Borkelmans voorspelt vuurwerk met Lukaku

door
Borkelmans voorspelt vuurwerk met Lukaku

Romelu Lukaku is eindelijk verlost van Chelsea en Thomas Tuchel. De Duitser, die wel vaker in de clinch ligt met grote namen, en Lukaku hadden geen goede klik. Inter maakte daar gebruik van hem en huurde hem voor komend seizoen.


Vital Borkelmans werkte jarenlang samen met Lukaku bij de nationale ploeg. Hij denkt dat 'Big Rom' weer gaat schitteren in de Serie A. "Hij is een verwoestende speler, fysiek en mentaal sterk. Romelu is een machine. Ik zag dat hij gelukkig was om terug te keren naar Milaan. Achter zijn glimlach zag ik een groot verlangen om Inter te laten winnen. Hij zal veel doelpunten maken", aldus Borkelmans bij de Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio.

MENTAAL STERK

Borkelmans benadrukte de mentale sterkte van de ex-spits van Manchester United en Anderlecht. "Er waren momenten, vooral in het nationale team, dat hij niet op zijn best kon presteren en werd uitgejouwd. Hij verloor nooit de moed, integendeel. Hij zei altijd: 'Ik zal je laten zien wie ik ben en jullie zullen mij allemaal gaan steunen.' Bij Chelsea ging het niet de goede kant op, maar ik ben ervan overtuigd dat hij in de Serie A dominant zal zijn."

Lukaku maakte in zijn periode in Italië twee jaar lang heel veel indruk en behoorde er toen tot de beste spelers van de Italiaanse eerste klasse. De Rode Duivel hoopt verder te kunnen gaan op dat elan en de fans (vooral de harde kern) zullen hem weer helemaal in de armen sluiten als hij de club weer prijzen oplevert.

LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Gaat Lukaku schitteren in de Serie A?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

7
7
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

34
34
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

92
92
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

171
171
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

192
192
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

50
50
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

377
377
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

48
48
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

101
101
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

410
410
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

131
131
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

204
204
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

151
151
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

160
160
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

341
341
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

479
479
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

661
661
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

330
330
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

218
218
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

279
279
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1041
1041
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

480
480
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

332
332

Meer sportnieuws