'Club Brugge verrast compleet met komst oude bekende'

door
'Club Brugge verrast compleet met komst oude bekende'

Club Brugge vertrok maandag op zomerstage naar Wageningen met 30 spelers. Het lijkt er echter op dat die groep de komende dagen nog transformaties kan ondergaan, want een aantal spelers zouden kunnen vertrekken. Maar er zou ook nog versterking bij kunnen komen. De volgende aanwinst zou zelfs heel snel in Nederland kunnen staan.


Club was de voorbije weken immers nog op zoek naar een extra spits, ondanks dat het al Ferran Jutgla binnenhaalde. De komst van Benik Afobe sprong vorige week nog af, maar nu heeft de landskampioen dan toch zijn aanvaller gevonden. Het gaat bovendien om een bekende naam, want volgens Fabrizio Romano staat Cyle Larin op het punt om een contract bij Club te tekenen.

De 27-jarige Canadees is uiteraard vooral bekend van zijn passage bij Zulte Waregem in het seizoen 2019/20. De voorbije twee seizoenen was hij aan de slag bij de Turkse topclub Besiktas, waar hij 31 goals en zeven assists in 83 wedstrijden liet optekenen. Hij verlengde zijn contract echter niet en Club kan hem zo gratis binnenhalen. Larin zou zijn medische testen al afgelegd hebben en er zou een driejarig contract klaarliggen.

ANDERLECHT GRIJPT MIS
Vanuit Turkije klonken er ook geruchten over interesse van Anderlecht, al worden die door Romano niet bevestigd. De Italiaanse transferspecialist stelt wel dat Club Olympiakos en het Mexicaanse Tigres wist af te troeven in de strijd om Larin. Die koos voor Brugge omdat hij met Club in de groepsfase van de Champions League kan spelen.


LEES OOK: 'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Goede aanwinst voor Club?

Meest recent

'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

7
7
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

39
39
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

74
74
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

38
38
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

444
444
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

257
257
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

106
106
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

266
266
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

193
193
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

323
323
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

329
329
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

122
122
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

454
454
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

232
232
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

94
94
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

393
393
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

366
366
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

280
280
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

218
218
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

284
284
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

492
492
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

187
187

Meer sportnieuws