'Anderlecht gaat nu ook voor Venezolaans talent'

door
'Anderlecht gaat nu ook voor Venezolaans talent'

Anderlecht lijkt zich op de transfermarkt deze zomer behoorlijk rustig te houden. Ze haalden met Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo al twee jonge aanwinsten binnen en de verwachting is dat daar snel ook Sebastiano Esposito nog zal bijkomen, maar wellicht zal er daarna niet veel meer bewegen als er niemand vertrekt. Een opportuniteit zal Peter Verbeke wellicht wel niet laten liggen.


Het is duidelijk dat de CEO daarvoor alle hoeken van de wereld afspeurt, want nu zou er zelfs aan versterking vanuit Venezuela gedacht worden. Daar klinkt het dat Anderlecht een bod uitgebracht zou hebben op Yerson Chacon, een 19-jarige flankaanvaller. Die was dit seizoen goed voor vier goals en één assist in vijftien wedstrijden bij Deportivo Tachira en wordt als een groot talent aanzien in zijn land.

Zo mocht hij in januari al debuteren bij de nationale ploeg en speelde hij zich in juni nog in de kijker op het prestigieuze Tournoi Revello, een jaarlijk Frans toernooi voor nationale beloftenelftallen. Venezuela verloor er de finale tegen het gastland, waarbij Chacon aan de zijde van onder meer Daniel Perez (Club Brugge) één van de uitblinkers was.

NIEUW BOD
Anderlecht zal wel nog uit zijn pijp moeten komen als het Chacon daadwerkelijk wil strikken, want Deportivo Tachira zou het eerste bod van Paars-Wit afgewezen hebben. In Venezuela sluiten ze echter niet uit dat Paars-Wit zijn aanbieding nog zal optrekken. Chacon zou de tweede Venezolaan uit de geschiedenis van Anderlecht kunnen worden, na Ronald Vargas.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Moet Anderlecht een tweede bod uitbrengen?

Meest recent

Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

14
14
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

7
7
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

81
81
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

124
124
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

103
103
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

239
239
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

220
220
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

117
117
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

515
515
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

137
137
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

45
45
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

45
45
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

158
158
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

161
161
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

544
544
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

128
128
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

180
180
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

369
369
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

160
160
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102

Meer sportnieuws