'Club Brugge passeert nogmaals langs de kassa'

door
'Club Brugge passeert nogmaals langs de kassa'

Club Brugge hoopt deze zomer gouden zaken te doen op de transfermarkt. Natuurlijk zou het liefst van al Charles De Ketelaere en Noa Lang nog een jaartje houden, maar als dat niet zou lukken, wil het zwaar cashen. Voor De Ketelaere wil het 40 miljoen euro vangen, terwijl Lang ook 20 à 30 miljoen zou moeten opleveren. In vergelijking met die bedragen is het peanuts, maar Club mocht deze week wel al eens langs de kassa passeren.


Het hoefde daarvoor niet eens zelf een speler te verkopen, want het pikte nog een graantje mee bij de transfer van Ahmed Touba. Het jeugdproduct verkaste deze week van RKC Waalwijk naar de Turkse topclub Istanbul Basaksehir. Zij telden 2 miljoen euro neer voor zijn komst en ook Club Brugge profiteert daar mee van.

Volgens De Telegraaf kreeg de landskampioen 'een flink deel' van de transfersom. Dat werd zo afgesproken toen ze Touba in de zomer van 2020 naar Waalwijk lieten vertrekken, in ruil voor een lagere transfersom. Die beslissing pakt nu goed uit, want na twee goede seizoenen was de waarde van Touba fel gestegen.

ALGERIJNS INTERNATIONAL
Nadat hij bij Club Brugge niet helemaal was kunnen doorbreken, groeide Touba bij RKC immers uit tot één van de betere verdedigers in de Eredivisie. Het leverde hem enkele selecties voor de Jonge Duivels op, maar uiteindelijk koos hij voor de Algerijnse nationale ploeg. Daar mocht hij in juni 2021 debuteren en inmiddels heeft hij al zes caps achter zijn naam staan.

LEES OOK: 'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Heeft Club een goede deal gesloten?

Meest recent

'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

56
56
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

43
43
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

19
19
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

360
360
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

176
176
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

482
482
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

221
221
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

134
134
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

216
216
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

199
199
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

609
609
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

122
122
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

134
134
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

313
313
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

139
139
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

377
377
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

528
528
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

444
444
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

134
134
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

123
123
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

118
118
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

72
72
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

75
75

Meer sportnieuws