Westerlo haalt uit en legt Belgisch duo langer vast

door
Westerlo haalt uit en legt Belgisch duo langer vast

KVC Westerlo maakt komend seizoen zijn rentree op het hoogste niveau. De Kemphanen werden overtuigend kampioen in 1B en mochten als beloning de promotie vieren. De club wil een goed figuur slaan bij haar terugkeer. Daar wordt al het nodige werk voor verzet.


Zo haalde Westerlo al heel wat aanwinsten aan boord met Sinan Bolat (AA Gent), Bryan Reynolds (AS Roma, huur), Nick Gillekens (Moeskroen), Lyle Foster (Guimaraes), Jan Bernat (Zilina), Dorgeles Nene (RB Salzburg, huur) en Ravil Tagir (Basaksehir, huur). Daarmee lijken ze in de Kempen een serieuze kwaliteitsinjectie door te voeren in de kern.

Ook de spelers die vorig seizoen al aan het werk waren in Het Kuipje, worden niet uit het oog verloren. Westerlo gaat namelijk langer door met Kyan Vaesen (21) en Lukas Van Eenoo (31). Dat maakt de promovendus bekend op zijn officiële kanalen. Vaesen - de zoon van ex-Rode Duivel Nico - verlengde zijn overeenkomst tot 2026. Vorig seizoen was de aanvaller goed voor 5 goals en 8 assists. Van Eenoo - de Westelse kapitein - tekende bij tot 2025. De West-Vlaming speelt al sinds midden 2018 voor Westerlo.

RECORDTRANSFER

Er zit mogelijk ook nog een verrassende transfer aan te komen bij Westerlo. Volgens de Turkse journalist Yağız Sabuncuoğlu heeft de kampioen van 1B een akkoord over een overgangt van Halik Akbunar (28). De flankaanvaller zou overkomen van het Turkse Göztepe voor 3 miljoen euro. De transfer van Akbunar zou een stunt zijn, want hij speelde al twee keer voor de nationale ploeg van Turkije.

LEES OOK: 'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Westerlo zal zich gemakkelijk redden ...

Meest recent

KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

0
0
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

48
48
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

68
68
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

180
180
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

145
145
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

91
91
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

102
102
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

68
68
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

71
71
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

385
385
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

131
131
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

261
261
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

354
354
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

263
263
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

301
301
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

255
255
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

472
472
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

759
759
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

502
502
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

669
669
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

362
362
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

454
454

Meer sportnieuws