'Club Brugge haalt opgelucht adem over supertalent'

door
'Club Brugge haalt opgelucht adem over supertalent'

Club Brugge bevindt zich momenteel in het Nederlandse Wageningen. De landskampioen werkt er een oefenkamp af met het oog op de supercup tegen AA Gent. Die wedstrijd staat op 17 juli op het programma. Ondertussen is Blauw-Zwart bezig met het nodige transferhuiswerk.


Maandag stelden de Bruggelingen Cyle Larin voor. De Canadese spits komt over van het Turkse Besiktas en tekende tot 2025. Larin vangt het vertrek van Bas Dost op. De Nederlander verkaste eerder al naar FC Utrecht. Ook Loïs Openda zoekt mogelijk andere oorden op. De spits - die het seizoen op huurbasis bij Vitesse afwerkte - is niet van de partij op de stage en is naar verluidt aan het onderhandelen met een club.

Daarnaast is er ook het dossier van Noah Mbamba (17). Het contract van het jonge talent loopt eind volgend seizoen af. Voorlopig weigerde de speler zijn overeenkomst te verlengen, omdat hij het afgelopen seizoen nauwelijks aan bod kwam bij de landskampioen. Dat lokte al geïnteresseerde clubs. Volgens Futbol Total toont FC Barcelona interesse voor de middenvelder. Mamba zou wel gezien worden als een aanwinst voor de B-ploeg.

VERLENGEN

Het Laatste Nieuws weet nu dat de onderhandelingen tussen Club Brugge en Mbamba hernomen zijn, nadat die in het voorjaar afsprongen. Volgens de krant is de speler gegeerd door Liverpool, FC Barcelona en nog andere clubs. De speler en zijn entourage neigen er nu echter naar om zijn contract te verlengen in West-Vlaanderen. De genoemde bron maakt gewag van een verlenging van vier of vijf seizoenen.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Moet Mbamba meer speelkansen krijgen?

Meest recent

Eddy Snelders oog in oog met slachtoffers: angst en woede

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

1
1
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

52
52
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

30
30
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

38
38
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

61
61
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

171
171
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

205
205
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

201
201
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

162
162
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

278
278
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

275
275
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

362
362
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

659
659
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

472
472
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

116
116
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

70
70
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

187
187
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

357
357
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

292
292
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

309
309
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

190
190
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

464
464
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

105
105

Meer sportnieuws