De landskampioen werkt er een oefenkamp af met het oog op de supercup tegen AA Gent. Die wedstrijd staat op 17 juli op het programma. Ondertussen is Blauw-Zwart bezig met het nodige transferhuiswerk.


Maandag stelden de Bruggelingen Cyle Larin voor. De Canadese spits komt over van het Turkse Besiktas en tekende tot 2025. Larin vangt het vertrek van Bas Dost op. De Nederlander verkaste eerder al naar FC Utrecht. Ook Loïs Openda zoekt mogelijk andere oorden op. De spits - die het seizoen op huurbasis bij Vitesse afwerkte - is niet van de partij op de stage en is naar verluidt aan het onderhandelen met een club.

Daarnaast is er ook het dossier van Noah Mbamba (17). Het contract van het jonge talent loopt eind volgend seizoen af. Voorlopig weigerde de speler zijn overeenkomst te verlengen, omdat hij het afgelopen seizoen nauwelijks aan bod kwam bij de landskampioen. Dat lokte al geïnteresseerde clubs. Volgens Futbol Total toont FC Barcelona interesse voor de middenvelder. Mamba zou wel gezien worden als een aanwinst voor de B-ploeg.

VERLENGEN

Het Laatste Nieuws weet nu dat de onderhandelingen tussen Club Brugge en Mbamba hernomen zijn, nadat die in het voorjaar afsprongen. Volgens de krant is de speler gegeerd door Liverpool, FC Barcelona en nog andere clubs. De speler en zijn entourage neigen er nu echter naar om zijn contract te verlengen in West-Vlaanderen. De genoemde bron maakt gewag van een verlenging van vier of vijf seizoenen.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Moet Mbamba meer speelkansen krijgen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

107
107
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

89
89
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

82
82
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

65
65
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

116
116
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

147
147
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

124
124
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

247
247
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

790
790
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

496
496
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

534
534
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

697
697
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

344
344
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

529
529
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2204
2204
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws