'Smaakmaker OHL op weg naar de Serie A'

door
'Smaakmaker OHL op weg naar de Serie A'

Bij Oud-Heverlee Leuven willen ze komend seizoen beter doen in de Jupiler Pro League. De club handelde al een aantal transfers af. Eén speler is ondertussen al weg.


OHL huurde vorig seizoen Cenk Ozkacar van de Franse topclub Olympique Lyon en hij deed het voortreffelijk onder Marc Brys. OHL had hem graag gehouden, maar dat was geen mogelijkheid. De speler keerde dus terug naar Frankrijk, maar de kans bestaat dat hij snel een andere werkgever zal weten te vinden.

Italiaanse media linken de verdediger immers aan een transfer naar de Serie A. Daar zouden Cremonese en Lecce de komst van Ozkacar wel zien zitten. Zij kunnen de talentvolle verdediger mogelijk definitief aantrekken, iets wat niet mogelijk was bij OHL. Ozkacar ligt nog drie jaar onder contract bij Lyon en heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 2 miljoen euro.

VERSTERKING BIJ OHL

OHL kijkt ondertussen nog uit naar defensieve versterking en Fatih Kurucuk (die een vrije speler is nadat hij zijn contract niet wenste te verlengen bij Hatayspor) is in beeld. De verdediger lokte echter ook belangstelling van Cercle Brugge en Union SG. De fans van OHL mogen nog wel wat nieuwe spelers verwachten, maar hun club zat zeker niet stil. Met Raphael Holzhauser en Joren Dom (beiden Beerschot), Ewoud Pletinckx (Zulte Waregem), Valentin Cojocaru (Dnipro) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) werd Brys al getrakteerd op enkele stevige aanwinsten. De mercato is echter allerminst voorbij voor de club uit Leuven. Wordt dus nog vervolgd.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Zou hij een meerwaarde zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

60
60
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

182
182
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

109
109
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

50
50
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

54
54
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

55
55
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

188
188
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

87
87
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

137
137
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

58
58
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

243
243
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

224
224
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

244
244
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

366
366
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

302
302
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

142
142
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

174
174
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

197
197
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

430
430
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

245
245
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

158
158
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

166
166
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

122
122
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

220
220

Meer sportnieuws