"Vertrekken bij Union SG? We zien wel"

door

Bij Union SG moeten ze rekening houden met nog een aantal vertrekkers. Deniz Undav trok al naar Brighton & Hove Albion, maar daar zal het wellicht niet bij blijven. Eén speler denkt voorlopig niet aan vertrekken.


Casper Nielsen duwt door voor een vertrek en wil naar Club Brugge, ondanks een akkoord tussen Union SG en AA Gent. Daarnaast verloor de Brusselse club succescoach Felice Mazzu aan RSC Anderlecht. Dante Vanzeir wil nog blijven, en dat lijkt ook het geval te zijn voor Siebe Van der Heyden.

RODE DUIVELS

"Ik zal zien. Ik blijf kalm. Op dit moment ben ik gelukkig bij Union. Ik wil gewoon mijn best doen, dat is het belangrijkste”, stelt hij in Le Soir. De laatste weken van het seizoen zat hij onder Mazzu op de bank, waardoor hij weer zakte in de pikorde bij de Rode Duivels. Van der Heyden wil de Europese wedstrijden met Union SG aangrijpen om zich te tonen aan de bondscoach, maar ook aan eventuele buitenlandse ploegen.

Het voormalige jeugdproduct lijkt momenteel geen concrete interesse te genieten, toch bestaat de kans dat hij één van de komende weken alsnog een nieuwe stap gaat zetten. Dan moeten alle partijen er wel beter van worden en dat is niet altijd makkelijk, zo blijkt uit het moeilijke dossier van Nielsen. Union SG haalde zelf al een aantal nieuwe spelers, maar het zal flink mogen zoeken om de ploeg niet te fel verzwakt te zien wanneer Nielsen het Dudenpark (wellicht) snel de rug zal toekeren.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Gaat Union SG volgend jaar top acht spelen?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

44
44
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

114
114
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

151
151
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

24
24
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

190
190
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

246
246
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

82
82
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

155
155
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

121
121
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

299
299
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

72
72
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

152
152
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

189
189
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

205
205
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

96
96
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

87
87
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

237
237
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

300
300
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

169
169
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

232
232
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

32
32
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

372
372

Meer sportnieuws