Laporta kondigt eerste 2 versterkingen bij FC Barcelona aan

door
Laporta kondigt eerste 2 versterkingen bij FC Barcelona aan

FC Barcelona had het voorbije jaar alle moeite van de wereld om zich te versterken, want om zijn aanwinsten in te kunnen schrijven moest het telkens spelers verkopen of hopen dat andere spelers bereid waren in te leveren. Ook deze zomer lijkt het op de transfermarkt hetzelfde verhaal te worden, waardoor tot dusver al veel spelers aan Camp Nou gelinkt werden, maar er nog geen enkele officieel arriveerde.


Daar zou wel zeer snel verandering in gaan komen. Voorzitter Joan Laporta onthulde zaterdagavond immers dat er zeer snel twee nieuwe spelers verwacht mogen worden. "Woensdag stellen we Kessié voor, donderdag volgt Christensen", verklaarde hij immers volgens SPORT. De verwachting is dat Barça de transfers zondag of maandag zal aankondigen alvorens hen aan de pers voor te stellen.

Daarmee hebben de Catalanen hun eerste zomeraanwinsten beet en grote verrassingen zijn dat niet. Beide spelers werden immers al maanden genoemd als versterkingen, in grote mate omdat ze einde contract waren. Gezien de financiële tekorten nog altijd immens zijn, zal Barça een gratis opportuniteit zeker niet laten liggen.

NOG VERSTERKING OP KOMST
Andreas Christensen komt over van Chelsea en moet Xavi meer opties in de verdediging geven. Kessié moet dan weer het middenveld een boost geven, nadat hij afgelopen seizoen met AC Milan de Italiaanse titel veroverde. Het zullen zeker niet de laatste aanwinsten van Barça deze zomer zijn. Vooral de namen van César Azpilicueta en Marcos Alonso (Chelsea) en uiteraard Robert Lewandowski blijven de ronde doen. Alleen is het de vraag of Bayern bereid zal zijn om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Zijn dat goede transfers van Barça?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

27
27
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

71
71
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

49
49
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

128
128
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

86
86
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

78
78
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

101
101
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

253
253
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

292
292
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

138
138
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

310
310
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

96
96
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

192
192
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws