'Club Brugge verrast compleet met komst oude bekende'

678 stemmen
'Club Brugge verrast compleet met komst oude bekende'

Club Brugge vertrok maandag op zomerstage naar Wageningen met 30 spelers. Het lijkt er echter op dat die groep de komende dagen nog transformaties kan ondergaan, want een aantal spelers zouden kunnen vertrekken. Maar er zou ook nog versterking bij kunnen komen. De volgende aanwinst zou zelfs heel snel in Nederland kunnen staan.


Club was de voorbije weken immers nog op zoek naar een extra spits, ondanks dat het al Ferran Jutgla binnenhaalde. De komst van Benik Afobe sprong vorige week nog af, maar nu heeft de landskampioen dan toch zijn aanvaller gevonden. Het gaat bovendien om een bekende naam, want volgens Fabrizio Romano staat Cyle Larin op het punt om een contract bij Club te tekenen.

De 27-jarige Canadees is uiteraard vooral bekend van zijn passage bij Zulte Waregem in het seizoen 2019/20. De voorbije twee seizoenen was hij aan de slag bij de Turkse topclub Besiktas, waar hij 31 goals en zeven assists in 83 wedstrijden liet optekenen. Hij verlengde zijn contract echter niet en Club kan hem zo gratis binnenhalen. Larin zou zijn medische testen al afgelegd hebben en er zou een driejarig contract klaarliggen.

ANDERLECHT GRIJPT MIS
Vanuit Turkije klonken er ook geruchten over interesse van Anderlecht, al worden die door Romano niet bevestigd. De Italiaanse transferspecialist stelt wel dat Club Olympiakos en het Mexicaanse Tigres wist af te troeven in de strijd om Larin. Die koos voor Brugge omdat hij met Club in de groepsfase van de Champions League kan spelen.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Goede aanwinst voor Club?

Meest recent

'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

8
8
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

40
40
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

64
64
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

62
62
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

92
92
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

69
69
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

99
99
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

292
292
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

135
135
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

129
129
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

80
80
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

150
150
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

243
243
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

51
51
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

215
215
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

532
532
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1209
1209
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

48
48
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

177
177
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

263
263
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

156
156
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

127
127
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

363
363
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

669
669

Meer sportnieuws