'Club Brugge grijpt naast Belgisch toptalent'

door
'Club Brugge grijpt naast Belgisch toptalent'

Club Brugge wil zich nog gaan versterken, maar de zoektocht naar nieuwe spelers verloopt best moeizaam. Cyle Larin werd tot ieders verrassing vandaag vastgelegd. De Bruggelingen werden de afgelopen weken weer in verband gebracht met een Belgisch toptalent, maar hij trekt wellicht niet naar Brugge.


Volgens Giovanni Albanese, journalist bij La Gazetta dello Sport, gaat Koni De Winter Juventus zeker verlaten. De jonge Belgische centrale verdediger blijft in de Serie A. Empoli, Sampdoria en Monza willen het talent dolgraag huren en de kans is bijzonder groot dat hij bij één van deze clubs zal gaan tekenen.

Vanuit het buitenland toonden Ajax, Club Brugge en Southampton interesse, maar volgens de journalist is de kans momenteel bijzonder klein dat De Winter bij één van hen aan de slag zal gaan. De Winter wordt aanzien als een groot talent, maar hij heeft nood aan speelminuten. Daardoor mag hij van de Oude Dame uitgeleend worden aan een andere Italiaanse club, zodat hij daar de nodige ervaring kan opdoen.

MOEILIJK BIJ TOPCLUB

De Winter maakte al zijn debuut voor Juventus en mocht aantreden in de Champions League. Hij zat regelmatig in de spelerskern, maar Juventus is een Europese topclub en jonge talenten hebben het er bijzonder moeilijk om door te breken. De Winter speelde in het verleden voor de jeugd van Zulte Waregem en is ondertussen ook uitgegroeid tot een zeer belangrijke speler bij de beloften van België, waar hij een vaste waarde is bij het team van Jacky Mathijssen.

LEES OOK: Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Moet Club nog eens doorduwen?

Meest recent

'Renard blijft hongerig: volgende doelwit bekend'

Na het teleurstellende einde van vorig seizoen moest er bij Anderlecht deze zomer veel veranderen. ...

12
12
De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

14
14
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

188
188
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

67
67
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

61
61
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

46
46
‘Leverkusen ziet Rode Duivel als redder’

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

480
480
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

162
162
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

97
97
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

100
100
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

153
153
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

352
352
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

175
175
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

319
319
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

199
199
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

147
147
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

37
37
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

698
698
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

425
425
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

160
160
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1399
1399
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

820
820
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

69
69
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

686
686

Meer sportnieuws