'Scherpen hakt na uitleenbeurt aan Oostende knoop door'

door
'Scherpen hakt na uitleenbeurt aan Oostende knoop door'

KV Oostende kende vorig seizoen geen makkelijk jaar, waarin het de vijfde plaats van het voorgaande seizoen na het vertrek van een waslijst sterkhouders niet kon bevestigen. De kustploeg wist uiteindelijk wel het behoud te verzekeren, met dank onder meer aan enkele geslaagde wintertransfers. Zo verrasten ze onder meer door een nieuwe doelman te halen.


Guillaume Hubert deed het nochtans niet slecht onder de lat, maar desondanks besloot Oostende in januari om Kjell Scherpen op huurbasis bij Brighton op te halen. De 22-jarige Nederlander streek neer met de nodige adelbrieven en won uiteindelijk ook de concurrentiestrijd, waardoor hij nog zes keer in actie zou komen. Maar daar lijkt het ook bij te gaan blijven.

Volgens The Sun gaat Scherpen straks meer dan waarschijnlijk opnieuw in Nederland aan de slag. Daar zou vooral Vitesse hard aan zijn mouw trekken. De Arnhemse ex-club van Loïs Openda wil hem graag een seizoen huren. Brighton lijkt wel geneigd om daaraan mee te werken, want Scherpen lijkt ook komend seizoen bij de Engelse club niet meteen uitzicht te hebben op een basisplaats.

ORANJE
Scherpen zal uiteraard wel willen spelen, want hij heeft zijn internationale carrière te vrijwaren. De voorbije maanden was hij immers de vaste doelman van Jong Oranje en in juni haalde Louis van Gaal hem zelfs bij de grote jongens voor de wedstrijden in de Nations League. Hij mocht op de bank zitten in de twee wedstrijden tegen Wales en tussendoor tegen Polen.

LEES OOK: West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

Zou Oostende moeten proberen hem te houden?

Meest recent

'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

41
41
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

172
172
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

20
20
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

156
156
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

171
171
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

314
314
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

80
80
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

229
229
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

266
266
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

156
156
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

272
272
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

611
611
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

205
205
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

466
466
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

231
231
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

453
453
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

63
63
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

93
93
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

300
300
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

288
288
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

134
134

Meer sportnieuws