'Frenkie de Jong zet Barça voor het blok'

door
'Frenkie de Jong zet Barça voor het blok'

FC Barcelona wil zich de komende weken stevig gaan versterken. Voorzitter Joan Laporta kondigde dit weekend al aan dat de komende dagen Franck Kessié en Andreas Christensen als eerste aanwinsten gepresenteerd zullen worden. Daarnaast kwam hij ook met een verrassende update over het dossier van Frenkie de Jong.


De Nederlandse middenvelder wordt al een hele tijd aan een vertrek gelinkt en het Manchester United van Erik ten Hag trekt ook hard aan zijn mouw. Maar Laporta verkondigde dat Barça niet van plan is om De Jong te verkopen, zij het wel met een 'maar'. De voorzitter maakte immers ook gewag van een 'salariskwestie' die uitgeklaard moet worden.

De boodschap van Laporta lijkt dus te zijn dat De Jong zal moeten inleveren als hij in Camp Nou wil blijven, maar mogelijk heeft hij zijn hand daarbij overspeeld. Volgens Fabrizio Romano is de speler zelf niet van plan om akkoord te gaan met een salarisvermindering. De kans daarop wordt als 'zeer onwaarschijnlijk' bestempeld, terwijl De Jong ook niet wil vertrekken bij Barça.

TOCH UNITED?
De Catalanen staan zo voor het blok en zullen moeten hopen dat United er alsnog in slaagt om De Jong te overtuigen als ze de financiële kwestie willen uitklaren. Alleen laten de Engelsen de onderhandelingen nog steeds aanslepen. Terwijl er wel al een tijd een akkoord is over een vaste transfersom van 65 miljoen euro, raken de clubs er maar niet uit over hoe de 20 miljoen aan bonussen en variabelen ingevuld moeten worden. Daarnaast heeft United de onderhandelingen met De Jong zelf nog niet eens opgestart. Zo dreigt Barça in een vervelende situatie achter te blijven.


LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

De Jong speelt volgend seizoen voor...

Meest recent

Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

12
12
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

41
41
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

27
27
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

95
95
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

41
41
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

469
469
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

127
127
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

201
201
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

247
247
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

223
223
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

164
164
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

91
91
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

64
64
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

103
103
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

438
438
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

228
228
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

336
336
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

165
165
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

234
234
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

283
283
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

679
679
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

253
253
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

292
292

Meer sportnieuws