'Engelse club gaat hard voor De Ketelaere'

359 stemmen
'Engelse club gaat hard voor De Ketelaere'

Club Brugge doet het nog steeds zonder zijn vedetten in de voorbereiding op het nieuwe seizoen, al worden zij maandag wel terug verwacht. Ook Charles De Ketelaere zal zich dan op het appel melden voor de stage in Wageningen, ondanks dat de strijd om zijn handtekening stilaan helemaal lijkt los te barsten. Daarbij probeert één club alvast het voortouw te nemen.


De Italiaanse journalist Rudy Galetti stelt namelijk dat Leeds United doordrukt voor de komst van De Ketelaere nu Raphinha op vertrekken staat. De Braziliaan zal de nodige tientallen miljoenen opbrengen en dat zal ook nodig zijn, want de vraagprijs van Club blijft astronomisch. De landskampioen hoopt nog steeds 40 miljoen euro te mogen innen.

De grootste taak van Leeds zal echter worden om De Ketelaere zelf te overtuigen, want de voorbije weken werd bericht dat de 21-jarige toch eerder sceptisch staat tegenover een transfer naar de nummer zeventien van de Premier League, zeker omdat er voldoende meer prestigieuze teams hem het hof maken. Leeds zou wel doorlopend contact onderhouden met zijn makelaar.

WINDSTIL IN MILAAN
Ondertussen laat Galetti ook weten dat het momenteel windstil is vanuit Milaan, waar AC Milan geen vorderingen gemaakt heeft in het dossier. De Rossoneri waren de voorbije dagen druk bezig met de contractverlengingen van sportieve bazen Maldini en Massara en ronden de komende dagen ook de komst van Divock Origi af, maar ze zullen niet te lang mogen wachten om in actie te schieten. Anders dreigen ze zich de kaas nog van het brood te laten eten.


LEES OOK: 'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Zal Leeds De Ketelaere kunnen overtuigen?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

71
71
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

115
115
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

36
36
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

29
29
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

74
74
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

88
88
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

73
73
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

160
160
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

262
262
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

241
241
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

319
319
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

974
974
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1259
1259
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

420
420
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

196
196
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

216
216
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

66
66

Meer sportnieuws