'Anderlecht gaat nu ook voor Venezolaans talent'

door
'Anderlecht gaat nu ook voor Venezolaans talent'

Anderlecht lijkt zich op de transfermarkt deze zomer behoorlijk rustig te houden. Ze haalden met Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo al twee jonge aanwinsten binnen en de verwachting is dat daar snel ook Sebastiano Esposito nog zal bijkomen, maar wellicht zal er daarna niet veel meer bewegen als er niemand vertrekt. Een opportuniteit zal Peter Verbeke wellicht wel niet laten liggen.


Het is duidelijk dat de CEO daarvoor alle hoeken van de wereld afspeurt, want nu zou er zelfs aan versterking vanuit Venezuela gedacht worden. Daar klinkt het dat Anderlecht een bod uitgebracht zou hebben op Yerson Chacon, een 19-jarige flankaanvaller. Die was dit seizoen goed voor vier goals en één assist in vijftien wedstrijden bij Deportivo Tachira en wordt als een groot talent aanzien in zijn land.

Zo mocht hij in januari al debuteren bij de nationale ploeg en speelde hij zich in juni nog in de kijker op het prestigieuze Tournoi Revello, een jaarlijk Frans toernooi voor nationale beloftenelftallen. Venezuela verloor er de finale tegen het gastland, waarbij Chacon aan de zijde van onder meer Daniel Perez (Club Brugge) één van de uitblinkers was.

NIEUW BOD
Anderlecht zal wel nog uit zijn pijp moeten komen als het Chacon daadwerkelijk wil strikken, want Deportivo Tachira zou het eerste bod van Paars-Wit afgewezen hebben. In Venezuela sluiten ze echter niet uit dat Paars-Wit zijn aanbieding nog zal optrekken. Chacon zou de tweede Venezolaan uit de geschiedenis van Anderlecht kunnen worden, na Ronald Vargas.


LEES OOK: Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Moet Anderlecht een tweede bod uitbrengen?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

35
35
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

44
44
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

50
50
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

78
78
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

21
21
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

68
68
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

317
317
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

47
47
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

50
50
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

105
105
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

191
191
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

124
124
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

91
91
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

609
609
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

310
310
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

109
109
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

43
43
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

92
92
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

552
552

Meer sportnieuws