Borkelmans voorspelt vuurwerk met Lukaku

door
Borkelmans voorspelt vuurwerk met Lukaku

Romelu Lukaku is eindelijk verlost van Chelsea en Thomas Tuchel. De Duitser, die wel vaker in de clinch ligt met grote namen, en Lukaku hadden geen goede klik. Inter maakte daar gebruik van hem en huurde hem voor komend seizoen.


Vital Borkelmans werkte jarenlang samen met Lukaku bij de nationale ploeg. Hij denkt dat 'Big Rom' weer gaat schitteren in de Serie A. "Hij is een verwoestende speler, fysiek en mentaal sterk. Romelu is een machine. Ik zag dat hij gelukkig was om terug te keren naar Milaan. Achter zijn glimlach zag ik een groot verlangen om Inter te laten winnen. Hij zal veel doelpunten maken", aldus Borkelmans bij de Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio.

MENTAAL STERK

Borkelmans benadrukte de mentale sterkte van de ex-spits van Manchester United en Anderlecht. "Er waren momenten, vooral in het nationale team, dat hij niet op zijn best kon presteren en werd uitgejouwd. Hij verloor nooit de moed, integendeel. Hij zei altijd: 'Ik zal je laten zien wie ik ben en jullie zullen mij allemaal gaan steunen.' Bij Chelsea ging het niet de goede kant op, maar ik ben ervan overtuigd dat hij in de Serie A dominant zal zijn."

Lukaku maakte in zijn periode in Italië twee jaar lang heel veel indruk en behoorde er toen tot de beste spelers van de Italiaanse eerste klasse. De Rode Duivel hoopt verder te kunnen gaan op dat elan en de fans (vooral de harde kern) zullen hem weer helemaal in de armen sluiten als hij de club weer prijzen oplevert.

LEES OOK: 'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Gaat Lukaku schitteren in de Serie A?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

2
2
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

74
74
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

162
162
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

111
111
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

152
152
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

184
184
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

68
68
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

129
129
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

181
181
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

220
220
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

433
433
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

90
90
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

409
409
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

251
251
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

221
221
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

511
511
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

393
393
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

104
104
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

286
286
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

152
152
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

120
120
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

505
505

Meer sportnieuws