'Club Brugge haalt opgelucht adem over supertalent'

door
'Club Brugge haalt opgelucht adem over supertalent'

Club Brugge bevindt zich momenteel in het Nederlandse Wageningen. De landskampioen werkt er een oefenkamp af met het oog op de supercup tegen AA Gent. Die wedstrijd staat op 17 juli op het programma. Ondertussen is Blauw-Zwart bezig met het nodige transferhuiswerk.


Maandag stelden de Bruggelingen Cyle Larin voor. De Canadese spits komt over van het Turkse Besiktas en tekende tot 2025. Larin vangt het vertrek van Bas Dost op. De Nederlander verkaste eerder al naar FC Utrecht. Ook Loïs Openda zoekt mogelijk andere oorden op. De spits - die het seizoen op huurbasis bij Vitesse afwerkte - is niet van de partij op de stage en is naar verluidt aan het onderhandelen met een club.

Daarnaast is er ook het dossier van Noah Mbamba (17). Het contract van het jonge talent loopt eind volgend seizoen af. Voorlopig weigerde de speler zijn overeenkomst te verlengen, omdat hij het afgelopen seizoen nauwelijks aan bod kwam bij de landskampioen. Dat lokte al geïnteresseerde clubs. Volgens Futbol Total toont FC Barcelona interesse voor de middenvelder. Mamba zou wel gezien worden als een aanwinst voor de B-ploeg.

VERLENGEN

Het Laatste Nieuws weet nu dat de onderhandelingen tussen Club Brugge en Mbamba hernomen zijn, nadat die in het voorjaar afsprongen. Volgens de krant is de speler gegeerd door Liverpool, FC Barcelona en nog andere clubs. De speler en zijn entourage neigen er nu echter naar om zijn contract te verlengen in West-Vlaanderen. De genoemde bron maakt gewag van een verlenging van vier of vijf seizoenen.

LEES OOK: Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Moet Mbamba meer speelkansen krijgen?

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

17
17
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

49
49
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

74
74
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

119
119
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

90
90
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

67
67
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

139
139
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

51
51
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

268
268
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

205
205
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

199
199
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

60
60
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

305
305
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

135
135
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

454
454
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws