'Scherpen hakt na uitleenbeurt aan Oostende knoop door'

door
'Scherpen hakt na uitleenbeurt aan Oostende knoop door'

KV Oostende kende vorig seizoen geen makkelijk jaar, waarin het de vijfde plaats van het voorgaande seizoen na het vertrek van een waslijst sterkhouders niet kon bevestigen. De kustploeg wist uiteindelijk wel het behoud te verzekeren, met dank onder meer aan enkele geslaagde wintertransfers. Zo verrasten ze onder meer door een nieuwe doelman te halen.


Guillaume Hubert deed het nochtans niet slecht onder de lat, maar desondanks besloot Oostende in januari om Kjell Scherpen op huurbasis bij Brighton op te halen. De 22-jarige Nederlander streek neer met de nodige adelbrieven en won uiteindelijk ook de concurrentiestrijd, waardoor hij nog zes keer in actie zou komen. Maar daar lijkt het ook bij te gaan blijven.

Volgens The Sun gaat Scherpen straks meer dan waarschijnlijk opnieuw in Nederland aan de slag. Daar zou vooral Vitesse hard aan zijn mouw trekken. De Arnhemse ex-club van Loïs Openda wil hem graag een seizoen huren. Brighton lijkt wel geneigd om daaraan mee te werken, want Scherpen lijkt ook komend seizoen bij de Engelse club niet meteen uitzicht te hebben op een basisplaats.

ORANJE
Scherpen zal uiteraard wel willen spelen, want hij heeft zijn internationale carrière te vrijwaren. De voorbije maanden was hij immers de vaste doelman van Jong Oranje en in juni haalde Louis van Gaal hem zelfs bij de grote jongens voor de wedstrijden in de Nations League. Hij mocht op de bank zitten in de twee wedstrijden tegen Wales en tussendoor tegen Polen.

Zou Oostende moeten proberen hem te houden?

Meest recent

Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

474
474
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

81
81
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

43
43
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

39
39
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

33
33
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

544
544
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

250
250
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

397
397
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

137
137
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

146
146
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

100
100
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

109
109
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

121
121
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

70
70
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

315
315
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

533
533
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528

Meer sportnieuws