'Frenkie de Jong zet Barça voor het blok'

90 stemmen
'Frenkie de Jong zet Barça voor het blok'

FC Barcelona wil zich de komende weken stevig gaan versterken. Voorzitter Joan Laporta kondigde dit weekend al aan dat de komende dagen Franck Kessié en Andreas Christensen als eerste aanwinsten gepresenteerd zullen worden. Daarnaast kwam hij ook met een verrassende update over het dossier van Frenkie de Jong.


De Nederlandse middenvelder wordt al een hele tijd aan een vertrek gelinkt en het Manchester United van Erik ten Hag trekt ook hard aan zijn mouw. Maar Laporta verkondigde dat Barça niet van plan is om De Jong te verkopen, zij het wel met een 'maar'. De voorzitter maakte immers ook gewag van een 'salariskwestie' die uitgeklaard moet worden.

De boodschap van Laporta lijkt dus te zijn dat De Jong zal moeten inleveren als hij in Camp Nou wil blijven, maar mogelijk heeft hij zijn hand daarbij overspeeld. Volgens Fabrizio Romano is de speler zelf niet van plan om akkoord te gaan met een salarisvermindering. De kans daarop wordt als 'zeer onwaarschijnlijk' bestempeld, terwijl De Jong ook niet wil vertrekken bij Barça.

TOCH UNITED?
De Catalanen staan zo voor het blok en zullen moeten hopen dat United er alsnog in slaagt om De Jong te overtuigen als ze de financiële kwestie willen uitklaren. Alleen laten de Engelsen de onderhandelingen nog steeds aanslepen. Terwijl er wel al een tijd een akkoord is over een vaste transfersom van 65 miljoen euro, raken de clubs er maar niet uit over hoe de 20 miljoen aan bonussen en variabelen ingevuld moeten worden. Daarnaast heeft United de onderhandelingen met De Jong zelf nog niet eens opgestart. Zo dreigt Barça in een vervelende situatie achter te blijven.


LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

De Jong speelt volgend seizoen voor...

Meest recent

Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

31
31
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

21
21
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

8
8
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

90
90
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

172
172
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

327
327
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

18
18
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

101
101
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

529
529
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

596
596
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

78
78
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

293
293
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

112
112
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

983
983
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

908
908
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

159
159
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

337
337
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

644
644
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

144
144
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

949
949
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364

Meer sportnieuws