'Smaakmaker OHL op weg naar de Serie A'

56 stemmen
'Smaakmaker OHL op weg naar de Serie A'

Bij Oud-Heverlee Leuven willen ze komend seizoen beter doen in de Jupiler Pro League. De club handelde al een aantal transfers af. Eén speler is ondertussen al weg.


OHL huurde vorig seizoen Cenk Ozkacar van de Franse topclub Olympique Lyon en hij deed het voortreffelijk onder Marc Brys. OHL had hem graag gehouden, maar dat was geen mogelijkheid. De speler keerde dus terug naar Frankrijk, maar de kans bestaat dat hij snel een andere werkgever zal weten te vinden.

Italiaanse media linken de verdediger immers aan een transfer naar de Serie A. Daar zouden Cremonese en Lecce de komst van Ozkacar wel zien zitten. Zij kunnen de talentvolle verdediger mogelijk definitief aantrekken, iets wat niet mogelijk was bij OHL. Ozkacar ligt nog drie jaar onder contract bij Lyon en heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 2 miljoen euro.

VERSTERKING BIJ OHL

OHL kijkt ondertussen nog uit naar defensieve versterking en Fatih Kurucuk (die een vrije speler is nadat hij zijn contract niet wenste te verlengen bij Hatayspor) is in beeld. De verdediger lokte echter ook belangstelling van Cercle Brugge en Union SG. De fans van OHL mogen nog wel wat nieuwe spelers verwachten, maar hun club zat zeker niet stil. Met Raphael Holzhauser en Joren Dom (beiden Beerschot), Ewoud Pletinckx (Zulte Waregem), Valentin Cojocaru (Dnipro) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) werd Brys al getrakteerd op enkele stevige aanwinsten. De mercato is echter allerminst voorbij voor de club uit Leuven. Wordt dus nog vervolgd.

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Zou hij een meerwaarde zijn voor een Belgische topclub?

Meest recent

Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

6
6
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

40
40
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

234
234
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

227
227
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

271
271
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

68
68
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

455
455
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

87
87
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

306
306
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

44
44
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

85
85
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

131
131
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

267
267
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

78
78
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

831
831
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

225
225
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

317
317
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

455
455
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

91
91
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

556
556
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

318
318
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

88
88

Meer sportnieuws