Union wint nipt op Deinze, Kortrijk onderuit in Nederland

54
Union wint nipt op Deinze, Kortrijk onderuit in Nederland

De voorbereiding op het nieuwe seizoen is inmiddels in volle gang en daarbij staan op zaterdag traditioneel een pak oefenwedstrijden gepland. Ook vice-kampioen Union en KV Kortrijk kwamen in actie. De Brusselaars boekten in hun tweede wedstrijd een nipte zege tegen tweedeklasser Deinze, terwijl de Kerels in Nederland de boot in gingen tegen FC Dordrecht.


Bij Union viel op dat Karel Geraerts het opnieuw met een pak jonge beloften deed. Opnieuw was er in de selectie geen spoor van Casper Nielsen, die nog altijd op een transfer naar Club Brugge zou azen, of Dante Vanzeir. Ondanks het jonge elftal was Union wel de betere ploeg op het veld, maar het slaagde er lange tijd niet in om die dominantie in een voorsprong om te zetten.

Nadat in de tweede helft belofte Salah al eens de paal geraakt, viel de goal dan toch achttien minuten voor tijd. Bart Nieuwkoop zorgde voor de 0-1. Het was meteen ook het enige doelpunt van de wedstrijd.

KORTRIJK ONDERUIT
KV Kortrijk plaatste dan weer een slotakkoord op zijn stage met een nederlaag in Dordrecht. De zware stage zat duidelijk nog in de benen bij de Kerels, die al zeer snel op een 3-1-achterstand kwamen. Mbayo had nog de openingsgoal van Savastano uitgewist, maar daarna sloegen Pinas en Meijer een kloof. In de tweede helft zorgde Schuurman zelfs voor 4-1. Aanwinst Keita milderde nog met een heerlijk afstandsschot.


LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Zal Union snel weer op volle sterkte staan?

Meest recent

Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

47
47
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

91
91
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

122
122
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

31
31
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

169
169
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

70
70
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

23
23
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

21
21
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

89
89
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

75
75
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

26
26
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

31
31
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

120
120
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

245
245
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

80
80
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

70
70
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

247
247

Meer sportnieuws