KV Mechelen haalde slag thuis: "Standard informeerde ook"

door
KV Mechelen haalde slag thuis:

Bij KV Mechelen zagen ze Hugo Cuypers voor vier miljoen euro naar AA Gent vertrekken en Nikola Storm (gewild door Basaksehir) wil ook weg. De club zat echter ook niet stil op de transfermarkt. Het wist enkele spelers aan te trekken.


Dimitri Lavalée werd voor 750.000 euro weggehaald bij FSV Mainz en in Gazet van Antwerpen laat hij weten dat Standard informeerde. Lavalée speelde in het verleden al voor de Luikenaars, maar een terugkeer was op dit moment dus niet echt een optie voor hem.

Hij koos echter voor het project van KV Mechelen, aangezien er bij de Rouches nog te veel onduidelijkheden zijn over de toekomst. STVV, dat hem huurde van de Duitse club, talmde dan weer te lang. Bernd Hollerbach had de speler nochtans graag aan boord gehouden, maar dat is dus niet gelukt.

AANWINSTEN

KV Mechelen kan zo al terugblikken op een goede mercato, ook al is die vandaag pas officieel van start gegaan. Naast Lavaleé haalde het ook Toon Ramaekers (Oud-Heverlee Leuven), Yonas Malede (AA Gent) en Jorge Hernandez (Chornomorets). De komende weken zal sportief directeur Tom Caluwé nog verder kijken op de transfermarkt. Vooral in aanvallend opzicht lijkt KV Mechelen nog extra stootkracht te kunnen gebruiken, zeker na het uitvallen van Kerem Mrabti. Storm kan ook nog extra miljoenen euro’s opleveren zodat KV Mechelen meer slagkracht heeft om versterking naar de club te halen. Wordt dus nog ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Een goede transfer van Mechelen?

Meest recent

Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

37
37
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

146
146
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

65
65
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

65
65
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

233
233
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

223
223
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

53
53
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

234
234
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

68
68
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

101
101
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

110
110
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

116
116
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

53
53
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

569
569
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

85
85
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

226
226
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

134
134
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

538
538
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

209
209
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

120
120
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

322
322
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

188
188
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

323
323
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

634
634

Meer sportnieuws