KV Mechelen haalt nieuwe spits binnen

door
KV Mechelen haalt nieuwe spits binnen

KV Mechelen trok deze zomer een streep onder een tijdperk met het vertrek van succestrainer Wouter Vrancken naar KRC Genk. In zijn zog vertrok ook al snel een eerste sterkhouder, want AA Gent kwam Hugo Cuypers wegplukken. Malinwa moest zo een nieuwe manier zoeken om de spitspositie in te vullen en heeft die nu gevonden.


Nadat het eerder al Yonas Malede overgenomen had van de Buffalo's heeft KVM zijn aanval nu ook versterkt met Julien Ngoy. De komst van de voormalige belofteninternational zat er al een tijdje aan te komen en nu werd hij ook officieel voorgesteld. De 24-jarige tekende een contract voor drie seizoenen, nadat hij einde contract vertrokken was bij AS Eupen.

"Een jonge Belgische speler met het potentieel van Julien kunnen binnenhalen, dat voelt altijd goed", is sportief directeur Tom Caluwé in de wolken. "Julien staat gekend om zijn snelheid en polyvalentie. Ik denk dat onze fans gaan kunnen genieten van zijn acties. Hij heeft veel potentieel, nu is het aan ons om ervoor te zorgen dat hij dat ten volle kan gaan benutten."

GROOT TALENT
Ngoy gold als jeugdspeler nog als een enorm talent, maar kon tot dusver de verwachtingen niet helemaal inlossen. Hij kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht en Club Brugge, maar koos op zijn zestiende al voor een transfer naar Engeland. Daar klopte hij bij Stoke City lange tijd op de poort van het eerste elftal en hij mocht zelfs zes keer invallen in de Premier League, maar helemaal doorbreken lukte Ngoy uiteindelijk niet. Na uitleenbeurten aan Walsall en Grasshoppers keerde hij in 2020 terug naar België, waar hij bij Eupen de voorbije twee seizoenen af en toe flitsen van zijn talent liet zien.


LEES OOK: 'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

Goede aanwinst voor KV Mechelen?

Meest recent

Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

8
8
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

48
48
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

50
50
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2095
2095
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

230
230
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

160
160
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

191
191
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

144
144
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

279
279
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

151
151
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

961
961
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

359
359
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1260
1260
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

421
421
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

64
64
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

99
99
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

476
476
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

431
431
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

413
413
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

145
145
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

233
233
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

537
537
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

390
390
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

101
101

Meer sportnieuws