Laporta kondigt eerste 2 versterkingen bij FC Barcelona aan

160 stemmen
Laporta kondigt eerste 2 versterkingen bij FC Barcelona aan

FC Barcelona had het voorbije jaar alle moeite van de wereld om zich te versterken, want om zijn aanwinsten in te kunnen schrijven moest het telkens spelers verkopen of hopen dat andere spelers bereid waren in te leveren. Ook deze zomer lijkt het op de transfermarkt hetzelfde verhaal te worden, waardoor tot dusver al veel spelers aan Camp Nou gelinkt werden, maar er nog geen enkele officieel arriveerde.


Daar zou wel zeer snel verandering in gaan komen. Voorzitter Joan Laporta onthulde zaterdagavond immers dat er zeer snel twee nieuwe spelers verwacht mogen worden. "Woensdag stellen we Kessié voor, donderdag volgt Christensen", verklaarde hij immers volgens SPORT. De verwachting is dat Barça de transfers zondag of maandag zal aankondigen alvorens hen aan de pers voor te stellen.

Daarmee hebben de Catalanen hun eerste zomeraanwinsten beet en grote verrassingen zijn dat niet. Beide spelers werden immers al maanden genoemd als versterkingen, in grote mate omdat ze einde contract waren. Gezien de financiële tekorten nog altijd immens zijn, zal Barça een gratis opportuniteit zeker niet laten liggen.

NOG VERSTERKING OP KOMST
Andreas Christensen komt over van Chelsea en moet Xavi meer opties in de verdediging geven. Kessié moet dan weer het middenveld een boost geven, nadat hij afgelopen seizoen met AC Milan de Italiaanse titel veroverde. Het zullen zeker niet de laatste aanwinsten van Barça deze zomer zijn. Vooral de namen van César Azpilicueta en Marcos Alonso (Chelsea) en uiteraard Robert Lewandowski blijven de ronde doen. Alleen is het de vraag of Bayern bereid zal zijn om mee te werken aan een transfer.

🚀

Zijn dat goede transfers van Barça?

Meest recent

'Bommetje bij Antwerp: nieuwkomer blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

11
11
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

32
32
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

158
158
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

199
199
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

96
96
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

72
72
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

67
67
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

98
98
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

434
434
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

262
262
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

177
177
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

176
176
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

47
47
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

95
95
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

973
973
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

512
512
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

219
219
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

74
74
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

310
310
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

100
100
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

204
204
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48

Meer sportnieuws